Mirki, jakiego #kurier wybrać, żeby nie było przypalu z dodatkowymi oplatami (była jakaś #afera ale właśnie nie pamiętam jak się nazywała ta firma)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

benetti
- 0
- 0

sebastian-ka-735
- 1
@enac: Tak, ale to dodatkowo płatna opcja
Pytanko, ile może kosztować wysłanie paczki droga lotnicza z Polski do Brazylii? 2-3kg
Jak długo idzie?
#brazylia #pocztapolska #poczta #kurier (?) #emigracja #amerykapoludniowa
Jak długo idzie?
#brazylia #pocztapolska #poczta #kurier (?) #emigracja #amerykapoludniowa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Muodyhuopiec1919: Co sobie zamówiłeś?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
9
Komuś w Szczytnie paczki nie dojdą na czas

W Szczytnie, mazurskim mieście policyjnym, gość włamał się do busa kuriera DPD, skroił kilka paczek i dał dyla. Załapał się na nagraniu, więc teraz szuka go Policja.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 0
@Cartel22 dokladny cennik masz na ich stronie ale tak: cala Ameryka Polnocna (wraz z Meksykiem) to <0,350kg - 18,30; <0,5kg - 24,60; <1kg - 45,30. No i pod okresleniem list priorytetowy mam na mysle paczke o dlugosci wszystkich bokow mniejsza niz 90cm
- 0
@IchVersteheNicht: Dzięki.
- 0
- 2
@breskali: speedpack
@breskali: "nowy kurier".
https://nowykurier.com.pl/
Jechałem z nim wracajac z emigracji. Jeden z niewielu, który rzeczywiście jeździ vanem na trasie. Większość kurierów pakuje paczki na palety i wysyła statkiem/samolotem/tirem (niepotrzebne skreślić) bo wychodzi dużo latwiej, choć niekoniecznie taniej. W ich przypadku jesli odbiór paczki złoży się z dniem wyjazdu, a dostarczenie jest gdzieś w okolicach promów (Rosslare/Dublin), to trzy dni i paka jest na miejscu.
https://nowykurier.com.pl/
Jechałem z nim wracajac z emigracji. Jeden z niewielu, który rzeczywiście jeździ vanem na trasie. Większość kurierów pakuje paczki na palety i wysyła statkiem/samolotem/tirem (niepotrzebne skreślić) bo wychodzi dużo latwiej, choć niekoniecznie taniej. W ich przypadku jesli odbiór paczki złoży się z dniem wyjazdu, a dostarczenie jest gdzieś w okolicach promów (Rosslare/Dublin), to trzy dni i paka jest na miejscu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adam-antoszewski: W Teheranie jeszcze tak naprawdę nie było dużo ustalone, dalej ważyły się losy wojny. Dopiero w Jałcie przyklepano "deal".
A co do drugiej sprawy, to jest jednak film fabularny, film akcji a nie dokumentalny. Tym bardziej że to była scena, a nie temat filmu.
A co do drugiej sprawy, to jest jednak film fabularny, film akcji a nie dokumentalny. Tym bardziej że to była scena, a nie temat filmu.
- 1
@Silimarillo:
Jasne, że w Jałcie ustalono bardziej szczegółowo, ale już w Teheranie były znane zarysy, czyli przesunięcie granic Polski na zachód, oraz wstępne ustalenia do podziału Niemiec. A że ZSRR miała okupować wschodnią część Niemiec, a między ZSRR i Niemcami była Polska, to w zasadzie przypieczętowało los Polski w jakiej strefie wpływów będzie się znajdować.
Jasne, że w Jałcie ustalono bardziej szczegółowo, ale już w Teheranie były znane zarysy, czyli przesunięcie granic Polski na zachód, oraz wstępne ustalenia do podziału Niemiec. A że ZSRR miała okupować wschodnią część Niemiec, a między ZSRR i Niemcami była Polska, to w zasadzie przypieczętowało los Polski w jakiej strefie wpływów będzie się znajdować.
Da się gdzieś zgłosić że kurier nawet nie przyjechał pod adres doręczenia a mimo tego pisze na trackingu że nikogo nie zastał pod adresem?
#streetwear bo się znacie na kurierach
#dhl #kurier
#streetwear bo się znacie na kurierach
#dhl #kurier
Hej mam pewne pytanie. Zamowilem przez internet bezprzewodowy glosnik i zapytalem, czy jest mozliwosc wyslki do Holandii. Skep mi odpjsal, ze tak a koszt przesylki to 150zl. Czy oni przypadkiem nie chca mnie zrobic w kija? Paczka to maly glosnik JBL. Za przesylke supli (4kg) do Holandii zaplacilem 40zl (GSL) Ktos mi to wytlumaczy?
#kurier #sklep #wysylka #allegro
#kurier #sklep #wysylka #allegro
- 3
@ElementalX7: pewnie nie chca wysylac do Holandi i w ten sposob probuja cie zniechecic, zebys zrezygnowal.
- 3
@ElementalX7: Jak nie maja umowy to tyle kosztuje kurier. A poczta pewnie nie wysylaja
Istnieje jakikolwiek kurier, który nie wymaga drukowania listu przewozowego? Geis wycofał się z polskiego rynku i teraz jak patrzę, to za nadanie przesylki-koperty za pobraniem, wychodzi ponad 28 zł XD
#kurier #kurierzy #pocztapolska
#kurier #kurierzy #pocztapolska
- 0
@paniswiata:
Za 38 zł to masz Pocztex Ekspres24 za pobraniem w kopercie firmowej.
Za 38 zł to masz Pocztex Ekspres24 za pobraniem w kopercie firmowej.
- 0
@paniswiata: W krajowych nikt. Są listy ręczne, z reguły u brokera płacisz za taki list około 3-5 zł dodatkowo, wtedy Ty albo kurier wypisujesz druk który kurier przywozi np. w DHL to norma w Fedexie też powinno się udać.
6
Geis Parcel wycofuje się z polskiego rynku

Zaostrza się walka w sektorze usług kurierskich. Z rywalizacji wycofuje się niemiecki operator Geis. Na drugiej linii frontu InPost boksuje ...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
@glock: najbliższy paczkomat mam 1,5 km od siebie a paczka waży 25 kilo, zapłaciłem za to żeby mi ją przywieźli pod mój adres a teraz sie wykręcaja że dostawa nie jest ich obowiazkiem
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale się w-------m:
Paczka DHL idzie do mnie z Niemiec, nie ma mnie pod adresem zamieszkania (planowany czas dostawy do Polski był na jutro lub pojutrze, jednak udało im się na dziś).
Planowany czas doręczenia 11-15, więc od tej godziny miał ktoś być w domu. O godzinie około 10:45 dostaje powiadomienie że paczka odebrana, a podpis zupełnie nie znanej mi osoby. Oczywiście nie odebrał to ani nikt u mnie pod adresem zamieszkania, ani żaden
Paczka DHL idzie do mnie z Niemiec, nie ma mnie pod adresem zamieszkania (planowany czas dostawy do Polski był na jutro lub pojutrze, jednak udało im się na dziś).
Planowany czas doręczenia 11-15, więc od tej godziny miał ktoś być w domu. O godzinie około 10:45 dostaje powiadomienie że paczka odebrana, a podpis zupełnie nie znanej mi osoby. Oczywiście nie odebrał to ani nikt u mnie pod adresem zamieszkania, ani żaden
@Kakaladze ty się nigdy nie pomyliłeś?
- 0
@MichalQ20: Pomyliłem się, ale wtedy się do tego przyznaje a nie mam w------e. By zadzwonił do mnie w tym momencie to bym to wyjaśnił w 1 minutę i nie straciłbym całego dnia na infolinię.
A musiałem tam dzwonić 3x, bo ostatecznie się okazało że jak przesyłka ma status doręczony, to paczka nie może zostać zostawiona w żabce.
Ostatecznie przywiózł ponownie, no i spoko. Ale kto by się nie zdenerwował gdyby zobaczył że
A musiałem tam dzwonić 3x, bo ostatecznie się okazało że jak przesyłka ma status doręczony, to paczka nie może zostać zostawiona w żabce.
Ostatecznie przywiózł ponownie, no i spoko. Ale kto by się nie zdenerwował gdyby zobaczył że
- 1
#kurier #pocztex #pocztapolska
Czy jeśli Pocztex nie zastanie mnie w domu to mogę odebrać paczkę na najbliższym oddziale poczty?
Czy jeśli Pocztex nie zastanie mnie w domu to mogę odebrać paczkę na najbliższym oddziale poczty?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
UPS oficjalnie ubiega się o zgodę na komercyjne używanie dronów

Stało się. To nie Amazon ale UPS pierwszy zastosuje w komercyjnych doręczeniach drony lotnicze.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Zdarzyło sie komus, zeby czesc zamowienia nie przyszla w paczce a na fakturze te brakujace rzeczy widnialy?
Jest cos szansa ugrac? Czy baju baju pinionszki i #czarnolisto sklep to jedyne co moge zrobic.
#zakupy #kurier #przesylki
Jest cos szansa ugrac? Czy baju baju pinionszki i #czarnolisto sklep to jedyne co moge zrobic.
#zakupy #kurier #przesylki
@Indywidualistka_: A nie ma czasami zmiany miejsca doręczenia przez internet?
Komentarz usunięty przez autora

























