Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Leśny Jastrząb - rzadki ptak w zatłoczonym lesie

Obserwacja z Lasu Kabackiego - Warszawa, gdzie odpoczywają tłumy Warszawiaków, las odwiedził jastrząb, nie na co dzień spotykany ptak:)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: comment_T81v0QOBV8EbHYndatz5IYNlGvmiIicb.jpg
Pobierz- 10
- 1
- 15
Komentarz usunięty przez autora
979
Magiczna sztuczka - Znikające warchlaki.

Dziczki, sztuka kamuflażu. .
z- 68
- #
- #
- #
- #
- #
- #
443
Na szlaku - oznaczenia szlaków oraz przywitania, czyli wszystko, co...

Oznaczenia szlaków - idziesz niebieskim szlakiem, nie wiedząc czemu ma akurat taki kolor? Nieznajomi przyjaźnie się z tobą witają? Wyjaśniam wszystkie zagadki, na jakie możesz natrafić na drodze.
z- 70
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
- 2
- 0
Istnieje miejsce w internecie bądź mapa z wieżami widokowymi w lesie? Chodzi o te wieże z których wypatruje się ognia w okresie letnim. Jeśli dobrze kojarzę to tylko w tym okresie pełnione są na nich dyżury. Geoportal nie pomógł, na warstwie bodajże BDO10K (z pamięci więc może być inaczej) zaznaczona jest 1 na 4 (o których wiem) w mojej okolicy.
#las #lasypanstwowe #lesnictwo #pozar
- 0
- 1
- 1
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/inwazja-chrabaszczy-w-woj-lubelskim-uwaga-na-opryski-zdjecia,n,1000242502.html
Sam widziałem samolot, zdychającego chrabąszcza.
- 17
29
Kiedy zawiedzie wędka zawsze zostają jeszcze ręce

Łowca lvl 60
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Co zwiastuje wiosnę w lesie? | Oblicza lasów...

Które rośliny są zwiastunami wiosny? Które z nich można dodawać do sałatek? A które są wykorzystywane do robienia perfum? O tym wszystkim i nie tylko opowiada w dzisiejszym odcinku...
z- 0
- #
- #
- #
2
Kuna vs martwy pisklak

Kuna i martwy pisklak, prawdopodobnie wyrzucony z gniazda lub z niego wypadł, w każdym bądź razie w nocy znalazła go kuna i dokończyła dzieła.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #

















O co mi chodzi? Poluje na świeży zielony mech - nie potrzebuję go dużo (tak wiem że pod ochroną) ale tak czy tak potrzebuję do swoich małych eksperymentów ( ͡º ͜ʖ͡º)
W parku grabiszyńskim zmokłem straszliwie po chodziłem po chaszczach ale nigdzie nie znalazłem niestety. Swoją drogą kurde wiosna jest ładna
źródło: comment_kp31P5faOs0MP6H3MaKbe8k0mRpSBElo.jpg
Pobierzźródło: comment_OxJSlZgIFUqFF1bHDfGuCvEsCaODs6rJ.jpg
Pobierz