via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mokotów uwaga na rowery na klatce! Sam uprzejmie doniosłem przed chwilą na frajera co się kręcił ale był takim nieudacznikiem że zwykle zabezpieczenia go pokonały. Plus dla policji że dosyć szybko się pojawili. Masakra, kilka lat temu okradli mieszkanie, non stop p-----------y catering a prawie na przeciwko jakiś wielki Wydział do walki z niczym komendy głównej policji i BOR xD #warszawa #mokotow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warszawa, Mokotów, UPC

Też macie regularnie kilku(nasto) sekundowe zwiechy internetu? Totalny out, zero połączenia, po chwili wszystko wraca do normy. Bardzo denerwujące, ale nie wiem na ile to normalne, a na ile kwestia np. modemu czy routera.
#mokotow #warszawa #upc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RudyLis: Mam to samo od maja. Connect box był wymieniany trzy razy; ipv6 wyłączone poprzez support, a pomimo to problem wciąż występuje. To wina po stronie UPC, a nie wasza. Przyzwyczajajcie się lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RudyLis: Na kablu jest ok, na wifi potrafi na sekunde miec czkawke (rozlacza mi teams na spotkanie) i za chwile wraca. Connectbox to gowno i mam wrazenie, ze to kwestia przegrzewania sie urzadzenia.
  • Odpowiedz
Mirki z #gastrowarszawa, szukam fajnej kolacji sylwestrowej, ale jakoś nie mam weny, nic mnie nie powala :D chodzi o taką kolację w stylu wyjście do restauracji na 2h a nie bal sylwestrowy na całą noc. Póki co zainteresowały mnie wstępnie:
- Gastronomja - https://www.facebook.com/events/1243354119482449?ref=newsfeed
- Le Braci - https://www.lebraci.pl/wp-content/uploads/2021/12/NYE.pdf

Jak macie jakieś swoje ciekawe propozycje, to chętnie poznam, szukam inspiracji

#gastrowarszawa #warszawa #mokotow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miszcz_Joda: Oprócz tego co wyżej, wygooglałem, że jeszcze restauracja Papu na Mokotowie oferuje tego typu kolację. 2 lata temu byłem na takiej kolacji w restauracji Akademia, może w tym też mają.

W moim przypadku nastąpiła zmiana planów, przyjdą do mnie znajomi, więc nie szukałem dalej bo będę robił mini domówkę.
  • Odpowiedz
@ArekJ: ten przy biedronce na wyki :D na wejściu jest taki bałwan duży. Jak chcesz to gość może przy tobie sprawdzić ukorzenienie żeby nie było ze cięte albo zabetonowane :D
  • Odpowiedz
Tak więc w #warszawa #mokotow mieliśmy takie kombo:
1. Straż pożarna
2. Policja
3. Mobilne laboratorium (ciężarówka, duża, czerwona)
Zjechali się, właśnie odjechali. Dziwne połączenie. Jakieś pomysły?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justypl: to laboratorium ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego działającej przy JRG 6. Skoro przyjechała grupa z szóstki, to można zgadywać, że nieznana/niebezpieczna substancja, jakiś wyciek albo coś zbliżonego.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: no to wesoło. Ja z psem „na spacer” ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszłam już pod koniec, ale tutaj też chyba karetka była. Zjechali się w ekspresowo. I nawet nie określę o który budynek chodzi, bo samochody puste, a jednak moja ciekawość ma jakieś granice ;) może jutro coś w mediach się pojawi.
  • Odpowiedz
Mirki czy wynajmowal ktoś halę w Warszawie żeby pokopać w piłkę nożną ze znajomymi?
Mamy swoją grupę 8-10 osób i zastanawiam się czy ktoś np. wynajmowal od jakiejś szkoły w tego typu celu w #bielany #zoliborz #mokotow #wola #praga

Ile placiliacie, gdzie się najlepiej opłaca? Ceny są bardzo różne i nie każda szkoła chce wynająć

#warszawa #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obywatel_gov: pilkanahali.pl my się dogadywaliśmy na siatkówkę, żeby zapisy dla naszej grupy udpstępniali wcześniej w jednym dniu, a później są widoczne już dla wszystkich.
I honorują multisporta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gdzie w Warszawie zjem dobry i w miarę tani objad. Preferowana dzielnica Włochy (Raków, Okęcie, Salomea, Stare Włochy), aczkolwiek może być Ochota i Mokotów. Najlepiej bar mleczny, ale musi być czynny co najmniej do 20:00 (a najlepiej do 21:00).

#warszawa #wlochy #ochota #mokotow #jedzenie #barmleczny
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, Mirabelki… Wykopki!

Poszukuję kontaktu do właściciela lub użytkownika Mercedesa, który dziś o godzinie 17:46 został uszkodzony z przodu od strony pasażera nieudanym manewrem parkowania przez pewną kierowniczkę na parkingu galerii handlowej przy ul. Konstancińskiej w Warszawie.
Nie mogłem czekać, mam fragment nagrania i numer rejestracji sprawczyni. Jeśli się nie poczuła i nie zostawiła namiarów, to podam blachy i mogę być świadkiem. Mnie kiedyś tak ktoś obtarł i uciekł… nie zliczę odprysków od zamaszytego
bartekfux - Miraski, Mirabelki… Wykopki!

Poszukuję kontaktu do właściciela lub uży...

źródło: comment_1636395250lSLObnegw1fZ5pspRvBN42.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oslet: nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że numery mogą być po prostu przypisane do poszczególnych działek, na który tak się przydarzyło, że nie ma tam budynków. Można sprawdzić na Geoportalu jak to administracyjnie wygląda.
  • Odpowiedz
#motoryzacja
#warszawa
#warsztat
#mokotow

Siema, mirki szukam wymieniacza (ala mechanik) na terenie Mokotowa który wymieni wszystkie filtry i olej w starym Hyundaiu. Mam swoje części, wiem, że to działa jak płachta na byka, ale mimo wszystko szukam takiego mistrza co się podejmie ww. wymiany.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach