Mokotów uwaga na rowery na klatce! Sam uprzejmie doniosłem przed chwilą na frajera co się kręcił ale był takim nieudacznikiem że zwykle zabezpieczenia go pokonały. Plus dla policji że dosyć szybko się pojawili. Masakra, kilka lat temu okradli mieszkanie, non stop p-----------y catering a prawie na przeciwko jakiś wielki Wydział do walki z niczym komendy głównej policji i BOR xD #warszawa #mokotow
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

p8108362
via Wykop Mobilny (Android)- 3

beer_man
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

modzelem
- 7
@p8108362: 2022r a ludzie nadal trzymają rowery na klatce. xD
@thedarnock: przy szkole przy Gubinowskiej było zawsze spoko.
@thedarnock: warszawianka
- 0
@RudyLis: Mam to samo od maja. Connect box był wymieniany trzy razy; ipv6 wyłączone poprzez support, a pomimo to problem wciąż występuje. To wina po stronie UPC, a nie wasza. Przyzwyczajajcie się lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RudyLis: Na kablu jest ok, na wifi potrafi na sekunde miec czkawke (rozlacza mi teams na spotkanie) i za chwile wraca. Connectbox to gowno i mam wrazenie, ze to kwestia przegrzewania sie urzadzenia.
Mirki z #gastrowarszawa, szukam fajnej kolacji sylwestrowej, ale jakoś nie mam weny, nic mnie nie powala :D chodzi o taką kolację w stylu wyjście do restauracji na 2h a nie bal sylwestrowy na całą noc. Póki co zainteresowały mnie wstępnie:
- Gastronomja - https://www.facebook.com/events/1243354119482449?ref=newsfeed
- Le Braci - https://www.lebraci.pl/wp-content/uploads/2021/12/NYE.pdf
Jak macie jakieś swoje ciekawe propozycje, to chętnie poznam, szukam inspiracji
#gastrowarszawa #warszawa #mokotow
- Gastronomja - https://www.facebook.com/events/1243354119482449?ref=newsfeed
- Le Braci - https://www.lebraci.pl/wp-content/uploads/2021/12/NYE.pdf
Jak macie jakieś swoje ciekawe propozycje, to chętnie poznam, szukam inspiracji
#gastrowarszawa #warszawa #mokotow
@KrzysztofKrawczyk: znalazles cos, tez szuka czegos takiego
- 0
@Miszcz_Joda: Oprócz tego co wyżej, wygooglałem, że jeszcze restauracja Papu na Mokotowie oferuje tego typu kolację. 2 lata temu byłem na takiej kolacji w restauracji Akademia, może w tym też mają.
W moim przypadku nastąpiła zmiana planów, przyjdą do mnie znajomi, więc nie szukałem dalej bo będę robił mini domówkę.
W moim przypadku nastąpiła zmiana planów, przyjdą do mnie znajomi, więc nie szukałem dalej bo będę robił mini domówkę.
mireczki kochane z #warszawa, szukam jakiegoś portalu gdzie można zamówić osobę do sprzątania mieszkania na raz - znam #pozamiatane ale nie mają ludzi w terminie który mi odpowiada, znam #moppy ale drogie jak cholera - czy kojarzy ktoś może inną stronę tego typu? #kiciochpyta #ursynow #mokotow
@zurawinazmusztarda: W apce Fixly jest usługa sprzątania.
- 0
@zurawinazmusztarda: jest teraz nowe batmaid jeszcze.
- 52
@FranzFerdinand: dramat, inpost sam na siebie kręci bat. Przecież nikt z minimalnym RiGCz z ich strony nie powinien się zgodzić na taką lokalizację. Szkodzą sobie wizerunkowo i w końcu powstaną regulacje ich ograniczające
Komentarz usunięty przez autora
@dran2: tak, bo Paczkomaty jadą w całości, z włączonym światłem xD
- 2
@padobar: Z tym światłem to faktycznie ale co do transportu to jadą w całkiem sporych modułach. To wygląda jakby dla jaj sobie to robotnicy postawili do zdjęcia.
źródło: comment_1639659171a2P22lQrLD4QoPZ5vFlZRx.jpg
Pobierz- 0
- 2
@wonsz_smieszek: elegancko
- 1
@PakujWalizki: Dreszera jak Dreszera ale z 10 lat temu przed remontem to bez znania grubego czy lysego to po 22 bywalo roznie.
- 2
- 0
@justypl: to laboratorium ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego działającej przy JRG 6. Skoro przyjechała grupa z szóstki, to można zgadywać, że nieznana/niebezpieczna substancja, jakiś wyciek albo coś zbliżonego.
- 2
@wonsz_smieszek: no to wesoło. Ja z psem „na spacer” ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszłam już pod koniec, ale tutaj też chyba karetka była. Zjechali się w ekspresowo. I nawet nie określę o który budynek chodzi, bo samochody puste, a jednak moja ciekawość ma jakieś granice ;) może jutro coś w mediach się pojawi.
Mirki czy wynajmowal ktoś halę w Warszawie żeby pokopać w piłkę nożną ze znajomymi?
Mamy swoją grupę 8-10 osób i zastanawiam się czy ktoś np. wynajmowal od jakiejś szkoły w tego typu celu w #bielany #zoliborz #mokotow #wola #praga
Ile placiliacie, gdzie się najlepiej opłaca? Ceny są bardzo różne i nie każda szkoła chce wynająć
#warszawa #pilkanozna
Mamy swoją grupę 8-10 osób i zastanawiam się czy ktoś np. wynajmowal od jakiejś szkoły w tego typu celu w #bielany #zoliborz #mokotow #wola #praga
Ile placiliacie, gdzie się najlepiej opłaca? Ceny są bardzo różne i nie każda szkoła chce wynająć
#warszawa #pilkanozna
@obywatel_gov: OSiR Polna kilka lat temu, nie wiem jak teraz, ale było spoko
- 1
@obywatel_gov: pilkanahali.pl my się dogadywaliśmy na siatkówkę, żeby zapisy dla naszej grupy udpstępniali wcześniej w jednym dniu, a później są widoczne już dla wszystkich.
I honorują multisporta
I honorują multisporta
@matinumerjeden: też mam dwie i nie wiem co z nimi zrobić.
- 0
@vivianka: wiszą na olx butelkę jerby xd
konto usunięte via iOS
- 0
Gdzie w Warszawie zjem dobry i w miarę tani objad. Preferowana dzielnica Włochy (Raków, Okęcie, Salomea, Stare Włochy), aczkolwiek może być Ochota i Mokotów. Najlepiej bar mleczny, ale musi być czynny co najmniej do 20:00 (a najlepiej do 21:00).
#warszawa #wlochy #ochota #mokotow #jedzenie #barmleczny
#warszawa #wlochy #ochota #mokotow #jedzenie #barmleczny
@pcela: na Grójeckiej przy skrzyżowaniu z Banacha jest bar Biedronka, parę lat temu mieli smaczne rzeczy (pomidorowa w misce z motywami egipskimi ʕ•ᴥ•ʔ)
@maegalcarwen: Najlepsza pomidorówka ever
Miraski, Mirabelki… Wykopki!
Poszukuję kontaktu do właściciela lub użytkownika Mercedesa, który dziś o godzinie 17:46 został uszkodzony z przodu od strony pasażera nieudanym manewrem parkowania przez pewną kierowniczkę na parkingu galerii handlowej przy ul. Konstancińskiej w Warszawie.
Nie mogłem czekać, mam fragment nagrania i numer rejestracji sprawczyni. Jeśli się nie poczuła i nie zostawiła namiarów, to podam blachy i mogę być świadkiem. Mnie kiedyś tak ktoś obtarł i uciekł… nie zliczę odprysków od zamaszytego
Poszukuję kontaktu do właściciela lub użytkownika Mercedesa, który dziś o godzinie 17:46 został uszkodzony z przodu od strony pasażera nieudanym manewrem parkowania przez pewną kierowniczkę na parkingu galerii handlowej przy ul. Konstancińskiej w Warszawie.
Nie mogłem czekać, mam fragment nagrania i numer rejestracji sprawczyni. Jeśli się nie poczuła i nie zostawiła namiarów, to podam blachy i mogę być świadkiem. Mnie kiedyś tak ktoś obtarł i uciekł… nie zliczę odprysków od zamaszytego
źródło: comment_1636395250lSLObnegw1fZ5pspRvBN42.jpg
Pobierz@TrevorLahey98: i obok ta kwiaciarnia 24h, ktora albo sluzy do prania pieniędzy albo dilerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oslet: nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że numery mogą być po prostu przypisane do poszczególnych działek, na który tak się przydarzyło, że nie ma tam budynków. Można sprawdzić na Geoportalu jak to administracyjnie wygląda.
#motoryzacja
#warszawa
#warsztat
#mokotow
Siema, mirki szukam wymieniacza (ala mechanik) na terenie Mokotowa który wymieni wszystkie filtry i olej w starym Hyundaiu. Mam swoje części, wiem, że to działa jak płachta na byka, ale mimo wszystko szukam takiego mistrza co się podejmie ww. wymiany.
#warszawa
#warsztat
#mokotow
Siema, mirki szukam wymieniacza (ala mechanik) na terenie Mokotowa który wymieni wszystkie filtry i olej w starym Hyundaiu. Mam swoje części, wiem, że to działa jak płachta na byka, ale mimo wszystko szukam takiego mistrza co się podejmie ww. wymiany.
@Dzbanek91: na bank neo garage działa.
@Dzbanek91: No przy tak postawionych wymaganiach to warsztat na minuty. Np. http://www.samoobslugowy.waw.pl/































