Wiadomość wysyłam sekwencją AT+CMGS="+48numertel".
Zastanawiam się w jaki sposób zweryfikować czy np. ostatni sms faktycznie został przez modem wysłany (nie interesuje mnie żądne potwierdzenie odbioru bo to jak wiadomo może przyjść po czasie albo wcale).
Jest jakaś komenda AT która pozwoli jednoznacznie określić, że wiadomość została wysłana?
#programowanie #programista15k #naukaprogramowania






















![Algorytm działania funkcji skrótu SHA-256 [ang]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1591600795fNNQLB8NpiJ4YDtcDXWYU3,w220h142.jpg)

Rynek się nasycił. Senior Developer 6-12k PLN brutto na UoP.
https://nofluffjobs.com/job/remote-senior-it-developer-with-german-hausengel-international-polska-5oiv6xsm
Komentarz usunięty przez moderatora
A tak poważnie, wklejasz jakieś randomowe ogłoszenie z januszexa, gdzie w wymaganiach mają w cholerę języków - a w opisie info że ktoś się będzie bazami zajmował. Pewnie w końcu przyjmą kogoś z 2-3 letnim doświadczeniem jako "seniora" i będzie w rzeczywistości midem.