Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kocham_cie
- 4

moniczkay
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
piotr-maszkar
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:
@histeryk_13: Poproszę o dopisanie do spamlisty.
- 14
"Zaćmienie księżyca 2015 - Cała droga
Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego zjawiska, wybór ostatecznie padł na Górę św.Anny k. Opola.Na dole widać światła autostrady A4. Na szczęście warunki pogodowe dopisały i mogłem uwiecznić ten niecodzienny widok. Myślę, że 5 godzin siedzenia w jednym miejscu nie poszło na marne
smile emoticon
Na tym zdjęciu połączone jest w jedno 30 zdjęć księżyca robione teleobiektywem 100-400mm oraz 2 zdjęcia robione szerokim
Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego zjawiska, wybór ostatecznie padł na Górę św.Anny k. Opola.Na dole widać światła autostrady A4. Na szczęście warunki pogodowe dopisały i mogłem uwiecznić ten niecodzienny widok. Myślę, że 5 godzin siedzenia w jednym miejscu nie poszło na marne
smile emoticon
Na tym zdjęciu połączone jest w jedno 30 zdjęć księżyca robione teleobiektywem 100-400mm oraz 2 zdjęcia robione szerokim
źródło: comment_0mWY0N4h32rkz0Whar15qEOMUkvhDvtf.jpg
Pobierz- 40
Most na Wiśle we Włocławku
#oswiadczenie #architektura #fotografia #niemoje #z----------------a #urbanporn #miastonoca #wloclawek
#oswiadczenie #architektura #fotografia #niemoje #z----------------a #urbanporn #miastonoca #wloclawek
źródło: comment_eNXfyNV6i56dMdYBDgy0JhVhbndIhMXv.jpg
Pobierz- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@rolfik_r1: @Naypax: @karambola: @Madlen_: @Polonus: @takemetothehell: @Zarzad_Powierniczy: @basatrd: @dertom: @frogi16: @robekk1978: @Pitey_Pablo: @czcina: @voynitz: @HumDebugger: @kornik_sosnowy: @jarezz:
- 2
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:
- 37
Długo rozmyślałem gdzie wybiorę się na uchwycenie tego niecodziennego zjawiska, wybór ostatecznie padł na Górę św.Anny k. Opola.Na dole widać światła autostrady A4. Na szczęście warunki pogodowe dopisały i mogłem uwiecznić ten niecodzienny widok. Myślę, że 5 godzin siedzenia w jednym miejscu nie poszło na marne Na tym zdjęciu połączone jest w jedno 30 zdjęć księżyca robione teleobiektywem 100-400mm oraz 2 zdjęcia robione szerokim 10-22. Aparat Canon 50D. Starałem się wykonać ujęcia
źródło: comment_bQSQTkmDBpvQH3OsCHF4rV1LwAgNWgv8.jpg
Pobierz@noekid: ... W TYM TĘCZU!
- 1
@paszczurek: W TYM CHMURZU!
- 27
Zapraszam na "Wieczornik Historyczny"
Ze spluwą na księdza, z parabellum do młyna. Tak polscy partyzanci...
Faraoński port do przeładunku słoni w Berenike – coraz więcej zagadek
Kierownictwo
Ze spluwą na księdza, z parabellum do młyna. Tak polscy partyzanci...
Faraoński port do przeładunku słoni w Berenike – coraz więcej zagadek
Kierownictwo
@histeryk_13: Nadal to prowadzisz, jak miło!
- 3
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:
- 7
Kosmiczny czajniczek
Wokół Ziemi orbituje czajnik do herbaty! Nazywamy go "Czajniczkiem Russella", albo po prostu "Kosmicznym czajniczkiem". Czajniczek ten jest znany wielu naukowcom i filozofom. Wierzę, że jest zbudowany z antymaterii i choć jest niewidzialny: świeci na różowo!
Zostało mniej niż 2 godziny i brakuje kilkunastu kopnięć do głównej.
#ateizm #neuropa #mikroreklama #niemoje
Wokół Ziemi orbituje czajnik do herbaty! Nazywamy go "Czajniczkiem Russella", albo po prostu "Kosmicznym czajniczkiem". Czajniczek ten jest znany wielu naukowcom i filozofom. Wierzę, że jest zbudowany z antymaterii i choć jest niewidzialny: świeci na różowo!
Zostało mniej niż 2 godziny i brakuje kilkunastu kopnięć do głównej.
#ateizm #neuropa #mikroreklama #niemoje
Ciekawe znalezisko, warto przeczytać Srebrniki polskiego Judasza. Monety, które miały obalić Piastów
#mikroreklama
#niemoje
#historia
#ciekawostki
#ciekawostkihistoryczne
#mikroreklama
#niemoje
#historia
#ciekawostki
#ciekawostkihistoryczne
Przedział kierowcy w T-34 jest wyjątkowo ciasny nawet jak na sowieckie standardy. Kierujący musi być cały czas pochylony do przodu, inaczej części obracającej się wieży mogą urwać mu głowę.
W czołgu nie ma ani jednego zbędnego udogodnienia, a brakuje też kilku niezbędnych.
Na zewnątrz wygląda się przez wąziutką szparkę w klapie kierowcy. Żeby wrzucić pierwszy bieg trzeba przeciągnąć do siebie ciężki lewar skrzyni biegów, zapierając się nogami na wyjątkowo twardym sprzęgle. Następnie, trochę jak
W czołgu nie ma ani jednego zbędnego udogodnienia, a brakuje też kilku niezbędnych.
Na zewnątrz wygląda się przez wąziutką szparkę w klapie kierowcy. Żeby wrzucić pierwszy bieg trzeba przeciągnąć do siebie ciężki lewar skrzyni biegów, zapierając się nogami na wyjątkowo twardym sprzęgle. Następnie, trochę jak
źródło: comment_3VE7IpaJD83gOpxN6pe69SwskpBUuURo.jpg
Pobierz- 1
@Pestilence: chyba chciałeś nowy wpis dodać, co? :P
- 1
@Pestilence: luz na androidze tez mi sie czasem to samo zdarza xD
- 0
@gajowy_marucha: Lel, przecież jest? xD
- 25
Pora na "Wieczornik Historyczny"
Najwyższa pora powiedzieć to głośno: Amerykanie sprzeciwiali się upadkowi ZSRR
Warszawskie łuki triumfalne)
Najwyższa pora powiedzieć to głośno: Amerykanie sprzeciwiali się upadkowi ZSRR
Warszawskie łuki triumfalne)
- 2
@rolfik_r1: @Naypax: @karambola: @Madlen_: @Polonus: @takemetothehell: @Zarzad_Powierniczy: @basatrd: @dertom: @frogi16: @robekk1978: @Pitey_Pablo: @czcina: @voynitz: @HumDebugger: @kornik_sosnowy: @jarezz:
- 2
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:
- 27
Mirki, dzisiaj chciałbym pochwalić się nie swoją pracą, a pracą kolegi. Krzysiek zawodowo lata jako pilot śmigłowca, a w wolnym czasie, głównie hobbystycznie zajmuje się od jakiegoś czasu filmowaniem. Swoje hobby dopchnął na całkiem niezły poziom. Tak wygląda jego film z ostatnich wakacji we Włoszech:
https://www.youtube.com/watch?v=_MnD_RGkE2U
Wrzucam bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek to promował, co z resztą widać po liczbie wyświetleń, a myślę, że jest co oglądać.
#wlochy #earthporn
https://www.youtube.com/watch?v=_MnD_RGkE2U
Wrzucam bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek to promował, co z resztą widać po liczbie wyświetleń, a myślę, że jest co oglądać.
#wlochy #earthporn
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@arkadiuszl4g: "przynajmniej użyźnicie ziemię, a nie jak zwykle posąg w parku..."
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@donpokemon: i jescze koniec konców te stepy i bieda bedzie nam przekazana pod opłacanie
@donpokemon: komponent ?
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@rolfik_r1: @Naypax: @karambola: @Madlen_: @Polonus: @takemetothehell: @Zarzad_Powierniczy: @basatrd: @dertom: @frogi16: @robekk1978: @Pitey_Pablo: @czcina: @voynitz: @HumDebugger: @kornik_sosnowy: @jarezz:
- 2
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:
- 21
Pora na "Wieczornik Historyczny"
Chcesz się pozbyć swojej żony? Zrób to w prawdziwie królewskim stylu!
[Polska duma we Lwowie [Galeria]](http://www.wykop.pl/link/2767781/polska-duma-we-lwowie-galeria/)
Chcesz się pozbyć swojej żony? Zrób to w prawdziwie królewskim stylu!
[Polska duma we Lwowie [Galeria]](http://www.wykop.pl/link/2767781/polska-duma-we-lwowie-galeria/)
- 1
@Frank_Parker: @judenlagger: @BGJ84: @Snori: @goolejador: @Merytoryk: @K1jek: @Morindel: @masacrada: @flakiwolowe: @gdzie_ja_jestem: @Hugo98: @xSQr: @NuncjuszPapieski: @spiderbanan: @ace7: @sewek_:
- 2
@blue-mildot: @majlo1985: @TheSjz3: @Anekito: @mateusz_wajche_przeloz: @KiciurA: @deccan: @r3m0: @Svoboda: @WedlowskaMilka: @orlando74:

















