Nie jestem za konfederacja, ale jako ex-kuc jak najbardziej rozumiem, że można na nich głosować. Że komuś może podobać się Mentzen, Bosak, Wipler, Tyszka, Bryłka i w ogóle Nowa Nadzieja i Ruch Narodowy, mieści mi się to w rozumie

Ale jak można podniecać się wariatem Braunem, który doszukuje się Żydów pod CPK, który uwaza, że w Smoleńsku nie rozbił się samolot z Kaczyńskim na pokładzie, który chce zakazać aktów homoseksualnych, który chce
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 849
@Paszczakova:

gdzie wady?


ty lepiej merytorycznie napisz gdzie zalety. Przecież jesteś za tą jakże merytoryczną partią, więc się trochę wysil
  • Odpowiedz
@Gours: troche lipa ze prorosyjska ko ma az 27 mandatów. Jeszcze w Polsce jest dużo przygłupów lubiących jak szcza im się na mordę. Pis wprowadził ustawę chroniącą patusow niepłacących za najem a ko dale nic z tym nie robi. Koalicja popis wiecznie żywa
  • Odpowiedz
Fenomen Brauna byc moze bierze sie z tego, ze jako pierwszy na powaznie zabral sie za szarganie lewackiego tabu, ich swietosci, ktore sa wszechobecne w systemie tworzonym przez ludzi spod znaku Gazety Wyborczej.

On odpala te bomby, ktorych nikt nie probowal rozbroic, bo o pewny rzeczeczach - jak o bredniach o polskiej odpowiedzialnosci za holokaust, czego dowodem mialy byc bzdury o Jedwabnym - po prostu mowic nie mozna.

Paliwa ma duzo do
IdillaMZ - Fenomen Brauna byc moze bierze sie z tego, ze jako pierwszy na powaznie za...

źródło: 1000003014

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorkill: Po prostu napisz, że wadzi wam, iż obecnie to nie są robole za najniższą, tylko klasa średnia. Często lepiej wykształcona i sytuowana, od konfiarskiego podrostka, czy innego Areczka który spamuje internet ku chwale partii.
  • Odpowiedz
Po prostu napisz, że wadzi wam,


@Crusader_Universalis: Ale czemu piszesz nam? Ja nie głosuje na Brauna ani na Konfederacje.

klasa średnia. Często lepiej wykształcona i sytuowana

Są dwie grupy Ukraińców z tej nowej fali emigracji z którymi jest w Polsce obecnie problem. Jedna to patole - pół, pseudo gangsterzy. Dużo piją i szukają zaczepki.
Druga to ich odpowiednik fajnopolaków. Ci się znowu wywyższają, traktują swoich gorzej sytuowanych rodaków i nas
  • Odpowiedz
Jak Kaczynskiego zabraknie, to dopiero ludzie zatesknia za duopolem.
Rozleca sie i utucza Konfederacje, do tego moze Braun z Jablonowskim i Sykulskim cos wymodza.
Internet juz jest w euforii, ze Braun "bedzie niszczyc UE od srodka". Pekaja z dumy jak to ich strazak probowal zablokowac czlonkostwo Szwecji i Finlandii w NATO czy krytykowal nazywanie Putina zbrodniarzem.

#wybory #pis #polityka #konfederacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O znaczeniu trolli internetowych swiadczy fakt, ze sukces Brauna w internecie zostal odebrany bardzo pozytywnie, z ogromna pompa i smieszkowaniem z przeciwnikow, i moznaby przypuszczac, ze zdobyl zaufanie conajmniej polowy glosujacego narodu... a przebije Berkowicza.

#konfederacja #polityka #sejm
#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX: o ile mnie pamięć nie myli powiedzenie brzmiało: „Będzie was PiS ruchał w dupę”, więc coś te literki ci się dziwnie ułożyły w trzecim słowie
  • Odpowiedz
Korzystając z bezsenności częściowo wywołanej przez brak wyników cząstkowych na PKW wpadła mi rozkmina.

Co się stanie, gdy coś by przypadkiem wpadło do urny wyborczej? Długopis, batonik, jakiś dokument, cokolwiek. Czy można to odebrać dopiero po zakończeniu głosowania?

#konfederacja #wybory #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się stanie, gdy coś by przypadkiem wpadło do urny wyborczej? Długopis, batonik, jakiś dokument, cokolwiek. Czy można to odebrać dopiero po zakończeniu głosowania?


@NijuGMD: a co? Paszport ci "wpadł"? :D
  • Odpowiedz
  • 62
@mastaprzemo: Trzeba być albo upośledzonym albo konfiarzem*, żeby wynik głosowania w Rosji utożsamiać z prorosyjskością.

*nie jest to alternatywa wykluczająca
  • Odpowiedz
Mam pytanie, czy Łukaszenka podziękował już wygranej swoim ulubieńcom czyli JE Donaldowi Tuskowi i jego partii? XDDDDDD

Myślę, że egzamin z Mińska zdali na 5 z plusem: ośmieszenie wojska polskiego, kompromitacje na granicy, polaryzacja społeczeństwa przez nazywanie każdego przeciwnika ruskim agentem, niezliczone fikołki: budowa muru, zielony łady, pakty migracyjne

#bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #wybory #polityka
karteb - Mam pytanie, czy Łukaszenka podziękował już wygranej swoim ulubieńcom czyli ...

źródło: Bez tytułu11

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w Rosji standardowo Partia Onuc najwięcej poparcia, kilka razy więcej niż kolejny na liście.
Putin pewnie wdzięczny za otwarcie granic i wpuszczanie "biednych ludzi".
https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/wynik/gm/643?initscroll=816

#polityka #wybory #eurowybory #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazpo
dziadyga1 - w Rosji standardowo Partia Onuc najwięcej poparcia, kilka razy więcej niż...

źródło: 5156932f1bc8ff00598fa046293692e76561bee4b9fecc9d4488bb4e937deea0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach