Najgorsze jest to, że człowiek przez wiele lat w monopoly życiowym stara się wykupić jakieś Peru i potem ciężko pracować na kolejne kraje a taki konowal wykupił już całą Europę i USA, teraz nawet jak go złapiemy za rękę i wyrównamy zasady gry to on już i tak ustawiony do końca życia a ty zostałeś z niczym.

Reset systemu dla takich ludzi. Wiezienie albo kary finansowe, mieszkania co były kupione za nasze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#konowalposting #lekarz #lekarz100k #lekarski #medycyna #polska
Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy?


@Lekarz_7k: Postulować wprowadzenie systemu rejestrowania godzin pracy i jawności zarobków
  • Odpowiedz
Człowieku jak ja jestem na dyżurze, to jestem jedyną osobą, gdyby komuś coś się wydarzyło, a mnie by nie było to bym do pierdla poszedł


@Lekarz_7k: każdy konował tak mówi, a potem i tak śpicie a do lekarza dostać się to za 20 lat.
  • Odpowiedz
Ja tylko przypomnę, że #lekarz100k oraz tak zwana elita rządząca jadą na jedyn wózku.
Jedni ciągną z publicznych pieniędzy ile się da pracując na 2 stanowiskach, na 3 różnych etatach, w 4 różnych szpitalach, będąc w 5 miejscach na raz.
Drudzy robią dokładnie to samo, wykorzystując dopłaty z kilometrówek do granic limitów, biorąc subwencje na biura poselskie w których nie bywają, a nawet korzytają z dofinansowań do obiadów.

Ten kraj jest na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, która dziwnym trafem w kampaniach jako przykład nieuczciwych bogoli na kontraktach podawała kodoklepów 13k brutto, a nie #lekarz100k Tym drugim domagała się tylko dosypania wyższą składką zdrowotną przez ludzi zarabiających w miesiąc tyle, co sprawniejsi bogowie na jednym dyżurze ( ͜͡ʖ ͡€)
#programista15k #konowalposting #afera
MartwyProsty - Miejsce w loży honorowej tej afery przyznajmy pewnej córce lekarzy, kt...

źródło: 1000017897

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 216
@MartwyProsty: wystarczy pokazywać tego (p)osła w trakcie kampanii aby le..ca spadła pod próg gdzie jej odwieczne miejsce.

Zero wiedzy historycznej, prawienie komunałów i moralizowanie + łokizm na poziomie niewidzianym u starych komuszków.

Trzeba być amebą umysłową aby głosować na le..cę
  • Odpowiedz
Najbardziej bulwersujace jest to, ze tyle lat nam wmawiano, ze panieee banke rocznie to zarabia tylko chirurg onkolog, co robi 5 operacji dziennie i ratuje ludzi. A tu sie okazuje, ze byle gowno rodzinny kolo 30 cisnie takie pieniadze, ze glowa boli. Przeciez k---a to jest jakis zart.

#lekarz #lekarski #lekarz100k #konowalposting
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1384
@dron-z-nieba: Nie miałbym z tym problemów, gdyby nie fakt, że 90% z nich ma centralnie w------e na nasze zdrowie.
Przebadają cię po łebkach, wypiszą to za co dostają dodatkową kasę i fajrant.
A jak masz faktyczny problem to sobie chodź i szukaj takiego, któremu faktycznie zależy...
  • Odpowiedz
@dron-z-nieba: najbardziej bulwersuje mnie fakt, że oni zarabiając te miliony złotych rocznie są jeszcze na ryczałcie 14% a zwykły robol na etacie musi się martwić żeby przypadkiem nie wpaść w II próg podatkowy, bo wtedy państwo zabierze mu 32%.
  • Odpowiedz
Błagam niech wprowadzą pełną transparentność zarobków lekarzy. Mam już dość tłumaczenia się, że wcale nie zarabiam setek tysięcy. Pokazuje przelewy, papiery itd. to mówią, że pod stołem 5x tyle dostaje.

Ale pewnie nie wprowadzą, bo by wyszło że faktycznie jest tak że 90% g---o zarabia i cała nagonka to jeden wielki fejk. A wałkarzy jak Dawidek j---ć, ale co my mamy z takimi zrobić jak taki Dawidek to złote ciele w szpitalu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 232
@paluszki_rybne: pluje na produkcję która jest w zasadzie najważniejsza gałęzią gospodarki każdego kraju. Dosłownie dzięki temu może kasować chore pieniądze na 17 etatach.
  • Odpowiedz