"Zaćmienie księżyca 2015 - Cała droga
Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego zjawiska, wybór ostatecznie padł na Górę św.Anny k. Opola.Na dole widać światła autostrady A4. Na szczęście warunki pogodowe dopisały i mogłem uwiecznić ten niecodzienny widok. Myślę, że 5 godzin siedzenia w jednym miejscu nie poszło na marne
smile emoticon
Na tym zdjęciu połączone jest w jedno 30 zdjęć księżyca robione teleobiektywem 100-400mm oraz 2 zdjęcia robione szerokim
Wilier - "Zaćmienie księżyca 2015 - Cała droga
Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się n...

źródło: comment_0mWY0N4h32rkz0Whar15qEOMUkvhDvtf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego zjawiska, wybór ostatecznie padł na Górę św.Anny k. Opola.Na dole widać światła autostrady A4. Na szczęście warunki pogodowe dopisały i mogłem uwiecznić ten niecodzienny widok. Myślę, że 5 godzin siedzenia w jednym miejscu nie poszło na marne  Na tym zdjęciu połączone jest w jedno 30 zdjęć księżyca robione teleobiektywem 100-400mm oraz 2 zdjęcia robione szerokim 10-22. Aparat Canon 50D. Starałem się wykonać ujęcia
mirekzlaga - > Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego ...

źródło: comment_bQSQTkmDBpvQH3OsCHF4rV1LwAgNWgv8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kosmiczny czajniczek

Wokół Ziemi orbituje czajnik do herbaty! Nazywamy go "Czajniczkiem Russella", albo po prostu "Kosmicznym czajniczkiem". Czajniczek ten jest znany wielu naukowcom i filozofom. Wierzę, że jest zbudowany z antymaterii i choć jest niewidzialny: świeci na różowo!

Zostało mniej niż 2 godziny i brakuje kilkunastu kopnięć do głównej.

#ateizm #neuropa #mikroreklama #niemoje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przedział kierowcy w T-34 jest wyjątkowo ciasny nawet jak na sowieckie standardy. Kierujący musi być cały czas pochylony do przodu, inaczej części obracającej się wieży mogą urwać mu głowę.
W czołgu nie ma ani jednego zbędnego udogodnienia, a brakuje też kilku niezbędnych.
Na zewnątrz wygląda się przez wąziutką szparkę w klapie kierowcy. Żeby wrzucić pierwszy bieg trzeba przeciągnąć do siebie ciężki lewar skrzyni biegów, zapierając się nogami na wyjątkowo twardym sprzęgle. Następnie, trochę jak
n.....c - Przedział kierowcy w T-34 jest wyjątkowo ciasny nawet jak na sowieckie stan...

źródło: comment_3VE7IpaJD83gOpxN6pe69SwskpBUuURo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dzisiaj chciałbym pochwalić się nie swoją pracą, a pracą kolegi. Krzysiek zawodowo lata jako pilot śmigłowca, a w wolnym czasie, głównie hobbystycznie zajmuje się od jakiegoś czasu filmowaniem. Swoje hobby dopchnął na całkiem niezły poziom. Tak wygląda jego film z ostatnich wakacji we Włoszech:
https://www.youtube.com/watch?v=_MnD_RGkE2U

Wrzucam bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek to promował, co z resztą widać po liczbie wyświetleń, a myślę, że jest co oglądać.

#wlochy #earthporn
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasem mówię do mojego niewidomego kumpla: "Ziomek, co tu jest napisane? Nie znam Braille'a".
Następnie daję mu klocek Lego.
Wychodzi na to, że na wszystkich klockach jest napisane "P-----l się, kutasiarzu".
#heheszki #niemoje #suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach