Mirasy i Mirabelki, mam dosyć. Jeżdżę dosyć często pociągami i od dwóch miesięcy tylko jeden się nie spóźnił. Teraz czekam na EIP z Warszawy wschodniej do Gdańska i mam 100 minut opóźnienia xD Siedzę na peronie i słucham komunikatów i większość pociągów jest opóźniona.

Co się dzieje? Upał tory roztopił?

Długo wstrzymywałem się z kupnem samochodu, ale ostatnio to już przesada i nie wsiądę już do pociągu dopóki sytuacja się nie poprawi XD

I
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kon-rad: Ale tak czy owak masz rację - pociągi PKP zaliczają ostatnio dramatyczne opóźnienia. Co gorsza, robią to notorycznie. Dzięki stronie https://www.czypociagsiespozni.pl można ładnie monitorować czy dany pociąg się spóźni i jak wygląda historia tych opóźnień. Mój faworyt: https://www.czypociagsiespozni.pl/pociag/710045-odraoder-49/postoj/warszawa-zachodnia (150 zeta za 2 klasę xD)

Plus pociągi są częściej przepełnione. Gdzieś mi mignęło info o tym, że o sporo procent więcej ludzi jeździ względem 2019, kiedy były rekordy. A oczywiście
  • Odpowiedz
@WOparachAbsurdu też mnie to wkurza, ale chyba zatrzymanie pociągu, łapanie starej baby, czekanie na policję bo nie poda danych, i ogromne opóźnienie, było by zdecydowanie gorsze. No niestety, tacy ludzie żerują na czasie innych.
  • Odpowiedz
co za debil ustawia ta temperaturę klimatyzacji w pociągach?
wchodzi człowiek ubrany lekko, bo na dworze 25 stopni, a w pociągu dygocze z zimna, bo chłodzą tak że się wytrzymać nie da. Innym pasażerom też zimno i widać że ubierają się w co mogą, już kolejny raz taka sytuacja, jaki jest w tym sens?
#pociagi #intercity #podroze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Uszanowanko
Wybór miejsca w #pkp na stronie zawsze pokazuje dobry kierunek jazdy?
Bo wybrałem miejsce przodem do kierunku jazdy zgodnie z informacjami na stronie a tu jednak się okazało że jest odwrotnie i siedzę tyłem xd
Co ja przeoczyłem czy to jednak wspaniałe PKP ma skopane na stronie? Xd
#pkpintercity #pytanie #pociagi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jogi4: a stary przy takim gorącu to choćby świetnie wyregulowane napędy zwrotnicowe nie będą dawały końcowego położenia i automatycy mają p--------e bo trzeba regulować wszystko przy tym
  • Odpowiedz