#lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki
Normalność polega w Polsce na tym, że lekarz pracuje na 3 etaty, w tym 2 fikcyjne i zarabia kilka milionów złotych rocznie, czego nie rozumiecie roszczeniowe polaki xD
(zdjęcie z grupki OZZL)
Normalność polega w Polsce na tym, że lekarz pracuje na 3 etaty, w tym 2 fikcyjne i zarabia kilka milionów złotych rocznie, czego nie rozumiecie roszczeniowe polaki xD
(zdjęcie z grupki OZZL)




























źródło: auji9l
Pobierz