Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
- 1
3
Drogowcy proponują 5 złotych za godzinę parkowania w centrum - Śródmieście

Droższe parkowanie coraz bliżej. Ministerstwo Rozwoju kończy pracę nad ustawą, która pozwoli miastom podwyższyć opłaty nawet trzykrotnie. Jak ustalił rep...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Są tu mireczki które mieszkają w czymś takim same? Ile wychodzi wam mniejwięcej za opłaty (prąd,gaz,wodaitp) w skali rocznej? #rachunki #oplaty
- 2
5
Opłaty za roaming po 15 czerwca po zmianie opłat za roaming przez UE
Jak to wygląda od strony Vodafone dla UK oraz Irlandii? Według zapewnień za internet, Smsy, dzwonienie zapłacimy dokładnie tyle samo jak w kraju.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
#pytanie do tych co #prawo i #podatki ogarniają. Czy i jak wrzucić w koszty prowadzenia działalności #firma, #abonament #oplaty za zagraniczne serwisy / #programy takie jak #vimeo #dropbox (czy inna chmura) #creativecloud i cały pakiet #adobe #themeforest i inne do #wordpress ?
8
Zmiany u zachodnich sąsiadów! Sprawdź co może Cię czekać! - Bezpieczna...

Zmiany u zachodnich sąsiadów. Już niedługo nie pojedziemy za darmo drogami szybkiego ruchu.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Co to za z-----a akcja, że w kinach pobierają opłatę internetową jeśli chcesz kupić bilet ONLINE
Bilet 20 zł + opłata internetowa 1 zł xD WTF
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?
Ok znalazłem artykuł : http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/kina-naciagaja-klientow-bilety-w-internecie-i-automacie-sa-drozsze/3yb4wjh
Niestety fakt, ale beka i tak xD
- 0
Dziwne... Znaczy, nie chcę mi się gadać nawet na ten temat xD.
̶N̶o̶ ̶a̶l̶e̶.̶.̶.̶ ̶d̶z̶i̶w̶n̶e̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶w̶ł̶a̶ś̶n̶i̶e̶ ̶n̶i̶e̶ ̶n̶a̶p̶i̶s̶a̶l̶i̶ ̶j̶a̶k̶o̶ ̶o̶p̶ł̶a̶t̶a̶ ̶'̶z̶a̶ ̶c̶z̶a̶s̶'̶ ̶c̶h̶o̶ć̶ ̶n̶i̶e̶ ̶d̶z̶i̶w̶n̶e̶,̶ ̶b̶o̶ ̶w̶t̶e̶d̶y̶ ̶l̶u̶d̶z̶i̶e̶ ̶b̶y̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶w̶k̶u̶r̶z̶y̶l̶i̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶m̶u̶s̶z̶ą̶ ̶c̶z̶e̶k̶a̶ć̶ ̶w̶ ̶k̶o̶l̶e̶j̶c̶e̶ ̶j̶a̶k̶ ̶n̶i̶e̶ ̶c̶h̶c̶ą̶ ̶p̶ł̶a̶c̶i̶ć̶ ̶w̶i̶ę̶c̶e̶j̶.̶ ̶C̶z̶a̶s̶y̶ ̶i̶n̶t̶e̶r̶n̶e̶t̶u̶ ̶a̶ ̶p̶ł̶a̶c̶i̶s̶z̶ ̶z̶a̶ ̶p̶r̶z̶e̶l̶e̶w̶.̶ ̶
Ale podobna sytuacja z UPC. Chcesz zapłacić przez ich stronę za internet, to płacisz 1zł więcej bo 'payu' pobiera opłatę.
A wpiszesz nr konta i przelejesz ze swojego banku (ja akurat mam darmowe przelewy) to nie płacę tej złotówki.
dobra, dobranoc ;p
1
Jak odwoływać się w sprawie rozwodowej

Strony mogą kwestionować orzeczenie w sprawie o rozwiązanie małżeństwa w całości bądź też w poszczególnych częściach.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Jak to teraz będzie wyglądało? Oszacują moje zużycie wody i rozliczą według tego, tak?
#spoldzielniamieszkaniowa
- 2
Ile płacicie za prąd w garażu jeżeli wynajmujcie ?
Ja wynajmuje w kompleksie i płacąc dziś za 2016r załamałem się..
2,50zł za kWh ! To się w głowie nie mieści.. za 2015 było po 1,50zł
A dla kontrastu w mieszkaniu jedna taryfa 90gr, druga 30gr brutto za kWh.
- 0
2
Podwyżki opłat za wywóz śmieci. Zachowanie mieszkańców odbije się na ich...

Jak informuje "Dziennik Gazeta Prawna", w wielu gminach władze decydują się na podnoszenie opłat za wywóz śmieci. Wynika to z faktu, że wielu mieszkańców nie segreguje odpadów, choć deklaruje, że to robi.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki mam sporą zagwostkę dotyczącą rozliczenia za wodę. Przede mną perspektywa zapłaty 1200zł za 2015, i w tym roku szykuje się znów dopłata + kolejna podwyżka czynszu... od początku:
Generalnie, prowadzę sobie w excelu odczyty zużycia gazu, wody i energii. Spisuję stany co miesiąc lub rzadziej i prognozuje sobie jakie będą przyszłe faktury-prognozy. Wszystko się
- 2
Trochę dziwne, że równo ciepłą i zimną zużywasz, ja mam zawsze miesięcznie około 1-1,5 m3 mniej wody ciepłej bo naprawdę jest gorąca. Ja co miesiąc daję rozliczenie wg. licznika i nie ma żadnych dopłat, bo czemu miałyby być, skoro rozliczam się z liczników.
Wnioskuj wymiany liczników, jeśli są nieczytelne.
Wprowadziłem się z różowym do kawalerki 09.2015. Za 2015
- 3
Gdzieś kiedyś czytałem że lodówka 30-50% prądu w domu zużywa.
Potem pralka, zmywarka, komp, światła, czajnik itd. - to już są koszta relatywnie niewielkie, które się po prostu zbierają do kupy. Tam się zapłaci 3zł więcej bo komp chodzi 2h a nie musi, tu się światła nie wyłączy, albo dwa tv na raz grają, itp.
357
Woda i prąd o połowę droższe niż 10 lat temu

Krajowe media niedawno poinformowały, że rząd na razie zrezygnował z podniesienia opłat za wodę. Decyzja polityków ucieszyła wielu właścicieli mieszkań, bo bieżąca woda jest tym medium, które najbardziej podrożało w ostatnich latach.
z- 88
- #
- #
- #
- #
- #
- #
http://gazetatrybunalska.pl/2016/10/uwaga-kierowcy-szykuja-sie-zmiany/
#motoryzacja #przeglad #oplaty #dobrazmiana
źródło: comment_INtvMRBcSzCe9AH6hFrwK4NA4VcPX9iE.jpg
Pobierz- 2
Jazda bezszkodowa przez cały okres. samochód też ten sam cały czas.
W 2012 862zł, auto miałem wtedy 4 lata już, i miałem wtedy 23 lata.
2013 645zł spadek o 25%
2014 540zł spadek o 16%
Komentarz usunięty przez autora
7
"Nie sprzedam auta" - o opłatach za kartkę za szybą.

Miejscy inkasenci w Kamiennej Górze krążą wśród zaparkowanych w mieście samochodów, wypatrując za szybami kartek, informujących o zamiarze sprzedaży pojazdu. Gdy taki znajdą, wręczają właścicielowi nakaz zapłaty opłaty targowej.
z- 3
- #
- #
- #
http://gazetatrybunalska.pl/2016/09/polskie-drogi-plakac-i-placic/
#drogi #autostrady #oplaty
źródło: comment_Ar7ZfJWIDuOQ1t1lGMuZ2sYrK6rzaBr0.jpg
Pobierz














