Mirki,
pewnie nie jeden z was już przez to miał nieszczęście przechodzić więc może doradzicie co zrobić w tej sytuacji, miałem wypadek w ubiegłym tygodniu, nie z mojej winy, na miejscu była policja, auto zostało uszkodzone nie jakoś tragicznie ale poszła chłodnica, pas przedni, trochę ugięta maska, zderzak, lampa ergo szkoda całkowita według ubezpieczalni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Był rzeczoznawca, pooglądał i dzisiaj przyszła odpowiedź z ubezpieczalni ,że mogą wypłacić
pewnie nie jeden z was już przez to miał nieszczęście przechodzić więc może doradzicie co zrobić w tej sytuacji, miałem wypadek w ubiegłym tygodniu, nie z mojej winy, na miejscu była policja, auto zostało uszkodzone nie jakoś tragicznie ale poszła chłodnica, pas przedni, trochę ugięta maska, zderzak, lampa ergo szkoda całkowita według ubezpieczalni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Był rzeczoznawca, pooglądał i dzisiaj przyszła odpowiedź z ubezpieczalni ,że mogą wypłacić



















hej, widze w appce ubezpieczenie od yu!. cena sie wydaje bardzo atrakcyjna... gdzie lezy haczyk?
ciekawostka jest, ze dochodze do menu "zaplac i kup" bez zadnych problem.
no ale kwestia jest taka, ze ja nawet nie wykonalam 10 przejazdow janoskikem...
tez w tym formularzu nie podaje sie przebiegu (biora z ostaniego przegladu?) ani innych kierowcow ani miejsca
@JuliaKowalczyk1960: na przykład na stronie UFG:
https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page/Page_4d98135c_14e2b8ace27__7ff1/Pagee0e22f3_14efe6adc05__7ff1/Page4d024e07_14f0a824115__7ff6?_afrLoop=11159070108860812&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=15b7c6wjth_29