"jest szósta rano i całkiem zimno, w końcu

wrzesień. co z tego, że wysłałaś mi serce,

skoro to dla morsa, co strzela laserami z kłów,

na tle zniszczonego miasta, płonących aut.


jest całkiem zimno, w końcu o szóstej rano
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reeej: Przesada. Jakbym napisał "wypociny po polsku" to nazywałbym Polaków homofobami :V? Mówiąc bardziej serio zwracam honor.

Niemniej następnym razem może zaznaczę nieco precyzyjnej, żeby lepiej przekazać myśl.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Tutaj chodzi o ekspertyzy, próbne odwierty, plany itd. Nie chodzi wcale o złapanie króliczka. W lipcu zawiązał się komitet ("społeczny") Pro Metro, który ma wspierać ideę budowy metra. W jego składzie jest prezes Budimexu. Przypadek? Nie sądzę."

#wroclaw #metro #referendum #byloaledobre #pstoprawda #niemoje
lubfarmaceute - "Tutaj chodzi o ekspertyzy, próbne odwierty, plany itd. Nie chodzi wc...

źródło: comment_4SDvQcmD7v2S0HgSMI914P0gBThUSwig.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach