@Almaak: na dzień dzisiejszy takie wariacje wiązałby się z ograniczeniem siatki połączeń EIP. A jeżdżenie na zachód to marnowanie potencjału tego pociągu.
  • Odpowiedz
Marnotrawieniem to był zakup tego. Lepiej było kupić lokomotywy plus wagony.


@Polankowicz: nie zgodzę się, wartość marketingowa tego pociągu jest ogromna. Był to spory skok dla PKP no i przebicie się do świadomości potencjalnych klientów.
  • Odpowiedz
Co te #pkp #intercity odpi***ala w związku z tym wirusem to aż mnie frustracja bierze. Chciałem sobie kupić bilet na pendolino do Gdańska i nie można już wybrać miejsca ze schematu xd Czuję się jakbym miał jechać zwykłym pociągiem regio a nie klasy premium

Edit: Chciałem poprzez "rezerwację wskazanego miejsca" wybrać sobie miejsce w pociągu to też nie działa niezależnie od tego jaką wartość się wpiszę

#kolej
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pkp #pociagi

W maju obchodziłem 26 urodziny. Czy przysługują mi jeszcze bilety ulgowe studenckie skoro są do 26 lat?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaFracek: @rales: macie 26 lat i zastanawiacie się nad tak prostymi i logicznymi rzeczami? Ludzie kurcze, poważnie?

nawet pierwszy i drugi wynik z googla wypluwa po wpisaniu "pociągi ulga 26 lat"

art. 4 ust. 4a i 4 b:

4a. Do ulgi 51% przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego w pociągach osobowych, pospiesznych i ekspresowych, na podstawie biletów jednorazowych, są uprawnieni studenci do ukończenia 26 roku życia; osobom,
  • Odpowiedz
  • 1
Pytanko. Tak do 1920 jak wyglądała kwestia oświetlenia czy telefonów w pociągach? Lokomotywa miała swoją prądnicę? Była cała instalacja pod to? W autach spotkałem się z tego okresu z oświetleniem gazowym, chyba karbidowym. Ktoś ma jakieś plany techniczne albo jest oczytany w tym zakresie? #historia #kolej #pociagi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dertom: nie wiem jak było dokładnie przed 1920, ale parowóz miał prądniczke napędzaną parą do oświetlenia na czołach, ośw w szoferce i ew. ośw serwisowego. Wagony miały własną prądnicę i baterie akumulatorów napędzaną z zestawów kołowych paskiem (w nowszych za pomocą wału).
  • Odpowiedz