#polityka #konfederacja no to ciekawe teraz czy Konfederacja nie założy jakiejś partii z AfD. Wszyscy tak się cieszą z dobrego wyniku, ale nikt nie myśli jakie ma to przełożenie na PE
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 188
Koalicja - 27 mandatów
Konfedepis - 26
Polska w niejakim zawieszeniu pomięrzy rosją a Europą
#wybory #polityka #konfederacja #bekazpisu
Konfedepis - 26
Polska w niejakim zawieszeniu pomięrzy rosją a Europą
#wybory #polityka #konfederacja #bekazpisu
@Gours: troche lipa ze prorosyjska ko ma az 27 mandatów. Jeszcze w Polsce jest dużo przygłupów lubiących jak szcza im się na mordę. Pis wprowadził ustawę chroniącą patusow niepłacących za najem a ko dale nic z tym nie robi. Koalicja popis wiecznie żywa
- 123
#wybory #konfederacja #sosnierz
Sosnierz przegrywa mandat o 49 głosów!
Chłop musi mieć gorszy poranek niż kiedyś Jacek Wilk
Sosnierz przegrywa mandat o 49 głosów!
Chłop musi mieć gorszy poranek niż kiedyś Jacek Wilk
źródło: temp_file6356357480320903244
Pobierz- 41
- 57
Fenomen Brauna byc moze bierze sie z tego, ze jako pierwszy na powaznie zabral sie za szarganie lewackiego tabu, ich swietosci, ktore sa wszechobecne w systemie tworzonym przez ludzi spod znaku Gazety Wyborczej.
On odpala te bomby, ktorych nikt nie probowal rozbroic, bo o pewny rzeczeczach - jak o bredniach o polskiej odpowiedzialnosci za holokaust, czego dowodem mialy byc bzdury o Jedwabnym - po prostu mowic nie mozna.
Paliwa ma duzo do
On odpala te bomby, ktorych nikt nie probowal rozbroic, bo o pewny rzeczeczach - jak o bredniach o polskiej odpowiedzialnosci za holokaust, czego dowodem mialy byc bzdury o Jedwabnym - po prostu mowic nie mozna.
Paliwa ma duzo do
źródło: 1000003014
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 28
@Thorkill: Po prostu napisz, że wadzi wam, iż obecnie to nie są robole za najniższą, tylko klasa średnia. Często lepiej wykształcona i sytuowana, od konfiarskiego podrostka, czy innego Areczka który spamuje internet ku chwale partii.
Po prostu napisz, że wadzi wam,
@Crusader_Universalis: Ale czemu piszesz nam? Ja nie głosuje na Brauna ani na Konfederacje.
klasa średnia. Często lepiej wykształcona i sytuowana
Są dwie grupy Ukraińców z tej nowej fali emigracji z którymi jest w Polsce obecnie problem. Jedna to patole - pół, pseudo gangsterzy. Dużo piją i szukają zaczepki.
Druga to ich odpowiednik fajnopolaków. Ci się znowu wywyższają, traktują swoich gorzej sytuowanych rodaków i nas
- 1
Jak Kaczynskiego zabraknie, to dopiero ludzie zatesknia za duopolem.
Rozleca sie i utucza Konfederacje, do tego moze Braun z Jablonowskim i Sykulskim cos wymodza.
Internet juz jest w euforii, ze Braun "bedzie niszczyc UE od srodka". Pekaja z dumy jak to ich strazak probowal zablokowac czlonkostwo Szwecji i Finlandii w NATO czy krytykowal nazywanie Putina zbrodniarzem.
#wybory #pis #polityka #konfederacja
Rozleca sie i utucza Konfederacje, do tego moze Braun z Jablonowskim i Sykulskim cos wymodza.
Internet juz jest w euforii, ze Braun "bedzie niszczyc UE od srodka". Pekaja z dumy jak to ich strazak probowal zablokowac czlonkostwo Szwecji i Finlandii w NATO czy krytykowal nazywanie Putina zbrodniarzem.
#wybory #pis #polityka #konfederacja
- 10
- 1
O znaczeniu trolli internetowych swiadczy fakt, ze sukces Brauna w internecie zostal odebrany bardzo pozytywnie, z ogromna pompa i smieszkowaniem z przeciwnikow, i moznaby przypuszczac, ze zdobyl zaufanie conajmniej polowy glosujacego narodu... a przebije Berkowicza.
#konfederacja #polityka #sejm
#wybory
#konfederacja #polityka #sejm
#wybory
Tak w skrócie będzie to wyglądało przez najbliższą kadencję, i jeszcze plot twist ten sam bit z muzyki tutaj leciał u nich na kampani wyborczej (ʘ‿ʘ)
#polityka #konfederacja #wybory #bekazlewactwa #heheszki
#polityka #konfederacja #wybory #bekazlewactwa #heheszki

- 34
- 12
Szkoda że Konfa nie będzie miała więcej, niż Trzecia Droga i Lewica razem wzięci.
#konfederacja #wybory #polityka
#konfederacja #wybory #polityka
@look997: będzie miała, tylko jeszcze nie w tych wyborach
- 0
Korzystając z bezsenności częściowo wywołanej przez brak wyników cząstkowych na PKW wpadła mi rozkmina.
Co się stanie, gdy coś by przypadkiem wpadło do urny wyborczej? Długopis, batonik, jakiś dokument, cokolwiek. Czy można to odebrać dopiero po zakończeniu głosowania?
#konfederacja #wybory #kiciochpyta
Co się stanie, gdy coś by przypadkiem wpadło do urny wyborczej? Długopis, batonik, jakiś dokument, cokolwiek. Czy można to odebrać dopiero po zakończeniu głosowania?
#konfederacja #wybory #kiciochpyta
- 14
@mastaprzemo: Jakby ktoś był ciekawy jak mają się te procenty do oddanych głosów:
Rosja: 25 głosów
Białoruś: 17 głosów
Serbia: 33 głosy
XDDD
Rosja: 25 głosów
Białoruś: 17 głosów
Serbia: 33 głosy
XDDD
@HrabiaTruposz: Przecież to wygląda jakby pracownicy placówek dyplomatycznych i ich rodziny głosowały, a konfiarze jak zwykle z gwoździem w mózgu xD Zero pomyślunku, tylko by tworzyć propagandę polityczną.
- 25
#wybory #konfederacja
Do czego to doszło, ze Konfederacja wygrywa wybory w gminach
gm. Bakałarzewo powiat suwalski
1 Konfa 35.5%
2.PIS 34,35% #polityka
Do czego to doszło, ze Konfederacja wygrywa wybory w gminach
gm. Bakałarzewo powiat suwalski
1 Konfa 35.5%
2.PIS 34,35% #polityka
@lucer: W gminie Bakałarzewo frekwencja w X 2023: 1 498 osób.
Frekwencja dziś: 754 osób.
Frekwencja dziś: 754 osób.
- 26
Coś o czym każdy trzeźwo myślący Polak tak naprawdę wiedział (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jak powszechnie wiadomo, to złodziej zawsze najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja".
Beka z pachnącej onucą neuropy.
#4konserwy #wybory #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
Jak powszechnie wiadomo, to złodziej zawsze najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja".
Beka z pachnącej onucą neuropy.
#4konserwy #wybory #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
źródło: priviet
Pobierz@mastaprzemo: yy ty tak serio myślisz, że wszyscy Polacy mieszkający w rosji to popierają Putina? XD dyplomaci, ich rodziny itd
@mastaprzemo: Trzeba być albo upośledzonym albo konfiarzem*, żeby wynik głosowania w Rosji utożsamiać z prorosyjskością.
*nie jest to alternatywa wykluczająca
*nie jest to alternatywa wykluczająca
- 10
Mam pytanie, czy Łukaszenka podziękował już wygranej swoim ulubieńcom czyli JE Donaldowi Tuskowi i jego partii? XDDDDDD
Myślę, że egzamin z Mińska zdali na 5 z plusem: ośmieszenie wojska polskiego, kompromitacje na granicy, polaryzacja społeczeństwa przez nazywanie każdego przeciwnika ruskim agentem, niezliczone fikołki: budowa muru, zielony łady, pakty migracyjne
#bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #wybory #polityka
Myślę, że egzamin z Mińska zdali na 5 z plusem: ośmieszenie wojska polskiego, kompromitacje na granicy, polaryzacja społeczeństwa przez nazywanie każdego przeciwnika ruskim agentem, niezliczone fikołki: budowa muru, zielony łady, pakty migracyjne
#bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #wybory #polityka
źródło: Bez tytułu11
PobierzMatecki kładź się już spać, jutro też jest dzień
- 3
@johny-kowalski: ok, jutro będzie lepszy dzień, już widze coś KO spada ( ͡º ͜ʖ͡º) a miało być POTĘŻNE ZWYCIĘSTWO XD
źródło: Screenshot_6
Pobierz- 55
#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #bekazpisu #neuropa #neuropainformuje
Ale wyją XD
Ale wyją XD

w Rosji standardowo Partia Onuc najwięcej poparcia, kilka razy więcej niż kolejny na liście.
Putin pewnie wdzięczny za otwarcie granic i wpuszczanie "biednych ludzi".
https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/wynik/gm/643?initscroll=816
#polityka #wybory #eurowybory #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazpo
Putin pewnie wdzięczny za otwarcie granic i wpuszczanie "biednych ludzi".
https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/wynik/gm/643?initscroll=816
#polityka #wybory #eurowybory #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazpo
źródło: 5156932f1bc8ff00598fa046293692e76561bee4b9fecc9d4488bb4e937deea0
Pobierz- 31
#konfederacja na statkach zdobyła ponad 35% i wygrała ze wszystkimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #polityka #4konserwy #ciekawostki #bekazpisu #bekazlewactwa
#wybory #polityka #4konserwy #ciekawostki #bekazpisu #bekazlewactwa
źródło: konfederacja-titanic
Pobierz





























Ale jak można podniecać się wariatem Braunem, który doszukuje się Żydów pod CPK, który uwaza, że w Smoleńsku nie rozbił się samolot z Kaczyńskim na pokładzie, który chce zakazać aktów homoseksualnych, który chce
ty lepiej merytorycznie napisz gdzie zalety. Przecież jesteś za tą jakże merytoryczną partią, więc się trochę wysil