Boże ale dziadostwo w tym PKP że sprzedają bilety ludziom bez miejsc siedzących, potem cały korytarz z------y ludźmi z walizami. Nie ma jak wysiąść jak ktoś ma cięższa walizkę, do kibla nawet nie ma jak wyjść. Pierwsze jak wchodzisz to musisz wypraszać ludzi z twoich zarezerwowanych miejsc. Czy w 1 klasie też ludziom wolno stać w korytarzu?
#pkp #pociagi #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alteron:

Boże ale dziadostwo w tym PKP że sprzedają bilety ludziom bez miejsc siedzących


Zażalenia proszę składać do ustawodawcy, w pociągach dotowanych muszą tak robić poza EZT. Chcesz bez stojących, to skorzystaj z np komercyjnego Pendolino.
  • Odpowiedz
Witam. Zakupiłem bilety w PKP intercity. Teraz pytanie jak wyglada zestawienie wagon z przedziałami z tymi numerami? Jak są miejsce podwójne czy 4 osobowy przedział? Dostałem takie miejsca i nie wiem czy będę obok znajomego siedział czy on będzie plecami do mnie czy jak
91o 93ś
51k 52k
#pociagi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz pytanie jak wyglada zestawienie wagon z przedziałami z tymi numerami?

Jak są miejsce podwójne czy 4 osobowy przedział?


@Kalka301: mamy się domyślić jakim pociągiem chcesz jechać? XD

bocznica.eu i tam wszystko znajdziesz
  • Odpowiedz
  • 7
Jadę sobie z #niebieskipasek pociągiem. Do samotnie siedzącego starszego faceta dosiada się drugi starszy facet. I sobie gadają jeden o swoim dzieciństwie, a drugi, że był wojskowym. Gadają o sytuacji na Ukrainie itp. I tak sobie myślę, że starsi obcy ludzie potrafią do siebie zagadać i rozmawiać o starych beretach i to jest fajne. No ale nagle ten jeden gość zaczyna rozprawiać o Bogu. Słucham, słucham i się okazało, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mexor: Wiedziałem że jest gdzieś haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do rozmów to faktycznie ze starszymi jakoś łatwiej nawiązać kontakt niż z młodymi.
Młody siedzi w telefonie a jednak starsi ludzie pragną rozmowy i czasem sami zagadają a czasem wystarczy się odezwać i gadka się klei.
  • Odpowiedz
Jechałem ostatnio 2 razy wynalazkiem jakim jest ed74. 2 razy były spierdzielone drzwi międzyprzedsionkowe trzeba było sie z nimi szarpać żeby przejść do swojego wagonu xD oraz 2 razy były spierdzielone drzwi zewnętrze nie dało się ich w ogóle otworzyć xD ja nw kto przyjął do służby takie dziadostwo xDD
#pkp #kolej #pociagi #intercity
Fruggitto - Jechałem ostatnio 2 razy wynalazkiem jakim jest ed74. 2 razy były spierdz...

źródło: comment_1657978485QbnqbwSbGaeN8QWAfKJ4rj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fruggitto: byłem prawie codziennie na tym pojeździe od stanu pustych pudeł i co nieco wiem o tym pojeździe tylko się zastanawiam ile mogę powiedzieć żeby nie ujawniać tajemnic naszego zakładu pracy :)

Ma być w sumie 14 Edytek po generalce


@Frasad: w kolejnych EZT wyeliminowano wiele problemów pierwszych trzech sztuk także nie będzie aż tak wesoło.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
To co się wyprawia w pociągach PKP IC aktualnie to woła pomstę do nieba. Sprzedaż biletów ponad limit, bez gwarancji miejsca czy wyłączanie wagonu ze składu w trakcie podróży. Tłok w wagonach, nawet przy wejściach. Walczenie o swoje miejsce jak masz z gwarancją miejsca, bo ktoś inny siedzi, bo temu ktoś inny zajmuje itd. Opóźnienia z różnych powodów.
Dziejesz hit. Starsza pani podczas wysiadania zaliczyła glebę na peron, bo przez
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z racji tego że mam zniżkę na pociągi 33% chciałem sobie gdzieś w sobotę albo w niedzielę skoczyć #pociagi z #krakow i teraz pytanie czy ktoś poleca jakieś fajne miejsce Bilski Krakowa na jeden dzień żeby sobie dojechać pociągiem? Na ten moment myślę o #tarnow widzę że trochę ponad godzinę a widziałem ostatnio film promocyjny u Pana Makłowicz i mi się spodobało :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakup biletu na https://rozklad-pkp.pl/ to jepana farsa.
Próbuję kupić bilet na wakację, połączenie z 2 przesiadkami.
Przy próbie kupna na https://rozklad-pkp.pl/ wypluwa

Wystąpił błąd podczas obliczania oferty Wspólny Bilet.

Wystąpił błąd podczas wyliczania ofert przewoźników. Spróbuj ponownie później.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach