Co trener #motorlublin #lublin może narzekać na brak szczęścia to nie wiem. Najpierw dostaje korytkiem na dokumenty w głowę od trenera po ich kłótni i ma rozwalony łuk brwiowy a teraz pod płaszczem braku możliwości pełnienia obowiązków właściciel klubu zawiesza go na 3 miesiące xDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@yraras
Wystarczy mi to że nikt temu nie zaprzeczył, że taka sytuacja miała miejsce - szczególnie właściciel kubu w tej żałosnej konferencji.
Raz

Feio, co nie jest jakaś wielka tajemnicą, jest dość impulsywnych człowiekiem, i w każdym klubie w którym był(Legia, Wisła Kraków, Raków) pozostawiał po sobie smród.
Dwa.
  • Odpowiedz
Gdzie w #lublin lub okolicach można kupić dobrej jakości kurczaka? Najlepiej z opcją rozbiórki. Jest jakieś źródło dobrze karmionej mięsnej kury z wolnego wybiegu? Jeżeli nie ma ideału, to zadowoli mnie coś najbliżej ideału.

Taguję ogólniej, bo może być sprzedaż wysyłkowa, jeżeli koszty dostawy nie porażają (a w Taste Store porażają)

#dieta #jedzzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spec_IT aplikacja jest warta kilkadziesiąt zł. Ja akurat używam jej be księgowego za 39 netto, ale to trzeba lubić. Traktuję to jako hobby;) Roboty prawie nie ma, potrzebne jest sporo wiedzy, zainwestowałem w jej zdobycie o nie żałuję
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 ale co dziwnego w tym, że Jakubas podjął najbardziej logiczną decyzję z biznesowego punktu widzenia? Owszem, trener przeprosił i wszyscy są właśnie szczęśliwi, że zostaje.
  • Odpowiedz
Skrzyżowanie Wrotkowskiej z Diamentową jest błędnie nazywane rondem, ba nawet ma patrona xd

Wie ktoś do kogo napisać aby albo usunęli patrona albo zrobili z tego prawilne rondo? Nie działają tam żadne przepisy dotyczące pierwszeństwa na rondzie.

#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch

@LubieSzaszylkiZLublina: swoją drogą GDDKiA ma się zając zmianami aby wprowadzić rondo do przepisów wraz z innym oznakowaniem strzałek na rondach.


Czekam ze zniecierpliwieniem. To co jest teraz to niepotrzebne zamieszanie.

Natomiast póki co "wiemy, ze mamy do czynienia z rondem" jest interpretowane z ułańską fantazją, typu kierunkowskazy zjazdowe na rondzie ze światłami przy Leclercu na Zana.
  • Odpowiedz
  • 2
czyli rozwalanie głowy tacą swojemu szefowi to pozytywna inicjatywa? xD


@TheOneWhoKnocks: nic takiego nie napisałem.
Obserwuję trochę to lubelksie piekiełko zwane Motor. Wychodzi na to, że nowy trener ze swojej strony oferował pracę i sukcesy (kwitowane kompletami punktów w kolejnych spotkaniach), a oczekiwał profesjonalnego podejścia do prowadzenia klubu.
Wyraźnie wskazywał co i gdzie jest nie tak, jakby tego oczekiwał, co było odbierane jako ataki personalne XD bo ktoś śmiał śmieć
  • Odpowiedz
W tym klubie nigdy chyba nie będzie normalnie. Przyszedł trener, ruszył tę drużynę, zaczęli wygrywać. To zaczął sie konflikt prezesa z trenerem, bo ten drugi zaczął publicznie prać brudy zarządu, któremu chyba niezbyt zależy na tym wszystkim. W III lidze kopali się po czołach i było im dobrze to teraz w II lidze chca siedzieć latami.

Na koniec swojej wypowiedzi portugalski szkoleniowiec zaskoczył dziennikarzy. - Nie pojawię się jutro na zapowiedzianej konferencji
Nokimochishii - W tym klubie nigdy chyba nie będzie normalnie. Przyszedł trener, rusz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-05 212538

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokimochishii: w tym klubie nigdy dobrze nie będzie, ale przynajmniej Gonzalo Feio udowodnił, że nawet jest z niego dobry trener, więc jak będzie chciał to znajdzie niedługo nową pracę w Polsce, i to pewnie w 1 lidze na spokojnie
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: nie wiem czy ktoś będzie chciał zatrudnić tak konfliktowego (a nawet agresywnego fizycznie) człowieka, nawet jeśli ma świetny warsztat. W Wiśle - konflikt, z Rakowa podobno wyleciał za bójkę. W Motorze, jeśli te przekazy są prawdziwe to sprawa pewnie trafi na policję. Moim zdaniem Feio zakończył swoją przygodę trenerską w Polsce. I nawet patologia wewnątrz klubu go nie broni, bo zdrowy człowiek nie rozwiązuje konfliktów z współpracownikami przywaleniem tacą
  • Odpowiedz
Polecicie jakiegoś psychoterapeutę z #lublin dla chłopa po 30?
Problem w postaci samotności, nie tylko w sensie braku żony, ale ogólnie braku możności zaspokojenia swoich potrzeb towarzyskich choćby z koliegami. Duże trudności w nawiązywaniu relacji z ludźmi z powodu dłguotrwałego doświadczania nienawiści w dzieciństwie, a w zasadzie to jusz od czasu życia prenetalnego.

Leki antydepresyjne nie rozwiązują problemu tylko go wygłuszają i zniechęcają chłopa do działań, które by pomogły mu
a.....e - Polecicie jakiegoś psychoterapeutę z #lublin dla chłopa po 30?
Problem w po...

źródło: chlop

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aczutuse: A w czym pomoże Ci znalezienie żony? Chłopy myślą, że znajdą se jakomś babę i życie będzie jak w bajce xd. A to podobno babskie myślenie. Rodzice Cię cisną, że stary chłop i żony nie ma? Kto to widzioł xd
  • Odpowiedz
@aczutuse: To szukaj na portalach albo w realu. Tylko te najlepsze sztuki które Cię interesują to już dawno zaobrączkowane. W dodatku małżeństwo to nie taka sielanka. Słyszałeś o rozwodach?
  • Odpowiedz