Oddajcie mojej żonie moje makarony! #lublin #burza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mannoroth
- 5

Weronisia97
via Wykop- 5
@mannoroth: ty akumulator jest na handel
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaka panienkę polecacie w Lublinie do sprawdzenia ? Cenią nie ma zanczenia
#escort #roksa #lublin #lub
──
Jaka panienkę polecacie w Lublinie do sprawdzenia ? Cenią nie ma zanczenia
#escort #roksa #lublin #lub
──
konto usunięte via Wykop
- 0
- 1
Ma ktoś jeszcze w0 #lublin pomarańczowy gaz, a nie niebieski w kuchence? Ścisłe centrum. Zdjęcie poglądowe.
źródło: pomara%C5%84czowy-p%C5%82omie%C5%84-przy-benzynow%C4%85-kuchenk%C4%85-64865890
Pobierz- 0
- 0
#lublin Poszukuje firmy/osoby z którą wejde na mieszkanie deweloperskie i po sprawdza mi wszystko przed odbiorem. Polecacie kogoś ??
- 2
Gdzie najlepiej wybrać się żeby w spokoju można było poobserwować perseidy? Najlepiej jakaś lokalizacja pod #lublin , tak żeby światła miasta nie przeszkadzały. Ktoś poratuje miejscówką?
#lublin #astronomia
#lublin #astronomia
@Dumle007 @powsinogaszszlaja Wy myslicie, że jak było maksimum, to nagle następnego dnia już nie latają, czy jak? Przecież one będą nadal gdzieś do września, tylko każdego dnia będzie ich coraz mniej.
@damyrade Nie jestem z Lublina, więc miejscowką nie poratuję. Ale powiem tylko, żebyś nie słuchał kolegów, bo pierdzielą głupoty. Perseidy nadal są (wczoraj sam oglądałem), tylko jest ich coraz mniej z każdym dniem.
- 2
długi łikend się zaczął... moje drogie mirki, jak tam woda w Firleju? podobno jakaś zaraza zielonych glonów ale żadnych oficjalnych info... ktoś był w ostatnich dniach?
#lublin
#lublin
@Mete: będąc na lubelszczyznie i wybierać firlej zamiast innych jezior, to jak mieć do wyboru obsranego toytoya i czyściutki nowy kibelek i korzystać z tego pierwszego. Firlej od zawsze był brudny, plaże tak samo brudne i patologia porównywalna do Okuninki. Czyste i fajne jeziorka to np, zagłębocze, krasne czy od biedy piaseczno
@onomatopeja_: Do tego jezioro Rotcze jest super. Jest płytkie więc woda bardzo ciepła.
czy jako piknik mogę bez obaw wybrać się na sobotnie derby Lubelszczyzny? motor ma jakąś kosę z górnikiem? która trybuna będzie najlepsza dla naturalnego kibica?
#lublin #leczna #motorlublin #gornikleczna #pilkanozna #pierwszaligastylzycia
#lublin #leczna #motorlublin #gornikleczna #pilkanozna #pierwszaligastylzycia
@jestem_legenda: ich stosunki są lepiej niż dobre, wiec będzie mecz przyjaźni raczej. Wybierz trybuny wzdłuż boiska, najlepiej jako sektory E, F
@Marlo_Stanfield: I tak powinno być. Motor chyba nie miał ostatnio żadnej spiny z Górnikiem. Regionalna rywalizacja, ale w koleżeńskiej atmosferze.
- 0
Będę parę dni służbowo w #lublin z rodziną. Są jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia z 1.5 rocznym bąblem ?
@badylarz w Lublinie wsyztsko co znajdziesz w necie wartego zobaczenia mozesz ogarnąć z dzieckiem jedynie stare miasto to może być ciężej przez kocie łby. Mając parę dni można całość zobaczyć nawet popołudniami ????
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 32
Fajne gołębie w #lublin zdjęcia człowiekowi zrobią i nawet je później wyślą.
Tag do obserwacji -> #sopelek
#fotografia #komunikacjamiejska
Tag do obserwacji -> #sopelek
#fotografia #komunikacjamiejska
źródło: Lublin Dron
Pobierzmirki szybkie pytanie gdzie na lody (wyrób cukierniczy) można pójść w #lublin dobrek jakości i spore porcje?
1
Zderzenie dwóch aut zamawianych przez aplikacje. Pasażerowie w szpitalu

Cztery osoby zostały poszkodowane w kolizji dwóch samochodów na rondzie w Lublinie. Auta wykonywały kursy zamówione przez aplikacje. Wszyscy, którzy doznali obrażeń, byli pasażerami. Policja ustaliła, że jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy, a do sądu
z- 3
- #
- #
- #
- #
Jest w #lublin dzisiaj jakiś targ śniadaniowy?
- 1
#lublin Gdzie dzsiaj zatankuje najtaniej LPG w Lublinie?
- 1
Cześć, czy ktoś orientuje się gdzie w okolicach Lublina jest pole na którym rosną słoneczniki. Pytam bo szukam miejsca na sesję foto.
#lublin
#lublin
Ciacho bez cukru - lody, ciasta, torty, koktajle i kawa kuloodporna.
@herbatkaZCukremBezCytrynki: w ostro dodali niedawno pare keto pozycji
- 0
Gdzie w #lublin najlepsze drinkowe happy hours?
6
Włamał się do plebanii. Ukradł wino i złotą biżuterię

Policjanci z Lublina zatrzymali 36-latka, który włamał się do plebanii, a następnie ukradł wino oraz złotą biżuterię. Straty spowodowane przez rabusia oszacowano na prawie 11 tys. złotych.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #




























