Niech mi ktoś wytłumaczy, bo ja już nie mam siły. Zawsze jeździłem do babci pociągiem za 12 złotych. Jutro też miałem jechać. Wchodzę na stronę PKP i patrzę: cena biletu to 14 złotych. No i chcę kupić, zaznaczam, że jeden bilet i nagle wyskakuje mi cena: 39,10 złotych. Za 10 złotych więcej to ja jeżdżę z Lublina do Krakowa, a nie pod Hrubieszów. To jest jakaś forma wyłudzenia?

#pociagi #
Cukrzyk2000 - Niech mi ktoś wytłumaczy, bo ja już nie mam siły. Zawsze jeździłem do b...

źródło: comment_1657547135ctMalHgH3W2iepB5K4NchW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakaś forma wyłudzenia?


@Cukrzyk2000: nie, na pierwszej stronie masz OD, czasem dopiero później system załapie dobrą cenę

cena jest zależna od zapełnienia pociągu, ceny są dynamiczne
od pewnego czasu można 300km zrobić za 19zł oraz za prawie 60zł
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Bilet w ofercie SuperPromo z Katowic do Dąbrowy Górniczej kosztuje 4 złote od osoby, krótki odcinek na pociąg pospieszny, małe zapełnienie pociągu i system znalazł taką ofertę.

Chwilę temu przyszli podróżni w Katowicach, dwie osoby do Dąbrowy Górniczej. Zaraz po ruszeniu do nich idę ich odprawić, wystawiam dwa bilety normalne do Dąbrowy Górniczej. I tak jak oczekiwałem, cena wynosi 4 złote od osoby, razem 8 zł.

Ale byłoby zbyt pięknie xD w Katowicach jest
g.....i - Bilet w ofercie SuperPromo z Katowic do Dąbrowy Górniczej kosztuje 4 złote ...

źródło: comment_16574424149iGlOmc6K3lZYmDtPe7e25.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Cirra: w PR to około 8 zł chyba, u nas wzrosła od 6.07 z 10 do 20zl za każdą osobę, która w ten sposób kupuje bilet.

@gumpa_bobi: bo kupując w pociągu możecie sobie sporo oszczędzić
Chyba coś nie pyklo...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli chcesz mi powiedzieć, że w IC jeżeli na stacji z czynną kasą biletową wsiądzie matka z dzieckiem to karzecie 20 zł zarówno matkę jak i dziecko?


@Seibos: błędne stwierdzenie, to nie jest karanie, to jest dobry wolny wybór osoby zakupującej w taki sposób bilet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Składał ktoś kiedyś reklamacje w #intercity ? Zamiast na fotelu w pierwszej klasie siedzę na podłodze. Jeden wagon nie przyjechał i trzeba się było jakoś zmieścić.

Robią problemy ze zwrotem?
#pkp #pociagi #koleje #kolej
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lizardking_21: Mnie najbardziej r---------a, że miejsca dla rowerów są też miejscem dla wózków dziecięcych na które nie trzeba mieć biletu. Kupujesz bilety na rowery tydzień wcześniej, podjeżdża pociąg a konduktor mówi, że cię nie wpuści bo wagon jest z------y wózkami i nie ma miejsca. Wystarczy zrobić bilety dla wózków za 0zł
  • Odpowiedz