konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Od czerwca Polregio startuje z nowymi komercyjnymi połączeniami obsługiwanymi zmodernizowanymi EN57. Będą to m.in. kursy Zielona Góra Główna- Białystok, Wrocław Główny- Kołobrzeg, Wrocław Główny - Gdynia Główna


Szczegóły tutaj

#pociagi #kolej #polregio #przewozyregionalne
s.....3 - Od czerwca Polregio startuje z nowymi komercyjnymi połączeniami obsługiwany...

źródło: comment_1586536420zEgCjlBXuSGS0P6cfR4Vz2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: a to coś strasznego? xD Kilkanaście razy jechałem IR Bolko na całej trasie przez 10 godzin. Jak nie dali tego dziadostwa po psudomodernizacji tylko z dermowymi siedzeniami to dało się jechać i nie byłem bardziej zmęczony niż podróż wagonami typu 111A które wtedy były podstawą. Jak jechał cały czas z prędkością 100-110 km i nie zatrzymywał się, to jest inna podróż niż regio który co 5 minut ma postój
  • Odpowiedz
Potrzeba mocnej tarczy dla kolei <<< znalezisko
Kolej stała się jedną z pierwszych ofiar koronawirusa. Epidemia zatrzymała pociągi, może również w znaczący sposób wyhamować inwestycje zaplanowane na ten rok, a także na kolejne lata. Pociągi i dworce świecą pustkami. Na przełomie marca i kwietnia średni spadek rezerwacji biletów sięgnął już 91 proc.

(...) Jeśli sytuacja ma kiedykolwiek wrócić do normy, nie możemy sobie pozwolić na rezygnację z utrzymania infrastruktury, zaopatrzenia w energię
BaronAlvon_PuciPusia - Potrzeba mocnej tarczy dla kolei <<< znalezisko
Kolej stała s...

źródło: comment_1586451093XCQHEnkjKfhKfJbG0OQRti.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pociagi nie maja ograniczen wagi ale dziela sie na sklady osobowe - do wozenia ludzi oraz towarowe do wozenia (i tu cie zaskocze) towarów. Nie ma skladow odobowo -towarowych
  • Odpowiedz
@starypijany123: Nie, mechanicy dość rzadko podają Rp 1, mógłbym je policzyć na palcach jednej dłoni (może to dlatego że nieczęsto mikoluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Większość woli po prostu pomachać czy krzyknąć "Cześć!"
  • Odpowiedz
Mirki sprawa jest.
Szukam Mirka który jeździ pociągiem/jest maszynistą. Głupie albo nie, ale chciałam zorganizować prezent dla bliskiej mi osoby. Chodzi o przejażdżkę w kabinie sterowniczej. Plan realizacji do końca czerwca. Chyba, że wcześniej umrzemy na #koronawirus, wiec po sprawie¯\_(ツ)_/¯

Dobrego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lodz #lodzkie #pkp #maszynista #pociagi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Flashbong:
1. Nabrali wszystkie przetargi jakie się pojawiały po super niskich cenach
2. Nie wystarczyło mocy przerobowej - ogromne opóźnienia
3. Słabe projekty, jakość też taka se - dużo awarii i wad fabrycznych, pociągi pękają (google: Pesa awarie)
4. Narodowy pesjanizm i plucie na konkurencje
  • Odpowiedz