Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#kurierzy #kurier

Czy jest jakis kurier który przyjeżdżając opłakuje mi moją rzecz do wysyłki? Mam plecak do wysłania a nie mam kartonu :/
Pozdrawiam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli wysyłam paczkę kurierem inpostu za pobraniem mogę ją nadać w paczkomacie? Normalnie etykiete tam przykleić i zanieść do paczkomatu, poklikać sobie, włożyć i wszystko pójdzie?
#kurier #inpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poopiesh:
Czyli raczej będzie iść tak
1. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Białystok ->adresat
2. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Warszawa -> WER Białystok ->adresat
3. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Białystok ->adresat
4. nadawca -> UP Debica 2 -> WER Rudna Mała -> WER Lublin -> WER Warszawa -> WER
  • Odpowiedz
@Akirra: Od jakiegoś czasu chodzi mi taka myśl po głowie, że wysyłając coś wrażliwego trzeba robić skrzynki ze starych płyt meblowych żeby kurier nie r------ł xD
  • Odpowiedz
@Kuburro: no właśnie, to jest niestandardowy kształt, no chyba, że sprzedajesz sześciany albo jakieś skrzynki bez odstających elementów, nikt nie będzie patrzeć pod stretch czy jest karton czy nie
  • Odpowiedz
Miruny mam problem z #kurier GEIS. Zamówiłem kilka rzeczy z #lidl online, dostarczone miało być przez kuriera geis. Na trackingu 3x informacja, że nie zastał mnie w domu, nie było żadnego telefonu od kuriera. Napisałem maila do geis, odzew taki, że skontaktują się z dostawcą. Później próbowałem kilkukrotnie dzwonić na infolinię, "konsultanci zajęci". Teraz na trackingu widnieje informacja, że przesyłka niedostarczona ¯\_(ツ)_/¯
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RoundStic: mialem tak samo, geis to siuraki jakich malo. Jeszcze lilka tygodni trmu nie wiedzialem ze takie cos istnieje, a teraz jak o nich mysle to zbiera mi sie ślina by na nich napluć xD
  • Odpowiedz
@sailercon1: Ilekroć zamawiam do paczkomatów, to status odebrania przez kuriera mam od około 6 do nawet 13-14.
Jak kurier InPost, to zawsze miałem do 10-11.

Jak mam wybór to zawsze Paczkomaty, względnie kurier InPost (8/10) lub Pocztex (9/10, ale PP nie lubię).
Raz mi kurier InPostu zadzwonił, że paczkomat przepełniony i czy jestem w domu i mi do domu przywiózł (400m od paczkomatu) ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
#inpost #paczkomaty #kurier #przesylki

Paczka wysłana 7 miała trafić do paczkomatu 8-9 paczkomat był przepełniony trafiła do punktu (paczka magazynowana) (sklepu gdzie mogłem ją odebrać lub za 2 dni ponownie trafi do paczkomatu) po 2 dniach dostałem informacje ze moja paczka ponownie trafi do paczkomatu
I tak od 12 co kilka dni informacja PRZEKAZANO DO DORĘCZENIA. - ile mam na nią czekać ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli chcę wysłać paczkę (coś dużego na palecie), gdzie w ogóle mam się zgłosić, dzwonić do kuriera jakiegoś i Ci przyjadą na same podwórko, czy trzeba z tą paletą się ładować może i gdzieś do nich wieźć?

#kurier #paczka #przesylka #pocztapolska
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuba1345: nie, przecież nie będziesz palety do oddziału targał
Dobrze by było, jakbyś miał dobry podjazd do posesji, bo palety to ciężarówki zabierają, a z ruchliwej ulicy ładować to średnia przyjemność
  • Odpowiedz
Jak najprościej wysłać kurierem kopertę bąbelkową o wymiarach 27x24x±5-6cm? Większość brokerów kurierskich ma limit 5cm na wysokości (niby się w nim mieszczę ale ten 1cm gdzieś zawsze może przybyć). Czy takową kopertę muszę koniecznie zapakować w foliopak kurierski (wtedy te wymiary też się mnie tyczą, czy jest to traktowane może jako przesyłka niestandardowa)? W razie co taki foliopak mogę uzyskać bezpośrednio u kuriera czy na własną rękę? Zamawiałbym raczej na furgonetka.pl ale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach