@mateo_olsztyn: o kurde! Całkiem zapomniałem o tym poscie, trzymam się dobrze. Aplikacja pokazuje mi ponad 120 dni bez palenia. Przez pierwsze dwa miesiace często miałem takie realne sny, ze zapaliłem. Teraz już ich raczej nie miewam. Czasem chce mi się zapalic jak się wkurze mocno. Nie zamierzam wrócic już nigdy do palenia. Jeśli 10 dni nie palisz to najgorsze masz za soba. Nie to żeby teraz już było super latwo
  • Odpowiedz
@DareKwiecien: Najzwyczajniejsze w świecie aromaty spożywcze oparte na glikolu, najlepiej jakby były wymienione substancje się w nich znajdujące, bo wtedy możesz sprawdzić sobie w internecie jak reagują one na wysoką temperaturę i czy ogólnie są one jakkolwiek szkodliwe, jeśli zależy Ci szczególnie na tym by było to jak najmniej szkodliwe.

Najgorszy jest z reguły słodzik, bo szybko zapycha grzałkę pozostawiając nagar, bo większość słodzików źle znosi wysokie temperatury. Moim zdaniem
  • Odpowiedz
  • 4
@Haerbin jak będziesz na Cyprze i wybierzesz się na stronę turecką, to będziesz je mogła zakupić (paczka kosztuje w przeliczeniu mniej niż 10zl)
  • Odpowiedz