• 0
Zna ktoś tutaj kierowcę Hondy Civic z numerami WSZ 74HH? Zastawił mi samochod a potrzebuje nim wyjechać.
#warszawa #mokotow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@T1oo: słuchaj, nie będę chodził na Twoje widzimisię i przestawiał swojej fury, chyba coś Ci się poprzestawiało w głowie gośćiu. Będę gdzieś jechał, to odjadę.
I jak będziesz tak agresywnie mnie atakował, to w ogóle nigdzie się nie ruszę, wiec zważaj na słowa.
  • Odpowiedz
W jakiej Galerii w Warszawie są dwa sklepy LEGO? (lub więcej). Nie musi być totalnie oficjalny, może być na zasadzie tego Lego Store co był zanim te dwa oficjalne do Polski weszły.

#lego #arkadia #galeria #mokotow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mergan27: no to w Warszawie nie masz czegoś takiego. Ten jedyny LEGO shop wcześniej był w Galerii Mokotów i był nieoficjalny. Potem otworzyli oficjalny sklep w Arkadii a potem w GalMoku ale przy okazji zamykając ten wcześniejszy.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi a jednak nie
Znak ostrzega jadących jezdnią jednokierunkową przed miejscem, w którym rozpoczyna się ruch dwukierunkowy. Stosowany w sytuacji, gdy:

- dwie jezdnie jednokierunkowe łączą się w jedną jezdnię dwukierunkową,

- przy wprowadzeniu ruchu w przeciwnym kierunku na jezdnię mającą dotychczas ruch jednokierunkowy.
  • Odpowiedz
A więc tak: budżet 295.000zł na #mieszkaniedeweloperskie w #warszawa (odpadają na 100% mieszkania wcześniej używane i kredyt) 3 pokoje: salon z aneksem, sypialnia, gabinet (home office room) najlepiej #mokotow ale niekonieczne (im bliżej centrum tym lepiej) w jaki metrażu szukać w tym budżecie? . #nieruchomosci #inwestycje Garażu nie potrzebuje a na latte jeżdżę hulajnoga elektryczna

295k za deweloperskie w stolicy

  • Do 50m2 64.2% (335)
  • Powyżej 50m2 35.8% (187)

Oddanych głosów: 522

  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternit_nie_wybacza: pizza na wypasie i papajohna trzymają poziom
Na wypasie zawsze będziesz miał d------e składniki i naprawdę nice
A papa ma lepsze ciasto, szczególnie ser w brzegach w------y. Ze składnikami na pizzy bywa różnie. Zależy od kucharza i lokalu, bo będzie dobrze albo zajebiście xd a wszystkie inne sieciowki daleko w tyle za nimi
Btw. Papa johnsa opłaca się tylko z jakimiś kodami bow przeciwnym razie wydaje mi się za
  • Odpowiedz
#warszawa #mokotow #ursynow

Ta patologiczna agencja co ten koncert, który wszyscy słyszymy, organizuje to już nigdy do miasta nie powinna zostać wpuszczona. Mieszkam od lat na Służewiu i żaden Orange, żadne Męskie Grania ani w ogóle nic tak nie n----------o.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za rapsy na Torze Wyścigów Konnych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po całej okolicy rozchodzą się ich stękania
"e-e e-e"
"o-o o-o"
Niedorozwoje jakieś. Poza tym fajny ten koncert. Piosenka i 5 min przerwy. Potem znów piosenka i przerwa.
To jakieś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach