via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#warszawa - #legionowo pociągiem S3 lub S9.
Jaki bilet mam kupić na to cholerstwo?
W internecie jest tyle różnych informacji w tej sprawie, że nie jestem w stanie się dokopać aktualnych tematów.
Jakie ZTMowy może być? Będę jezdzil te po Warszawie i później wracał więc w sumie do owy bylby jak złoto, ale nie wiem czy jakiś na drugą strefę może być ( _)

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArekJ: to jest normalna linia ztm, więc działają wszystkie zwykłe bilety, musisz tylko pamiętać, że Legionowo to już 2 strefa. Dodatkowo, jak masz bilet dłuższy (czyli dobowy i dłużej) to możesz też jechać KM.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
98/100
Ostatnio mam szczęście do tego miejsca i stonki - tylko tym razem ta pochodzi z rail Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakość zapewne gorsza bo mój aparat średnio daje radę w ciemniejszej scenerii plus obrabialem na snapseedzie zamiast w Photoshopie jak zwykle

#100oryginalnychchujowychzdjeckolejowych #polska #pociagi #pociagiboners #fotografia #tworczoscwlasna #sm42 #stonka #
s.....n - 98/100
Ostatnio mam szczęście do tego miejsca i stonki - tylko tym razem ta...

źródło: comment_1593544890CMJhk8ZI01croMJmp3SbL7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pseudointeligentny: pamiętam że sp42 miała ogrzewanie parowe którego już sm42/su42 nie miały

Su42 miały zamiast tego elektryczne ogrzewanie, poza tym chyba większych różnic brak. Same w sobie były po prostu lekka modernizacja sm42
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Idąc śladem naczelnego stópkarza kulejarstwa, dziś i ja tutaj je postuję( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni dzień miesiąca, ostatnia służba w tym miesiącu. Teraz jeszcze tylko dziesięć w lipcu i urlop... Ale to miał być inny urlop. Miałem czekać z niecierpliwością na Pol'and'Rock festiwal, jarać się koncertami, być dynamiczniakiem, a tu nici... () Łączcie się ze mną w bólu

Wracam do domu, kończę robić zaprawy, trochę
P.....y - Idąc śladem naczelnego stópkarza kulejarstwa, dziś i ja tutaj je postuję( ͡...

źródło: comment_1593505927CWU5KuHfFi2ineZKaVonvL.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicari: w KM działająca klima to zawsze był jakiś dziwny wyjątek od reguły, a tera przez covid i tak nie mogą włączać xD
  • Odpowiedz
Sam w przedziale, skarpetki wyprane, czyste - prysznic ranny odbyty, st0pki pachnące, 7h powrotu przede mną. Narodziło się pytanie czy wyprostować kopyta czy nie. Mam mieszane uczucia ale gdyby była opcja wykupienia z oparciami na nogi to bym brał. Gdybym miał w------e to po prostu bym położył jak janusz ale głupio mi xd Kusi wizja rozciągnięcia się jak żapka na liściu ehh jak żyć?
#kiciochpyta #pociagi
G.....r - Sam w przedziale, skarpetki wyprane, czyste - prysznic ranny odbyty, st0pki...

źródło: comment_1593334436nyorKxzFrhvSbzikybhREA.jpg

Pobierz

Odpoczynek dla kończyn dolnych

  • Jak najbardziej jeszcze jak 42.5% (34)
  • Brr obrzydlistwo 57.5% (46)

Oddanych głosów: 80

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach