@WujekRada: taka sciana tekstu o kocie? za duzo xD

Moja żona posiada kota, rasy kotka, rasy czarnej, rasy ze schroniska, rasy małe kocię.


a po tym tekscie cos czuje ze polowa tego to jakieś lanie wody
  • Odpowiedz
@mateusz-wielgosz-777: @Threepwood: @Kiziak: @Zaleszczotek: heh nikt przecież tego co pisze nie popiera, a takie poglądy były nie raz miażdzone przez chyba wszystkich np https://www.facebook.com/notes/michal-kowalski/nowa-germa%C5%84ska-medycyna/1650928845119020

natomiast takie portaliki z teoriami spiskowymi tylko zagospodarowują niszę, chodzi o kasę, marną ale zawsze np. http://ulubione.blutu.pl/ - odgrzewa stare kotlety, niewiarygodne zapomniane informacje, robi chwytliwe tytuły, wrzuca reklamy i tak się robi "portal informacyjny" haha
  • Odpowiedz
Autobus nr 1, spokojna popołudniowa jazda. Raptem przy Gałczyńskiego wsiada szykowna pani, rozgląda się i z okrzykiem, "jest!", "jest!", biegnie do kierowcy. Ten z uśmiechem wręcza jej torebkę. "Wspaniale" - mówi ona. - "Klucze, portfel, karty; miałam tu cały majątek". On w rewanżu wylewnie opowiada jej o wszystkim. Najpierw torbą zainteresowały się dzieci, które ufnie i bez naruszenia integralności znaleziska przekazały ją starszemu panu, ów - koledze kierowcy, kolega kierowcy - kierowcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tacy jak ja zawsze wyobrażają sobie zbyt wiele i potem w ogniu tych naiwnych wizji płoną. Z dala od zgiełku, po cichu niemal, niemal bezimiennie. Jeszcze trochę, jeszcze nie czas

Zanim spłoniemy, każdy detal, każde muśnięcie odtworzymy po tysiąckroć, bo w naszych życiach jedyne piękno, jedyna prawda i jedyny sens to były te momenty, które kazały wierzyć w zbawienie w postaci ciepłej dłoni na skroni i zimnej skroni na barku.

Miałaś być
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach