Chyba mamy neur0pka pod specjalnym patronatem moderacji i PFRON. Najpierw odrzucone zgłoszenie pochwalania ciężkiego skatowania innego człowieka za poglądy i nawoływanie do dalszych takich przestępstw, a teraz odrzucenie zgłoszenia zmanipulowanego znaleziska. No brawo @Moderacja @wykop

#moderacjacontent #bekazlewactwa #lewackalogika #konfederacja #polityka #neuropainformuje #neuropamanipuluje
U.....o - Chyba mamy neur0pka pod specjalnym patronatem moderacji i PFRON. Najpierw o...

źródło: IMG_6959

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stabilizator: XDDDDD

Do najlepszych jeszcze mu sporo brakuje. A teraz miał swój prime jak Palikot w 2011, Korwin w 2014 albo Kukiz w 2015. Potem będzie już gorzej, ponieważ elektorat zda sobie sprawę, że z 6 mandatami niewiele można zrobić w europarlamencie. Korwin i Kukiz mający rozsadzić system też nic nie zrobili. A robienie idiotyzmów w pewnym momencie się wypali i zacznie powoli nudzić.

Natomiast spokojnie. W miejsce starego Stańczyka
L.....4 - @Stabilizator: XDDDDD

Do najlepszych jeszcze mu sporo brakuje. A teraz mia...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stabilizator: Tak, tak. W 2014 roku Korwin też miał już rządzić za kilka lat, bo tego PO/PIS-u to już ludzie mają dość i w 2015 miał być sukces.No niestety przy wyższej frekwencji nie było. Do 2020 unii miało już nie być. Mamy 2024 nadal jest. Korwina wyebał z partii jego własny obóz polityczny. Po 8 latach rządów Platformy przyszedł PiS i rządził również 8 lat. Teraz ponownie wrócił Tusk i PO. A Korwin siedzi sobie w piwnicy pieprząc dalej głupoty i pobiera bardzo pokaźną emeryturkę. To by było na tyle z rewolucji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Różnica między mną a większością K0nfiarzy jest taka, że to co oni przeżywają dzisiaj ja przeżywałem w 2014-2015 roku. Też wtedy wierzyłem w korwinizmy, też głosowałem na KNP podczas pierwszych wyborów w których mogłem oddać głos. Rok później na Kukiza. A ludzie koło 30-40 tki patrzyli wtedy na mnie z podobnym politowaniem jak ja patrzę dzisiaj na młodocianych fanatyków Brauna.

Oczywiście jakieś 5-10 % z nich z tego nie wyrośnie, ale 90 % po skończeniu 25-26 lat będzie się wstydziło przyznać do tego na kogo głosowali kilka lat wcześniej. To co osiągnęła Konfederacja teraz to jest ich prime. W wyborach prezydecnkich znacznie wyższa frekwencja oraz polaryzacja PiS vs anty-PiS ściągną ich mocno w dół. Tak jak miało to miejsce przy pojedynku Duda z Trzaskowskim w 2020
  • Odpowiedz
#konfederacja #grzegorzbraun #braun #korwin #rosja #polityka #polska #wybory #sejm #mentzen #bekazpodludzi #ukraina

Do k0nfeder0syjskich kuców sebixów - jakie określenie najbardziej lubicie kiedy wasz ruski konfiarz strzela populizmami w stronę lewaków, dziennikarzy, dyskutantów?
KwadratF1 - #konfederacja #grzegorzbraun #braun #korwin #rosja #polityka #polska #wyb...

źródło: KONFEDEROSJA

Pobierz

Kucu wybierz opcję

  • ZEZŁOMOWAŁ 13.6% (11)
  • WYJAŚNIŁ 4.9% (4)
  • ZAORAŁ 35.8% (29)
  • ZNISZCZYŁ 2.5% (2)
  • ZMASAKROWAŁ 43.2% (35)

Oddanych głosów: 81

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak.

Przykro mi to mówić, ale przez swoją ignorancję, zacietrzewienie, obłudę, zaślepienie partyjnymi bożkami, doszukiwanie się wszędzie spisków i syndrom oblężonej twierdzy robicie swoimi konfiarskimi "znaleziskami" i komentarzami na tym portalu absolutny syf i ściek, a przy tym pomawiając i ubliżając ludziom, którzy ośmielają się mieć odmienne zdanie (to zapewne ta słynna prawicowa argumentacja, merytoryka i akceptacja dla poglądów innych - cechy, których przy każdej możliwej okazji tak skrupulatnie odmawiacie drugiej stronie).

Biuro Analiz Sejmowych - https://orka.sejm.gov.pl/WydBAS.nsf/0/FE85BBDA20F46413C1257C08003BDD38/$file/Strony%20od%20ZP_%203-4(23-24)2009-18.pdf

Jakoś
przekliniak - Potężny Szymek zatrzymał konfederację przestrzegając prawa. Zobacz jak....

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 19.31.17

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

: https://wykop.pl/link/7464617/sejm-mial-zajac-sie-projektem-konfederacji-ale-sie-nie-zajmie-zaskakujacy-powod


@przekliniak: najśmieszniejsze jest to, że ten artykuł, które kuce wykopują wyjaśnia, że to dlatego, że dwójka posłów konfederacji już nie jest posłami, a konfederaci, którzy sami to wykopują, jednocześnie piszą, że to przez to, że Hołownia się na nich uwziął xD Całe sekcja komentarzy pod tym znaleziskiem to jest jakieś rozdwojenie jaźni i jeden wielki psychiatryk xD
  • Odpowiedz
Wiecie co, im więcej przeglądam mediów społecznościowych, to tym bardziej odnoszę wrażenie, że część naszego społeczeństwa ma nieźle skrzywiony światopogląd przez lewicowy przekaz. Ludzie się zastanawiają czemu lewica ma coraz mniejsze poparcie w Polsce, a powód jest prosty bo są odklejeni. Obecna lewica nie przypomina dawnej siebie, tamta lewica walczyła z kapitalistycznym wyzyskiem, nędzą oraz promowała postęp. Jednak te czasy minęły, a lewica nie może znaleźć swojej tożsamości, zamiast tego skupia się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, że lewaki są za tym całym LGBT, ale z premedytacją stosują wyzwisko w stronę oponentów tj. gej, lub pedał?

Belzdron - Jak to jest, że lewaki są za tym całym LGBT, ale z premedytacją stosują wy...

źródło: IMG_9035

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Belzdron: A dlaczego bolszewicy i Sowieci byli za robotnikami i chłopami, a mimo to ich ograbili i zrobili z nich niewolników? Dla lewaków proletariat to zawsze nic więcej niż mięso armatnie i pożyteczni idioci.
  • Odpowiedz
  • 13
@wuzeta: Ale czego ode mnie oczekujesz w odpowiedzi? Bo nie rozumiem. Dziwny jesteś. Nagrody chcesz za to? 5 zeta mi ci wysłać? Jak to w dodatku rzutuje na mojej „tezie”? Że lewaki nie wyzywają od pedałów? To próbujesz mi wmówić?
  • Odpowiedz