@Pepperek: Ogólnie gowno wyszło z wszystkich planow związanych z Kongo. Stano chyba tez już rozumie dlaczego nikt tych perełek masowo nie sprowadza. Umiejętności i kondycja to jedno, ale psychiki tych ludzi nie zmienisz. Jak tylko mieli okazje to s---------i na zachód.
  • Odpowiedz
@Pepperek: jeden kot zawinął się szybciej niż przyjechał, drugi trochę się pokonał po czole podobno zapłodnił jakieś polki i też s--------ł a trzeci okradł klubową skarbonkę i go pogonili xd
  • Odpowiedz
@smooker: A mnie się to nawet podoba. Niech posmakują ruSSkiego miru. Będą potem z płaczem błagać Europę albo Chiny by ich ponownie skolonizowali. Z drugiej storny, Siergiej Brin napisał, że rosja to jest niggeria with snow więc moga nie poczuć różnicy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania 

#swiat #...

źródło: comment_1627981898GlzC0ULpOpJhGByvmWwDLb.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Demokratyczna Republika Konga 17.6% (158)
  • Ługańska Republika Ludowa 9.1% (82)
  • Papua-Nowa Gwinea 73.3% (658)

Oddanych głosów: 898

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XkemotX - #swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #kongo #nikaragua #wyspysalo...

źródło: comment_16271260926EFfYy9jHM9HOvaf87wXwp.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Kongo 16.3% (75)
  • Nikaragua 39.7% (182)
  • Wyspy Salomona 44.0% (202)

Oddanych głosów: 459

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach