@mewten: zdefiniuj nacjonalistyczny albo daj przykład, bo dla mnie Braun ciągle gada żeby Państwo się od niego odczepiło i wali w urzędników jak może - to są nuty liberałów, szczególnie tych z Konfy
  • Odpowiedz
-> Rosja podsyła migrantów pod granicę po to żeby wzrosły nastroje antyimigranckie i poparcie #konfederacja
-> wykopki łykają wszystko jak pelikany, hehe Braun w PE pokaże tej unii

Przecież nawet 5-latek by połączył te fakty
#wybory
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakoq: ja głosowałem na kandydata z niższego miejsca bo mimo wszystko wolałbym aby Braun został w Polsce, ale i tak się bardzo cieszę
  • Odpowiedz
@Myszerpyszer: az bylem ciekaw jak wyglada zycie i jakie sa zainteresowania przecietnego wyborcy Brauna wiec pozwolilem sobie zajrzec na Twoja tablice na wykopie. Juz mialem napisac jakis kasliwy komentarz, ale po dwoch podstronach zrobilo mi sie Ciebie zal, a przy trzeciej poziom zenady wywalilo mi do takiego stopnia, ze w sumie wiem, ze to nie ma sensu. :)

Spermiarzu.
  • Odpowiedz
Najważniejsze pytanie teraz, kto za Brauna wchodzi do polskiego sejmu.
Ciekawe, czy umożliwi to wywalenie korony z konfederacji przez Mentzena, skoro Brauniarz zostaje zepchnięty do unioparlamentu.

#konfederacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe, czy umożliwi to wywalenie korony z konfederacji przez Mentzena


@Jefferson55: oby nie, bo po raz kolejny Braun udowodnił, że jest bardzo ważną częścią Konfederacji i wywalenie go będzie ogromnym błędem
  • Odpowiedz
ale jak są wybory to nagle wszyscy to wyborcy lewicy


@suluf: nie odniosłem wrażenia żeby wyborcy lewicy byli jakoś szczególnie mocno reprezentowani na wykopie
jesteś pewien, że ci się nie wydaje bo czasem wyborcy ko zgadzają się z postulatami lewicy?
  • Odpowiedz
Rozpierdziela mnie, że ktoś kto urodził się w 2006 i skończył podstawówkę w 2021 może teraz iść na wybory do europarlamentu i wybierać Brauna, bo haha śmieszny gość, będą dymy xD hehehe xD unia zła bo korki są przymocowane do butelki, dawaj Braun ogniaaaa!!!

Żeby jeszcze Polska była jakimś podupadły gospodarczym krajem lub miała problemem z nielegalną migracją jak chociażby Francja, ale tu naprawdę się dobrze żyje, stabilnie się rozwijany i jest
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: jest jeszcze gorzej. Ta sama osoba może iść i zagłosować na Biedronia albo Śmiszka, bo mają fajny magnes na lodówce. (°°
  • Odpowiedz
  • 144
nikt z konfederacji z tym pinokiem nie chce mieć wspólnego, to urojenia pisowskie i koalicjalne


@winsxspl: ty sobie zdajesz typie sprawę z tego, że konfederacja miała wspólne listy z pisem w wyborach samorządowych? xDDD
  • Odpowiedz