@sweetmuffin27: załóż sobie kartę w którejś z bibliotek dzielnicy Mokotów. Będziesz mogła wtedy korzystać z każdej na terenie dzielnicy (a jest ich trochę). Wydaje mi się, że najwięcej książek uświadczyłam w bibliotece nr 108 na Puławskiej :)
  • Odpowiedz
Zjazdy z Gagarina jak i Chełmskiej na Czerniakowską zablokowane przez patrole policji choć ruch samą Czerniakowską nadal się odbywa. Jakiś konwój ma być czy co?
#mokotow #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #mokotow
Czy zauważyliście, ze w bankomatach zaczęło brakować niskich nominałów? Tj. 20, 50 i 100 zł? To jakaś plaga. Nigdzie nie da się wyciągnąć gotówki poza placówkami bankowymi.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plonace_kalosze: był taki moment że były kolejki, bankomaty nie wypłacały pieniędzy wcale albo duże nominały, natomiast tak było do poniedziałku, od wtorku na dolnym Mokotowie nie uświadczyłem już tego problemu, spokojowo można 20 albo 50 zeta wypłacić, przypuszczam że kwestia "osobnicza" danego bankomatu. Jestem w sumie pozytywnie zaskoczony (na Euronecie głównie zdarza mi się wieszać psy) jak szybko operator zareagował.
  • Odpowiedz
Jak z #paliwo w #warszawa #mokotow dzisiaj? Janusze panikarze dalej szturmują dniem i nocą czy skonczyly im sie juz sloiki po ogorkach do wypełnienia? Potrzebuje dosc pilnie uzupełnić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Szukam jakiejś miejscówki (pub/pizzeria?) gdzie mogłoby wbić ze 30 osób na małą imprezkę z pizzą i piwem, ewentualnie możliwość zamówienia czegoś mocniejszego. Nie mamy potrzeby wynajęcia całego lokalu na własność, ale żeby dało się pogadać i podnieść tyłek w czasie spotkania. Ktoś coś poleca?

#urysnow #mokotow #warszawa #impreza
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tranq: Polecam jeden z najlepszych klubów w Warszawie: Palestra. Tuż przy PKP Raków. Mają kilka porannych treningów, chyba od 7 zaczynają siedem dni w tygodniu
  • Odpowiedz
Mirki, znacie godne polecenia miejsce na śniadanie? Szukam czegoś w stosunku dobrej ilości do ceny. Swego czasu smakowało mi w Jeffsie ale mam wrażenie że spadła tam cena.

Najlepiej gdyby było w okolicy Ursynowa lub Mokotowa

#sniadanie #warszawa #ursynow #mokotow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Ach Cafe, Ursynów
2. Kubek w Kubek, Mokotów
3. Bułka przez Bibułkę, Mokotów

Co do Bułki to zdecydowanie bliżej mam do konstancina i tam bywam, ale domyślam się że jakość jest taka sama. Śniadanie 17-22zł, 5zł kawa, 5zł prosecco. Śniadania bardzo dobre i można się najeść.

Na Ursynowie odradzam broadway, drogo i mocno przeciętnie.
  • Odpowiedz