Wynik Konfederacji oznacza aktywację planu dziel i rządź. Plan polega na podziale na środowiska Ruchu Narodowego i Korony, który zje PIS oraz Nowej Nadziei na PO oraz 3D. Celem wybory prezydenckie gdzie Bosak i Mentzen wystartują oddzielnie.
#konfederacja #wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe wyniki. Wczoraj myślałem, że to sytuacja win-win dla KO, koalicjanci coraz gorzej a pis był sporo do tyłu. Ta sytuacja pozwalała KO narzucać zmiany pozostałym bo inaczej nowe wybory i pochowanie pod próg. Teraz przy takim wyniku to oni chyba tak naprawdę są przegrani. TD i Lewary mogą zagrozić, że wyjdą z rządu jeżeli jakieś tam ich postulaty nie będą spełnione i jeżeli wyniki byłyby podobne oznaczało to by tak naprawdę,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogau: no, bo demokracja to jest wtedy, kiedy wygrywacie wy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja Brauna uważam za odklejeńca, ale uważam, że swoją akcją idealnie pokazał hipokryzję naszych polityków wszystkich opcji. Polska nie jest i nigdy nie będzie państwem świeckim. Zdjęcie krzyży z urzędu to tylko prowokacyjny gest i walka polityczna, bo ci sami politycy skaczą jak zajączki dookoła Żydów.
  • Odpowiedz
Ze Śląska z listy Konfederacji pojedzie jej lider Marcin Sypniewski, który zdobył 49 tys. 553 głosy. O włos od zdobycia mandatu był Dobromir Sośnierz. Miał zaledwie 49 głosów mniej. Zdobył poparcie 49 tys. 504 osób.


I #!$%@?, kuc znowu #!$%@?ł xD

#konfederacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczesc Boze i ratuj sie kto moze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka refleksji powyborczych:
-naprawde Tyszka musial sie wpieprzyc na miejsce biorace? Nie dalo rady tam dac Zajaczkowskiej, czy nie wiem - kogokolwiek innego? Np. WilkaTypa strasznie nie trawie - oby tylko wyjazd do PE rownal sie z jego marginalizafja, ale watpie... Podobnie Wipler musial koniecznie wepchnac sie na jedynke, wiadomo, ze banka rocznie kusi
-Braun - ogromny sukces indywidualny, ktory pokazuje jak wazna dla Konfy jest KKP - ktora pozwala sciagac glosy z PiSu. Niestety, wbrew pomyslom trio Wipler-Mentzen-Tyszka przeplyw z KO jest malo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@bomba4: braun ma wsparcie Bosaka, ktoremu zalezy na konsolidacji srodowiska.

@ProstyHuop tak - ale lepiej byloby widziec zajaczkowska i kaminskiego, a nie kurde Tyszke xD typ jest skompromitowany i mial destrukcyjna role w Kukiz 15. Podobnie maci w Konfie przeciwko KKP razem z Wiplerem. Najwieksi szkodnicy.
  • Odpowiedz