Mireczki i Mirabelki z Koziego Grodu. RCKiK razem z Motorem Lublin (tym lepszym, żużlowym) ponownie organizują akcję Łączy nas krew. 19,20,21 i 23.09 na pierwszych 50 krewniaków, którym uda się donacja, czekają bilety na finał ze Stalą Gorzów.

zataguje #barylkakrwi dla zasięgów. Nie bijcie za to :P
#lublin #rckik #zuzel #krew #krwiodastwo
Pituch - Mireczki i Mirabelki z Koziego Grodu. RCKiK razem z Motorem Lublin (tym leps...

źródło: comment_1663318556ojj9WSQpMPJY3fVqgSNwZh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Osk3r: kiepsko to było zaprojektowane ;) nie winię samych projektantów, ale mogliby pracować na aktualnej mapie do celów projektowych oraz przejść z nią i gotowym projektem w ręku teren inwestycji.
  • Odpowiedz
@NuovoGioco: ziom nie kwestionuję tego, tylko to po prostu obniża bezpieczeństwo. Zwlasza podczas takiej pogody. Ogólnie bardzo mnie dziwi że w naszym kraju oświetlone przejścia dla pieszych to taka rzadkość.
  • Odpowiedz
Czy myślicie ze można na Felicity zostawić auto na dwa tygodnie? Znajomy wylatuje na wakacje z Lublina i chce zostawić auto w mieście na ten okres (przyjeżdża oczywiście z innego miasta) jeśli nie, to jakie byłyby inne miejsca gdzie można bezpiecznie zostawić auto na taki czas? Ew nie zapłacić dużo jakoś bardzo za parking dwutygodniowy #lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzyszQ: Perła ostatnio też się wycofała ze sponsoringu w klubie piłkarek ręcznych - MKS Lublin.
Może krucho się im zaczyna robić z kasą, chociaż patrząc po ilości imprez na których można zobaczyć perłę to może zmieniają strategię i idą w eventy bo jest z tego lepszy hajs.
  • Odpowiedz
@lazysoul: czad to będzie jak z tej stajni dla jednorożców busy będą wyjeżdżały do Zygmuntowskich stojąc w korku przez pół godziny. Nie wiem co za idiota najpierw maksymalnie okroił układ drogowy w tym rejonie a potem stwierdził, że idealnie będzie tam zbudować dworzec autobusowy. TBV pewnie ma już rozrysowane osiedle w miejscu starego dworca pod zamkiem.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna to prawda, czas dostawy zazwyczaj jest długi w RRC, ale smakowo chyba najlepsze wciąż. Jak nie próbowałaś to polecam Ranch Burger spróbować, fajne kompozycje mają i te burgery się tak nie rozwalają, a smakowo też bardzo fajne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach