Wszystko
Wszystkie
Archiwum
2
Wybory do PE: kto dostał mandat europosła [LISTA]
![Wybory do PE: kto dostał mandat europosła [LISTA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/a5a8247d4c73da6d37f83ceca7a7245eb9a0d139d8826561d6c197bfb521db74,w220h142.jpg)
W wyborach do Parlamentu Europejskiego KO zdobyła 38,2 proc. głosów, PiS - 33,9 proc., Konfederacja - 11,9 proc., Trzecia Droga (PSL i Polska 2050) - 8,2 proc., a Lewica - 6,6 proc. - wynika z badania exit poll Ipsos. Sprawdźcie pełną listę osób, którzy dostali się do Europarlamentu
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 111
@Pshemeck:
źródło: 06644b9a51b7057f460a4541a6b0e03d
Pobierz@Pshemeck: Bohaterstwo Brauna ociepliło wizerunek Polski w wszystkich krajach arabskich, teraz może ocieplić wizerunek Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Brat fryzjera mojej cioci pracuje w sztabie #lewica i mówi że w tej chwili Biedroń ze Śmiszkiem zaczęli pisać petycję o przywrócenie Korwina do #konfederacja
#wybory #polityka #jkm
#wybory #polityka #jkm
źródło: korwin protokol 5p
Pobierz- 137
-> Rosja podsyła migrantów pod granicę po to żeby wzrosły nastroje antyimigranckie i poparcie #konfederacja
-> wykopki łykają wszystko jak pelikany, hehe Braun w PE pokaże tej unii
Przecież nawet 5-latek by połączył te fakty
#wybory
-> wykopki łykają wszystko jak pelikany, hehe Braun w PE pokaże tej unii
Przecież nawet 5-latek by połączył te fakty
#wybory
@ElPerdedor: w takim razie cała lewica jest na usługach putina xD
@ElPerdedor: xD
- 68
#konfederacja #wybory #bekazlewactwa Mordy cicho coś dzisiaj mają lewaki czyżby trzask ich dup było słychać, aż w sąsiednim kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potężny wynik 6%
- 126
Najważniejszą informacją oprócz całkiem dobrego wyniku Konfederacji jest to, że tej baby nie będzie w PE.
#polityka #konfederacja
#polityka #konfederacja
źródło: GPqR1f3XcAADw8A
Pobierz- 3
Moraiwiecki powiedziął, że Kofnederacja to potencjalny koalicjant PIS w przyszłosci.
#wybory #konfederacja
#wybory #konfederacja
- 106
#wybory #konfederacja #przegryw cieszę się że mogłem zagłosować na Pana Grzegorza Brauna, kto głosował na konfe daje plusika ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ #polityka
- 80
No lewaki chciały żeby Braun wyleciał z sejmu, ale nie spodziewali się że wprost do Europarlamentu XDD
#wybory #braun #konfederacja #lewica
#wybory #braun #konfederacja #lewica
- 36
Konfa super, wynik lewicy mnie przeraża że aż tak wysoki. Pozdrawiam dumny wyborca Grzegorza Brauna #wybory #konfederacja #polityka
@Myszerpyszer: az bylem ciekaw jak wyglada zycie i jakie sa zainteresowania przecietnego wyborcy Brauna wiec pozwolilem sobie zajrzec na Twoja tablice na wykopie. Juz mialem napisac jakis kasliwy komentarz, ale po dwoch podstronach zrobilo mi sie Ciebie zal, a przy trzeciej poziom zenady wywalilo mi do takiego stopnia, ze w sumie wiem, ze to nie ma sensu. :)
Spermiarzu.
Spermiarzu.
@SzlachcicPolny: nie boje sie ciebie tylko sie toba brzydze, a to roznica :D
- 28
- 28
@alkoholik000: ale piecze dupsko Xd
@alkoholik000: ale przecież lewica dostała 6% a nie 12
Najważniejsze pytanie teraz, kto za Brauna wchodzi do polskiego sejmu.
Ciekawe, czy umożliwi to wywalenie korony z konfederacji przez Mentzena, skoro Brauniarz zostaje zepchnięty do unioparlamentu.
#konfederacja
Ciekawe, czy umożliwi to wywalenie korony z konfederacji przez Mentzena, skoro Brauniarz zostaje zepchnięty do unioparlamentu.
#konfederacja
Ciekawe, czy umożliwi to wywalenie korony z konfederacji przez Mentzena
@Jefferson55: oby nie, bo po raz kolejny Braun udowodnił, że jest bardzo ważną częścią Konfederacji i wywalenie go będzie ogromnym błędem
@Jefferson55: Buczek z RN.
- 12
źródło: IMG_20231212_195938_569
Pobierzej Konfa ale to potężna #neuropa ma Premiera i niedługo Prezydenta, a wam pozostało wyzłośliwianie się na wykopie xD
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
- 0
ale jak są wybory to nagle wszyscy to wyborcy lewicy
@suluf: nie odniosłem wrażenia żeby wyborcy lewicy byli jakoś szczególnie mocno reprezentowani na wykopie
jesteś pewien, że ci się nie wydaje bo czasem wyborcy ko zgadzają się z postulatami lewicy?
@zapomnialemhaslo: chodzi mi o oskarżenia ze strony kucy. Przy ostatnich wyborach było sporo komentarzy o tym jak neuropa przegrała bo lewica miała mało procent
- 44
Rozpierdziela mnie, że ktoś kto urodził się w 2006 i skończył podstawówkę w 2021 może teraz iść na wybory do europarlamentu i wybierać Brauna, bo haha śmieszny gość, będą dymy xD hehehe xD unia zła bo korki są przymocowane do butelki, dawaj Braun ogniaaaa!!!
Żeby jeszcze Polska była jakimś podupadły gospodarczym krajem lub miała problemem z nielegalną migracją jak chociażby Francja, ale tu naprawdę się dobrze żyje, stabilnie się rozwijany i jest
Żeby jeszcze Polska była jakimś podupadły gospodarczym krajem lub miała problemem z nielegalną migracją jak chociażby Francja, ale tu naprawdę się dobrze żyje, stabilnie się rozwijany i jest
@Clefairy: jest jeszcze gorzej. Ta sama osoba może iść i zagłosować na Biedronia albo Śmiszka, bo mają fajny magnes na lodówce. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#neuropa jak to jest, że #lewica wprowadza do PE 0 kobiet, a szowinistyczna #konfederacja wprowadza 2
- 326
@Sin-: nikt z konfederacji z tym pinokiem nie chce mieć wspólnego, to urojenia pisowskie i koalicjalne
nikt z konfederacji z tym pinokiem nie chce mieć wspólnego, to urojenia pisowskie i koalicjalne
@winsxspl: ty sobie zdajesz typie sprawę z tego, że konfederacja miała wspólne listy z pisem w wyborach samorządowych? xDDD


































#wybory #braun #konfederacja