Mirki, jakiego #kurier wybrać, żeby nie było przypalu z dodatkowymi oplatami (była jakaś #afera ale właśnie nie pamiętam jak się nazywała ta firma)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka. Prowadzi ktoś może sprzedaż wysyłkowa i doradzi jakim przewoźnikiem wysylac paczki poza Europe? Paczki z reguły lekkie (odzież) optymalna cena i czas dostarczenia tak do 14 dni maksymalnie. #ecommerce #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cartel22 dokladny cennik masz na ich stronie ale tak: cala Ameryka Polnocna (wraz z Meksykiem) to <0,350kg - 18,30; <0,5kg - 24,60; <1kg - 45,30. No i pod okresleniem list priorytetowy mam na mysle paczke o dlugosci wszystkich bokow mniejsza niz 90cm
  • Odpowiedz
@balatka: przecież taka opcja dostarczenia dodatkowo kosztuje + nikt nie będzie robił specjalnie pod jednego kuriera jak on sam ma pewnie ma w głowie najbardziej optymalna trasę z paczkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@breskali: "nowy kurier".

https://nowykurier.com.pl/

Jechałem z nim wracajac z emigracji. Jeden z niewielu, który rzeczywiście jeździ vanem na trasie. Większość kurierów pakuje paczki na palety i wysyła statkiem/samolotem/tirem (niepotrzebne skreślić) bo wychodzi dużo latwiej, choć niekoniecznie taniej. W ich przypadku jesli odbiór paczki złoży się z dniem wyjazdu, a dostarczenie jest gdzieś w okolicach promów (Rosslare/Dublin), to trzy dni i paka jest na miejscu.
  • Odpowiedz
@adam-antoszewski: W Teheranie jeszcze tak naprawdę nie było dużo ustalone, dalej ważyły się losy wojny. Dopiero w Jałcie przyklepano "deal".

A co do drugiej sprawy, to jest jednak film fabularny, film akcji a nie dokumentalny. Tym bardziej że to była scena, a nie temat filmu.
  • Odpowiedz
@Silimarillo:
Jasne, że w Jałcie ustalono bardziej szczegółowo, ale już w Teheranie były znane zarysy, czyli przesunięcie granic Polski na zachód, oraz wstępne ustalenia do podziału Niemiec. A że ZSRR miała okupować wschodnią część Niemiec, a między ZSRR i Niemcami była Polska, to w zasadzie przypieczętowało los Polski w jakiej strefie wpływów będzie się znajdować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Da się gdzieś zgłosić że kurier nawet nie przyjechał pod adres doręczenia a mimo tego pisze na trackingu że nikogo nie zastał pod adresem?
#streetwear bo się znacie na kurierach
#dhl #kurier
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mam pewne pytanie. Zamowilem przez internet bezprzewodowy glosnik i zapytalem, czy jest mozliwosc wyslki do Holandii. Skep mi odpjsal, ze tak a koszt przesylki to 150zl. Czy oni przypadkiem nie chca mnie zrobic w kija? Paczka to maly glosnik JBL. Za przesylke supli (4kg) do Holandii zaplacilem 40zl (GSL) Ktos mi to wytlumaczy?

#kurier #sklep #wysylka #allegro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieje jakikolwiek kurier, który nie wymaga drukowania listu przewozowego? Geis wycofał się z polskiego rynku i teraz jak patrzę, to za nadanie przesylki-koperty za pobraniem, wychodzi ponad 28 zł XD
#kurier #kurierzy #pocztapolska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paniswiata: W krajowych nikt. Są listy ręczne, z reguły u brokera płacisz za taki list około 3-5 zł dodatkowo, wtedy Ty albo kurier wypisujesz druk który kurier przywozi np. w DHL to norma w Fedexie też powinno się udać.
  • Odpowiedz
Ale się w-------m:

Paczka DHL idzie do mnie z Niemiec, nie ma mnie pod adresem zamieszkania (planowany czas dostawy do Polski był na jutro lub pojutrze, jednak udało im się na dziś).

Planowany czas doręczenia 11-15, więc od tej godziny miał ktoś być w domu. O godzinie około 10:45 dostaje powiadomienie że paczka odebrana, a podpis zupełnie nie znanej mi osoby. Oczywiście nie odebrał to ani nikt u mnie pod adresem zamieszkania, ani żaden
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichalQ20: Pomyliłem się, ale wtedy się do tego przyznaje a nie mam w------e. By zadzwonił do mnie w tym momencie to bym to wyjaśnił w 1 minutę i nie straciłbym całego dnia na infolinię.

A musiałem tam dzwonić 3x, bo ostatecznie się okazało że jak przesyłka ma status doręczony, to paczka nie może zostać zostawiona w żabce.

Ostatecznie przywiózł ponownie, no i spoko. Ale kto by się nie zdenerwował gdyby zobaczył że
  • Odpowiedz
Zdarzyło sie komus, zeby czesc zamowienia nie przyszla w paczce a na fakturze te brakujace rzeczy widnialy?
Jest cos szansa ugrac? Czy baju baju pinionszki i #czarnolisto sklep to jedyne co moge zrobic.
#zakupy #kurier #przesylki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłam sobie ubrania w house i taka sierota jak ja zamiast podać załóżmy ul. Wesoła 10, to wpisała ul. Wesoła 11. Kurier DPD :/ Da się to jakoś załatwić przez telefon? Żeby szanowny kurier jednak przywiózł te paczke pod 10?
#dpd #kurier #house
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach