Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Mergan27: czemu pytasz o 2 sklepy LEGO w jednej galerii? Jeden nie wystarczy?
- 1
@Mergan27: no to w Warszawie nie masz czegoś takiego. Ten jedyny LEGO shop wcześniej był w Galerii Mokotów i był nieoficjalny. Potem otworzyli oficjalny sklep w Arkadii a potem w GalMoku ale przy okazji zamykając ten wcześniejszy.
- 0
@razvizion: Pewnie nie pracują, ale OP nic nie wspominał o oryginałach.
@BenizBurger: Nie polecam pakować do Macbooka nieoryginalnych baterii. Nie dość że potrafią działać której, niż zajechane oryginały, to dużo szybciej się degradują.
Pan pucybut z Galerii Mokotów z takim podejściem do klienta chyba tej słynnej kariery do milionera nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #mokotow #galeriamokotow #buty #heheszki
#warszawa #mokotow #galeriamokotow #buty #heheszki
źródło: comment_16345010116Vf99F0Duklv3fNefU5L7x.jpg
Pobierz@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: może lepiej niech z paróweczkami spróbuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@elf_pszeniczny: ten pucybut pracuje tam od początku działania GalMoka, co ciekawe ma nawet brata bliźniaka który też pucuje buty.
Kolejny mistrz parkowania. Ul. Sasanki skrzyżowanie ze Żwirki i Wigury.
Dodatkowe zdjęcia w komentarzach.
#warszawa #mokotow #polskiedrogi #polscykierowcy #mistrzparkowania #parkowanie
Dodatkowe zdjęcia w komentarzach.
#warszawa #mokotow #polskiedrogi #polscykierowcy #mistrzparkowania #parkowanie
źródło: comment_16344957940M4Z3eHEN94yJFYyQPwzSh.jpg
Pobierz@KSH_:
Ale wrzucanie zdjęć z watermarkiem nadal jest obciachem.
Ale wrzucanie zdjęć z watermarkiem nadal jest obciachem.
- 0
@brak_sumienia: są też po 20-30, ale barber bierze 100
- 0
@gobi12: ale ja juz mam takie wlosy
@SilverFizz: Polecam pannaprawa.pl :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Za tym znakiem jest ulica tylko jednokierunkowa, skąd zatem znak ostrzegawczy? Co on oznacza?
#prawojazdy #warszawa #mokotow
#prawojazdy #warszawa #mokotow
źródło: comment_16337849736ZOYunBGzLgQEKjtAliyOW.jpg
Pobierz@gumpa_bobi a jednak nie
Znak ostrzega jadących jezdnią jednokierunkową przed miejscem, w którym rozpoczyna się ruch dwukierunkowy. Stosowany w sytuacji, gdy:
- dwie jezdnie jednokierunkowe łączą się w jedną jezdnię dwukierunkową,
- przy wprowadzeniu ruchu w przeciwnym kierunku na jezdnię mającą dotychczas ruch jednokierunkowy.
Znak ostrzega jadących jezdnią jednokierunkową przed miejscem, w którym rozpoczyna się ruch dwukierunkowy. Stosowany w sytuacji, gdy:
- dwie jezdnie jednokierunkowe łączą się w jedną jezdnię dwukierunkową,
- przy wprowadzeniu ruchu w przeciwnym kierunku na jezdnię mającą dotychczas ruch jednokierunkowy.
- 0
- 9
A więc tak: budżet 295.000zł na #mieszkaniedeweloperskie w #warszawa (odpadają na 100% mieszkania wcześniej używane i kredyt) 3 pokoje: salon z aneksem, sypialnia, gabinet (home office room) najlepiej #mokotow ale niekonieczne (im bliżej centrum tym lepiej) w jaki metrażu szukać w tym budżecie? . #nieruchomosci #inwestycje Garażu nie potrzebuje a na latte jeżdżę hulajnoga elektryczna
295k za deweloperskie w stolicy
- Do 50m2 64.2% (335)
- Powyżej 50m2 35.8% (187)
@JebawczanRysionu: porada. @gobi12
Mirki, co się znowu odjebuje na Służewcu? Prawie cały plot zamalowali - jakaś zorganizowana akcja jak z adidasem?
#warszawa #mokotow #torsluzewiec #sluzewiec #grafitti
#warszawa #mokotow #torsluzewiec #sluzewiec #grafitti
źródło: comment_1631870063h3kn9lOaq3Ucqvqin44YDs.jpg
Pobierz@Krupetto1: a ta galeria koloru już jest chyba z czegoś znana na wypoku
Czy to nie była przypadkiem sprawa malowania pociągów?
Czy to nie była przypadkiem sprawa malowania pociągów?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
konto usunięte via Android
- 0
@AsterXks na stronie PCK ma wykaz ulic gdzie są kontenery https://pck.pl/tekstylia/#kontakt
@AsterXks: przedzwoń do lokalnego MOPSu. W związku z Wuhanem swego czasu nie przyjmowali, może już zaczęli.
gdzie najlepsze croissanty w #warszawa ? #gangkulturalnejwarszawy #mokotow #srodmiescie #ursynow #ochota #wola #ursus #praga #pragapoludnie
@eternit_nie_wybacza: Baguette & Co w Leclercu na Ursynowie mają spoko croissanty, ale trzeba poprosić, żeby przez nową rękawiczkę podali, bo używają jednej od roku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
konto usunięte via iOS
- 0
Ja lubię w Aldi na stoklosach. Są blade. Wszędzie indziej za mocno je spalają.
@grzysztof: telepizza,dagraso xDDDDDD
@eternit_nie_wybacza: pizza na wypasie i papajohna trzymają poziom
Na wypasie zawsze będziesz miał d------e składniki i naprawdę nice
A papa ma lepsze ciasto, szczególnie ser w brzegach w------y. Ze składnikami na pizzy bywa różnie. Zależy od kucharza i lokalu, bo będzie dobrze albo zajebiście xd a wszystkie inne sieciowki daleko w tyle za nimi
Btw. Papa johnsa opłaca się tylko z jakimiś kodami bow przeciwnym razie wydaje mi się za
Na wypasie zawsze będziesz miał d------e składniki i naprawdę nice
A papa ma lepsze ciasto, szczególnie ser w brzegach w------y. Ze składnikami na pizzy bywa różnie. Zależy od kucharza i lokalu, bo będzie dobrze albo zajebiście xd a wszystkie inne sieciowki daleko w tyle za nimi
Btw. Papa johnsa opłaca się tylko z jakimiś kodami bow przeciwnym razie wydaje mi się za
Czy ktoś z #warszawa bylby zainteresowany zakupem ksiazek?
Musze pozbyc sie sporej ilosci, bo juz nie mam gdzie klasc :D
Ceny typu 10, 15, 20 zl za sztuke, nie chce mi sie wysylac.
Odbior osobisty #mokotow #sadyba
#ksiazki #czytajzwykopem
Musze pozbyc sie sporej ilosci, bo juz nie mam gdzie klasc :D
Ceny typu 10, 15, 20 zl za sztuke, nie chce mi sie wysylac.
Odbior osobisty #mokotow #sadyba
#ksiazki #czytajzwykopem
- 16
- 3
Co to za rapsy na Torze Wyścigów Konnych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po całej okolicy rozchodzą się ich stękania
"e-e e-e"
"o-o o-o"
Niedorozwoje jakieś. Poza tym fajny ten koncert. Piosenka i 5 min przerwy. Potem znów piosenka i przerwa.
To jakieś
Po całej okolicy rozchodzą się ich stękania
"e-e e-e"
"o-o o-o"
Niedorozwoje jakieś. Poza tym fajny ten koncert. Piosenka i 5 min przerwy. Potem znów piosenka i przerwa.
To jakieś
- 2
@eternit_nie_wybacza:
Na Żoliborzu masz prochownię.
Mokotów to dzik
Dawno tam nie byłem, więc nie wiem jak wygląda sytuacja aktualnie.
Na Żoliborzu masz prochownię.
Mokotów to dzik
Dawno tam nie byłem, więc nie wiem jak wygląda sytuacja aktualnie.
@eternit_nie_wybacza: albo w domu partii masz leżaki ale tam dużo ludzi
- 0
@Ojciec_Kazimierz: potwierdzam.































#warszawa #mokotow
I jak będziesz tak agresywnie mnie atakował, to w ogóle nigdzie się nie ruszę, wiec zważaj na słowa.