minimalna liczba osób na skomunikowanie wynosi 1.


@gumpa_bobi: No to moze sie cos pozmienialo. Bo ja wtedy uslyszalem "jak bedize odpowiednia ilosc osob"

Jesli bybylo 1 to ja bylem odpowiednia iloscia osob :P
  • Odpowiedz
Wiem, że są tu kolejowe świry które wiedzą wszystko o pociągach. Orientujecie się mirki czy w IC 5600 Pomorzanin w 1 klasie (wagon przedziałowy) uświadczę klimatyzacji?
#kolej #pociagi #pkp
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spotkaliście się z sytuacją, że kupując jeden bilet normalny pokazuje Wam brak gwarancji miejsc do siedzenia a jak wpiszecie, że chcecie kupić 5 biletów to nagle okazuje się, że jest przynajmniej 5 wolnych miejsc? Przecież to jest absurdalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#intercity #pociagi #podroze #kolej #pkp #pkpintercity
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#kolej #pociagi

Ej, jak pierwszy pociąg mi sie opóźni np. 30 minut, to rozumiem, że drugi nie będzie czekał xD?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przewoźnicy kolejowi muszą być konkurencyjni. Nawet, gdy mają monopol na swoje usługi. Koleje Mazowieckie to jest pierwszy przewoźnik, który bierze się za podwyżkę cen biletów, gdy tylko nadarzy się okazja. Kolejna już od jutra. Znalezisko

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach