@Njal: najśmieszniejsze, że pierwsze trzy rzeczywiście znajdują odzwierciedlenie w wypowiedziach członków konfy, a czwarte padło już po ad personam w debacie xd
Ale to trzeba być zdolnym, żeby w końcu mając elektorat kobiet wysłać tego dziada korwina na spęd inceli, cały tiktok jest tym zasrany. Co wyście odje..li XD
W końcu wykopki zaczynają się budzić(szkoda że 1,5 roku za późno) więc napisze to co od początku myślałem: - Najbardziej obrzydliwa jest narracja fajnopolactwa pod tytułem "albo zgadzasz się na wszystko co chce Ukraina albo jesteś onucą." - Mam dość czytania codziennie o pijanych przybyszach ze wschodu łapanych codziennie na kierowaniu samochodem. - Mam dość ciągłego żebractwa bez jakiejkolwiek wdzięczności. Gigantyczna roszczeniowość. Tylko dej dej, ciągle mało ciągle źle. Widać to było
Z czego to wynika, że tak jak komuniści krytykowali polskich żołnierzy (jak choćby AK), tak dzieci czy wnuki tychże ruskich marionetek, dbają o ich dziedzictwo i także obecnie krytykują polskich żołnierzy? Wysysa się to z mlekiem matki (a może ojca), czy są inne przyczynki?
Henryk Holland, urodzony w 1920 roku, pochodził z zasymilowanej żydowskiej rodziny. Już jako nastolatek działał w skautowej organizacji Haszomer Hacair, następnie wstąpił do Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej. Rok
Konstytucja Wolności program wyborczy 2023 Konstytucja Wolności to program Konfederacji, który został zaprezentowany przez jej liderów na Wielkiej Konwencji Programowej Konfederacji,
PiS, żeby dalej rządzić musi po pierwsze zepchnąć 3D pod próg, a po drugie odebrać narodowo-prawicowy elektorat Konfederacji (jakieś 3-4 pp). Póki co wszystko idzie w dobrym kierunku, widać, że największa część elektoratu Konfederacji przeszła do PiSu. Mam nadzieję tylko, że przekroczycie próg, mimo, że Konfederacja to nie moja bajka, to uważam, że Konfederacja gwarantuje, że PiS nie skręci w lewo i zrobi w końcu coś z polityką migracyjną, która jest dla
Coraz więcej Ukraińców, którzy przybyli do naszego kraju po rozpoczęciu konfliktu, opuszcza Polskę. Nie kierują się jednak z powrotem na Ukrainę, ale szukają miejsc z korzystniejszymi świadczeniami socjalnymi, głównie w Niemczech. Z danych przedstawionych przez portal Obozrevatel, które cytuje Polsa
Jakim sposobem wam wychodzi coś innego, niż konfederacja lub trzecia droga w #latarnikwyborczy? Jesteście komuchami czy jak?
Przeanalizujmy pytania:
1. Unia Europejska powinna mieć mniejszy wpływ na polską politykę wewnętrzną Zgadzam się, nie wiem jak można zaznaczyć coś innego, będąc Polakiem, chcemy mieć autonomię w podejmowaniu decyzji. Teraz na przykład jesteśmy zmuszani do importowania ukraińskiego zboża.
2. Należy zwiększyć transfery społeczne, by ograniczyć skutki inflacji dla obywateli. Nie zgadzam się, tylko
@colliee: O tym napisałem, gdy rząd opodatkuje najbogatszych to dorobkiewicz na UOP zapłaci 40%, a bogacz będzie miał liniówkę 19% i wszystko wpisze w koszta, więc zapłaci zero. Jedyny sprawiedliwy podatek, który opodatkowuje bogatych to kataster i ewentualnie vat.
@cordianss: tak gdzie wpisane 'zgoda', tam zgadzam się z twoją odpowiedzią. W pozostałych przypadkach uzasadnienie
Ad 1. Trybunał Konstytucyjny, Izba Dyscyplinarna czy połączenie Prokuratora Generalnego z Ministrem Sprawiedliwości to wystarczające argumenty, by stwierdzić że Unia nie ma wystarczającej mocy sprawczej w tak kluczowych dla demokracji aspektach Ad 2. Zgoda Ad 3. Oczywiście że NFZ w pierwszej kolejności należy dotować, ale tutaj mówimy o przypadku gdzie jest on niewydajny i chcemy skorzystać
Ciekawe czy fanatykom z #neuropa płacą po 10 groszy za wpis czy po prostu są tak głupi, że robią to za darmo i poświęcają praktycznie całe swoje dnie na atak jednej z mniejszych partii politycznych w Polsce XD #konfederacja
#konfederacja
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Njal: xD