Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

fruczek
via iOS- 0
konto usunięte
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

shaki24
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Phoryn jak będzie w opłakanym stanie to jest taka szansa
- 0
- 0
Do ktorej godziny dochodza paczki wyslane ekspresem24? Dostalem powiadomienie ze paczka zostala nadana dzis o 13:58 i ze jest juz w drodze.
#pocztapolska #kurier #kurierzy
#pocztapolska #kurier #kurierzy
- 0
@pcela: paczka z debicy do bialegostoku wiec moze jutro dojdzie :p
- 0
@Poopiesh:
Czyli raczej będzie iść tak
1. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Białystok ->adresat
2. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Warszawa -> WER Białystok ->adresat
3. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Białystok ->adresat
4. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Warszawa -> WER
Czyli raczej będzie iść tak
1. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Białystok ->adresat
2. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Warszawa -> WER Białystok ->adresat
3. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Białystok ->adresat
4. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Warszawa -> WER
- 0
@Akirra: Od jakiegoś czasu chodzi mi taka myśl po głowie, że wysyłając coś wrażliwego trzeba robić skrzynki ze starych płyt meblowych żeby kurier nie r------ł xD
@Akirra: wiadomo, że wina kuriera, ale jeżeli to było zapakowane tylko w karton, bez żadnej folii bąbelkowej lub grubej warstwy streczu to karny kutaz dla wysyłającego.
- 1
Hej, czy nie ma problemu z folią stretch w paczkomatach? Można w nią zapakować przesyłkę? Pytam, bo wiem, że np. poczta polska nie przyjmuje w takiej formie.
#poczta #inpost #kurier #paczkomaty
#poczta #inpost #kurier #paczkomaty
@Kuburro: no właśnie, to jest niestandardowy kształt, no chyba, że sprzedajesz sześciany albo jakieś skrzynki bez odstających elementów, nikt nie będzie patrzeć pod stretch czy jest karton czy nie
18
Jak zamawiać drogi i delikatny sprzęt, by rwać włosów z głowy z reklamacjami

Krótki wpis o kurierce i błędach które ludzie popełniają przy zamawianiu drogich i delikatnych towarów. Inspirowane https://www.wykop.pl/link/5092..., coby mniej było takich tematów. Pracowałem kiedyś jako kurier więc wiem jak to wygląda od środka. Co ważne...
z- 4
- #
- #
- #
- #
Czy #kurier #dhl ma przy sobie terminal płatniczy? Mam do odebrania paczkę pobraniową i nie wiem czy muszę iść do bankomatu?
#zakupy #allegro #sklepyinternetowe
#zakupy #allegro #sklepyinternetowe
- 0
@pcela: kolega @JessPinkman podał numer do Expressa, a moją obsługiwał Parcel. Parcel nie ma infolinii alni czatu.
- 0
Miruny mam problem z #kurier GEIS. Zamówiłem kilka rzeczy z #lidl online, dostarczone miało być przez kuriera geis. Na trackingu 3x informacja, że nie zastał mnie w domu, nie było żadnego telefonu od kuriera. Napisałem maila do geis, odzew taki, że skontaktują się z dostawcą. Później próbowałem kilkukrotnie dzwonić na infolinię, "konsultanci zajęci". Teraz na trackingu widnieje informacja, że przesyłka niedostarczona ¯\_(ツ)_/¯
@RoundStic: mialem tak samo, geis to siuraki jakich malo. Jeszcze lilka tygodni trmu nie wiedzialem ze takie cos istnieje, a teraz jak o nich mysle to zbiera mi sie ślina by na nich napluć xD
- 0
@RoundStic: Olałem ich w p---u, skontaktowałem się ze sklepem, paczkę wyslali innym kurierem
konto usunięte via Android
- 1
- 1
@sailercon1: Jak jutro się nie zmieni to wtedy się cykaj. Dziś niedziela więc nie wpadałbym w panikę :)
- 1
@sailercon1: Ilekroć zamawiam do paczkomatów, to status odebrania przez kuriera mam od około 6 do nawet 13-14.
Jak kurier InPost, to zawsze miałem do 10-11.
Jak mam wybór to zawsze Paczkomaty, względnie kurier InPost (8/10) lub Pocztex (9/10, ale PP nie lubię).
Raz mi kurier InPostu zadzwonił, że paczkomat przepełniony i czy jestem w domu i mi do domu przywiózł (400m od paczkomatu) ( ͡° ͜ʖ ͡°
Jak kurier InPost, to zawsze miałem do 10-11.
Jak mam wybór to zawsze Paczkomaty, względnie kurier InPost (8/10) lub Pocztex (9/10, ale PP nie lubię).
Raz mi kurier InPostu zadzwonił, że paczkomat przepełniony i czy jestem w domu i mi do domu przywiózł (400m od paczkomatu) ( ͡° ͜ʖ ͡°
- 2
*ludzie wiedzą że kurierzy rzucają paczkami
1) a spróbuję może moją nie będą rzucać, zamawia elektronike z dowozem kurierem
2)kurier dostarcza przesyłkę:
3) wowpikachu.jpg cholera faktycznie rzucają paczkami (ʘ‿ʘ)
#kurier #pcmasterrace
1) a spróbuję może moją nie będą rzucać, zamawia elektronike z dowozem kurierem
2)kurier dostarcza przesyłkę:
3) wowpikachu.jpg cholera faktycznie rzucają paczkami (ʘ‿ʘ)
#kurier #pcmasterrace
źródło: comment_yMuJtf3DOiSK8SiZHz3Uv1HuycMCdtE8.jpg
Pobierz- 1
#inpost #paczkomaty #kurier #przesylki
Paczka wysłana 7 miała trafić do paczkomatu 8-9 paczkomat był przepełniony trafiła do punktu (paczka magazynowana) (sklepu gdzie mogłem ją odebrać lub za 2 dni ponownie trafi do paczkomatu) po 2 dniach dostałem informacje ze moja paczka ponownie trafi do paczkomatu
I tak od 12 co kilka dni informacja PRZEKAZANO DO DORĘCZENIA. - ile mam na nią czekać ?
Paczka wysłana 7 miała trafić do paczkomatu 8-9 paczkomat był przepełniony trafiła do punktu (paczka magazynowana) (sklepu gdzie mogłem ją odebrać lub za 2 dni ponownie trafi do paczkomatu) po 2 dniach dostałem informacje ze moja paczka ponownie trafi do paczkomatu
I tak od 12 co kilka dni informacja PRZEKAZANO DO DORĘCZENIA. - ile mam na nią czekać ?
- 0
Jeśli chcę wysłać paczkę (coś dużego na palecie), gdzie w ogóle mam się zgłosić, dzwonić do kuriera jakiegoś i Ci przyjadą na same podwórko, czy trzeba z tą paletą się ładować może i gdzieś do nich wieźć?
#kurier #paczka #przesylka #pocztapolska
#kurier #paczka #przesylka #pocztapolska
@kuba1345: https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/fedex tu jeszcze sprawdz
jak cos to nie musisz zakladac konta mozesz sie na dane allegro zalogowac
jak cos to nie musisz zakladac konta mozesz sie na dane allegro zalogowac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@kuba1345: nie, przecież nie będziesz palety do oddziału targał
Dobrze by było, jakbyś miał dobry podjazd do posesji, bo palety to ciężarówki zabierają, a z ruchliwej ulicy ładować to średnia przyjemność
Dobrze by było, jakbyś miał dobry podjazd do posesji, bo palety to ciężarówki zabierają, a z ruchliwej ulicy ładować to średnia przyjemność
konto usunięte via Android
- 0
- 2
@sailercon1: dojdzie. Powinieneś mieć po południu luzem
- 1
Jak najprościej wysłać kurierem kopertę bąbelkową o wymiarach 27x24x±5-6cm? Większość brokerów kurierskich ma limit 5cm na wysokości (niby się w nim mieszczę ale ten 1cm gdzieś zawsze może przybyć). Czy takową kopertę muszę koniecznie zapakować w foliopak kurierski (wtedy te wymiary też się mnie tyczą, czy jest to traktowane może jako przesyłka niestandardowa)? W razie co taki foliopak mogę uzyskać bezpośrednio u kuriera czy na własną rękę? Zamawiałbym raczej na furgonetka.pl ale
- 0
@KrwawyPacyfista: A z tym foliopakiem jak? Czy po prostu nakleić etykietę bezpośrednio na kopertę?
@jarzzz: Ja bym mimo wszystko wziął ten foliopak a etykietą zakleił zamknięcie tego foliopaka, tak aby nikogo ręka nie swędziła zeby sprawdzic co w środku jest
@Brajanusz_hejterowy: czy gdzie jestem? Ja tam nie pracuje jeśli o to Ci chodzi :)
Wysłałem paczkę do Niemiec, jednak idzie już tak długo ze szok, da się to zawrócić jakoś? #pocztapolska #kurier
- 0
@pcela: Możesz podesłać stronę?
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Jeszcze kurier, jeżeli zawartość się nie zgadzała albo była uszkodzona.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: o $$$$ teraz już rozumiem, nie wiem co ten kurier sobie wyobraża, wszystko można olać ale rower. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


























