#chemia #destylacja #ziola #ziololecznictwo #laboratorium

Cześć, czy ktoś z Was wie gdzie można dostać retortę? Najlepiej do zamówienia lub Trójmiasto, byle nie chińskie allegro. Jak szukam w sieci to mi jakiś piec do drewna wychodzi, a na wszelkich stronach ze szkłami laboratoryjnymi pod tą nazwą nic nie ma.
k.....3 - #chemia #destylacja #ziola #ziololecznictwo #laboratorium 

Cześć, czy kt...

źródło: comment_hwvf4o5DvNJjma0J1v8vP7qgSzX7iFfj.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam ludzi, co pracują w kompozytach, a dokładniej przy projektowaniu lub wytwarzaniu prototypów, R&D.
W kraju bądź za granicą. Mam kilka dylematów, między innymi czy szukać roboty w PL czy ruszać za granicę. W Polsce jest mało ośrodków zajmujących się badaniami kompozytów, a ofert pracy jest jeszcze mniej. Relokacja na podkarpacie do zagłebia kompozytowego mnie nie interesuje (chyba, że zarobki były by takie jak za granicą).

Śmieszy mnie to, że lamiator za granicą ma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vegonator spokojnie, ja mam anty coś ok 170, a norma do 40 chyba (zależy od laboratorium). Zmian na tarczycy nie ma, tsh w normie, co jakieś czas USG tarczycy będę robił. Nie wydaje mi się aby niskie przeciwciała o czymś świadczyły. A neta nie ma co czytać bo się od czytania rozchorujesz :D
  • Odpowiedz
Czy jest jakis mirek/mirabelka spod tagu #krakow #chemia #laboratorium #smog i chcialby pobrac probki tego czegos, co opisalem w tym wpisie
Na 99% nie sa to pylki roslin, gdyz takie juz widzialem i potrafie je odroznic, blizej temu do farby, ale tez nie jest to farba, bo ta zostalaby bardziej widoczna, na powierzchniach bardziej absobujacych wilgoc, typu bruk/beton, a tam jej nie dojrzalem.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Moja rożowa sztuka pracy w #lodz w jakimś #laboratorium lub w #korpo. Czy ktoś słyszał może o jakiś ciekawych rekrutacjach w okolicy? Bo ogólnie lipa z tym odzywaniem się na CV z pracuj innych :/

Coś o niej: skończony mgr została obrona, inz z radionuklidów. Praktyki odbyte jako technolog gumiennictwa. Zna się na analitycznej i kosmetycznej (hobby bardziej). Angielski pisany B2, mówiony B1. Office też
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2 pytania odnośnie pobierania krwi.
1. Byłam rano na pobraniu krwi i nadal mam gulkę 5x3cm w tym miejscu (wierzch dłoni). Wcześniej była wysokość ok 10mm, teraz takie nie wiem, może 6-7mm w maksymalnym miejscu. O dziwo nadal siniaka nie mam. Czym okładać, żeby szybciej się wchłonęło?Pierwszy raz mam coś takiego, boli jak ruszam dłonią i trochę mnie już to irytuje.
2. Gdzie się wkuwają na ciele, żeby pobrać krew jeżeli:
Odpadają
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mesiva: Sprawna pielęgniarka wbije się w żyłę nawet jeśli jest niewidoczna. Lub tak zadziała żeby sobie to ułatwić. Wierzch dłoni się wchłonie, wystarczy przykładać zimnym.
  • Odpowiedz
Mirabelki i Mirki, byłby ktoś zainteresowany kupnem mikroskopu biokularowego PZO Biolar?

Posiadam takowy w stanie można powiedzieć, że nowym. Tak na prawdę nierozkonserwowany. Od nowości użyty może z 10 razy. Mam do niego dodatkowe nowe obiektywy, jest oswietlacz. Brakuje zasilacza oswietlacza (12V) i drewnianej skrzyneczki. Powiekszenie maksymalne bodajże 1600x. Można do niego podłączyć kamerę.

Zdjęcia mogę podesłać na PW.

tagi:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy, szukam kogoś kto pracuje w #laboratorium. Takie gdzie bada się siki, testuje leki albo szuka szczepionek na najgroźniejsze wirusy świata dla #cia. Warunek: musi być w Polsce.

O co chodzi? Mam znajomego przed maturą, który chciałby pracować jako laborant. Chciałbym aby poznał fakty od osoby jaka pracuje w zawodzie. Pomyślałem, że może mu pomóc w dokonywanych wyborach. Chciałbym przekazać pytania o wymagania, codzienności, ciekawostkach, zarobkach,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aHmuX: pracuję w laboratorium. Chemicznym, akredytowanym. Próbki środowiskowe, metody instrumentalne. @hipotrofia w podsumowaniu zawarła właściwie większość tego, co można powiedzieć o tym zawodzie, w sumie w poprzedniej firmie miałam w ocenie zagrożeń na stanowisku pracy poza prądem, truciznami i bakteriami wpisaną "monotonię pracy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz