Wszystko
Wszystkie
Archiwum
źródło: GPnwvUJWcAIfX3f
Pobierz@mastaprzemo: jest na to duza szansa!
A ja Wam powiem, że znacznie bardziej wolę zdecydowane zwycięstwo KO i 3 miejsce dla Konfederacji, niż jakby Konfa miała mieć synne 7 %, a PiS wygrać kolejne wybory.
Po pierwsze Konfederacja nie przeskoczy pewnego sufitu i nawet nie ma szansy zbliżyć się do PO/PiS przy niskiej, korzystnej dla nich 40 % frekwencji. Przypomnę, że wynik drugiego ugrupowania to 33.9 %, a trzeciej Konfy 11.9 %. To jest przepaść. Konfederaci dostaną swoje 6 mandatów, Braun porobi cyrku, pokrzyczą coś o ZSRR i kołchozie, realnie nic się nie zmieni.
Natomiast PiS-owcy są o wiele bardziej wpływowi i niebezpieczni. Oni mają masę macków w ważnych instytucjach po tym jak rządzili 8 lat. Jakby wygrali i wzięli ponad 20 mandatów to przede wszystkim krzyczeliby, że mają zwycięstwo w kolejnych wyborach z rzędu. A brak władzy to spisek Berlina i Tuska, który realnie nie ma dużego poparcia.
Tymczasem
Po pierwsze Konfederacja nie przeskoczy pewnego sufitu i nawet nie ma szansy zbliżyć się do PO/PiS przy niskiej, korzystnej dla nich 40 % frekwencji. Przypomnę, że wynik drugiego ugrupowania to 33.9 %, a trzeciej Konfy 11.9 %. To jest przepaść. Konfederaci dostaną swoje 6 mandatów, Braun porobi cyrku, pokrzyczą coś o ZSRR i kołchozie, realnie nic się nie zmieni.
Natomiast PiS-owcy są o wiele bardziej wpływowi i niebezpieczni. Oni mają masę macków w ważnych instytucjach po tym jak rządzili 8 lat. Jakby wygrali i wzięli ponad 20 mandatów to przede wszystkim krzyczeliby, że mają zwycięstwo w kolejnych wyborach z rzędu. A brak władzy to spisek Berlina i Tuska, który realnie nie ma dużego poparcia.
Tymczasem
@Lambo994: może masz rację… imo wizerunkowo to wygląda b. Dobrze dla KO. A fakt Braun w PR to będzie cyrk, zobaczymy jak regulaminem PE go ogarną. Będzie śmiesznie jak trafi np do belgijskiego psychiatryka na obserwację XD
Tymczasem Tusk z ponad 38 % wynikiem skutecznie zamyka im mordę
@Lambo994: Nie,
Ten wynik to tak naprawdę problem dla Tuska i poza kamerami nie ma się z czego cieszyć.
Dodatkowe %, które ugrał, to jedynie wewnętrzy przepływ w jego obozie, a nie nowe głosy.
Ludzie zamiast na Hołownię, który definitywnie ostatnio daje ciała, zagłosowali
- 23
- 8
W zasadzie to wyjazd Brauna do Brukseli może dać nieoczekiwane efekty, między innymi z tym, że facet już nie będzie mógł aż tak często przemawiać jak w sejmie i same jego wypowiedzi będą rzadziej oglądane. Skandale też będą ograniczone, Europarlament akurat jest dość drażliwy na ten temat. Przykładowo ostatnio jeden z liderów Afd mówił coś w stylu, że "nie wszyscy ss-mani byli zli" przez co wywalili ich z frakcji. XIX wieczny antysemityzm
źródło: z30340692Q
Pobierz- 16
Powiem tak, zobaczymy, głosowałem na konfę, bo nie słowa, a czyny są ważne, wcześniej głosowałem na popis i ich czyny względem słów - no nie pokrywały się, nie bójmy się tego powiedzieć. Czy było w ich interesie bronienie Polski? No nie... Dajmy konfie szansę, może są ruskimi agentami, może nie, skąd możecie to wiedzieć, skoro nigdy nie rządzili... Może w UE będzie o nich głośno, tak naprawdę to co zrobią w UE
@TomdeX mądre podejście, dla fajnopolakow coś niewyobrażalnego.
@TomdeX: Gratuluję decyzji, ale nie liczyłbym na wielki wpływ grupki 6 osób na politykę parlamentu liczącego 720 osób. Będą zapadające w pamięć wypowiedzi, dość charyzmatyczne grono się dostało, ale to tyle. Ciekawe jak w ogóle to będzie wyglądało, Francja wprowadziła NR, AfD u niemców drugie, austracy FPO, będą frakcje, w których konfa może realizować politykę stopowania eurointegracji i głupot, więc może jakiś wpływ będzie. Ten wynik to jest przede wszystkim
987
Mentzen: Europa się budzi i widzi, co dzieje się w Brukseli

Wyjątkowo dobry wynik w wyborach do europarlamentu osiągnęła Konfederacja. Jeden z liderów partii Sławomir Mentzen przyznał, że ma nadzieję na zmianę kierunku, w jakim podąża Unia Europejska.
z- 81
- #
- #
- #
- 70
Szczęść Boże i rozkład jazdy każdemu znany xDDD
#wybory #polityka #europarlament #konfederacja #bekazlewactwa
#wybory #polityka #europarlament #konfederacja #bekazlewactwa
źródło: temp_file8566347291198321486
Pobierz@dzidek_nowak: nie jednemu uśmiechniętemu polakowi gul skoczył
@dzidek_nowak nie będzie trzeba dzbana słuchać przez godzinę+ na posiedzeniach sejmu i jesteśmy bardzo uśmiechnięci z tego powodu
@adam128256: Będzie wiadomo rano.
@adam128256: Jakim cudem żesz walnął plusa tak szybko? Ledwo zdążyłem dać enter, odświeżyłem i już plus.
Na #tvpis mówią, że Tusk jest smutny, bo gdyby były to wybory do parlamentu krajowego to PiS z #konfederacja miałby większość xD
Jak tam wam idzie wywracanie stolika konfedepisowcu?
#wybory #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
Jak tam wam idzie wywracanie stolika konfedepisowcu?
#wybory #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
@moj_wykopowy_login: Wolałbym, żeby było tak jak Tusk powiedział czyli benzyna po 5 zł, kwota wolna od podatku do 60 tyś zł, czy zlikwidowanie podatki belki.
- 1
jak tam idzie realizacja 100 konkretów w 100 dni trwające już pół roku?
@Derasot: na 38% poparcia, konfedepisoruski.
@SgtAlApone_
@
- 0
- 12
Na wykopie to chyba same stare dziady 30+ siedzą bo tutaj dziwnym trafem konfa jest najbardziej #!$%@? partia :)
#wybory #konfederacja #polityka
#wybory #konfederacja #polityka

@Riiuku: Nie, na wykopie wbrew pozorom, jest względnie wysoka świadomość polityczna i dla tych normalniejszych użytkowników zgaszenie żydowskiej świeczki i memy z tym związane nie są wystarczającym powodem do głosowania na partię która nawet nie ma do końca jasnego stanowiska względem UE xd
@Wioskowy_gupek: Po zdobyło 38% a nie 12%, popełniłeś błąd w swoim wpisie
@Wioskowy_gupek: Fakty sa takie:
- Konfederacja to najbardziej propolska partia
- srednio co trzeci facet do 30 roku zycia spotkany na ulicy to konfederata
- w służbach mundurowych i wojsku wyborcow konfy jest jeszcze wiecej.
- Konfederacja to najbardziej propolska partia
- srednio co trzeci facet do 30 roku zycia spotkany na ulicy to konfederata
- w służbach mundurowych i wojsku wyborcow konfy jest jeszcze wiecej.
Czyli we Francji wybory wygrywa Le Pen z anty-wojenną retoryką, w zasadzie 1% za Macronem jest Melenchon z anty-wojenną i anty-syjonistyczną retoryką, a Polacy wybierają 2 partie pro-wojenne i ekstremalnie pro-syjonistyczne. Upośledzone społeczeństwo XD
#polska #europa #neuropa #4konserwy #konfederacja #wybory
#polska #europa #neuropa #4konserwy #konfederacja #wybory
- 2
lol, #grzegorzbraun z 2 wygrywa z #berkowicz z 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale mnie to cieszy że Bekowicz nie wchodzi
#bekazprawakow #4konserwy #polityka #neuropa #konfederacja
ale mnie to cieszy że Bekowicz nie wchodzi
#bekazprawakow #4konserwy #polityka #neuropa #konfederacja
Są gdzieś już dostępne wyniki dla kandydatów ze śląska? jestem ciekaw ile głosów dostała tamtejsza jedynka a ile inni kandydaci, żeby porównać sobie skalę sukcesu Dobromira.
#konfederacja
#konfederacja
@mastaprzemo: Są na stronie TVN-u ale tylko szacunki dla wybranych europosłów.
- 1
@syhro: jedynki pewnie nie dostał za karę za woltę, a mając do wyboru startowanie z innego miejsca wychodzi, że lepiej kandydować z ostatniego niż gdzieś ze środka
- 14
Czaicie, że Zajączkowska dostała 78k mając jako kontrkandydata jako 1 na liście ,byłego posła, Krystiana Kamińskiego z Ruchu Narodowego, a Mentzen jesienią też w Warszawie 101k praktycznie bez kontrkandydata (wszyscy pojechali pod Warszawę głosować na Bosakową).
Ta laska to będzie ich maszynka do podbijania procentów. Ona jest 90 rocznik i może za rok kandydować na prezydenta, na moje powinni zagrać va banque i ją wystawić xD
#polityka #wybory
Ta laska to będzie ich maszynka do podbijania procentów. Ona jest 90 rocznik i może za rok kandydować na prezydenta, na moje powinni zagrać va banque i ją wystawić xD
#polityka #wybory
Ta laska to będzie ich maszynka do podbijania procentów. Ona jest 90 rocznik i może za rok kandydować na prezydenta, na moje powinni zagrać va banque i ją wystawić xD
@Kopyto96: popieram
@Kopyto96: dziwne że konfa dopiero teraz na to wpadła, przecież kucom wystarczy pokazać kawałek kobiecego uda i już tracą rozum
444
Konfederacja króluje wśród najmłodszych. Zdecydowany zwycięzca

Wśród najmłodszych wyborców w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024 wygrała Konfederacja - wynika z sondażu exit poll dla Telewizji Polsat, TVP i TVN. W grupie wiekowej 18-29 lat na polityków tej partii głosowało 30,1 proc. wyborców.
z- 266
- #
- #
- #
- #
Cieszy, że w końcu dali procentowy udział różnych grup w elektoracie danej partii, bo wcześniej to było takie wróżenie z fusów https://tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu-2024
Warto zauważyć, że są ciekawe przepływy np. mimo że wyborcy Konfederacji w ponad 80% głosowali na nich znowu (co jest absolutnym sukcesem pamiętając jak rozchodził się elektorat korwinowski) to stanowią około 50% i drugą grupą wyborców jest PiS, a trzecią wyborcy TD. 18% wyborców TD to byli wyborcy KO, co
Warto zauważyć, że są ciekawe przepływy np. mimo że wyborcy Konfederacji w ponad 80% głosowali na nich znowu (co jest absolutnym sukcesem pamiętając jak rozchodził się elektorat korwinowski) to stanowią około 50% i drugą grupą wyborców jest PiS, a trzecią wyborcy TD. 18% wyborców TD to byli wyborcy KO, co
- 32
Konfa niech ją w prezydenckich wystawia i sperma zaleje oczy wielu XD Laska z wyglądu może 7 na 10, ale taka sukowata, wygadana, cięta i przede wszystkim bardzo pewna siebie, że jednak przyciąga mocno chłopów.
Prawie 78k głosów w Warszawie, jeden z najlepszych wyników Konfederacji. Dla porównania, Bosak dostał na Podlasiu (wysokie poparcie dla Konfy) jesienią 44k.
#heheszki #stulejacontent #seks #p0lka #rozowepaski
Prawie 78k głosów w Warszawie, jeden z najlepszych wyników Konfederacji. Dla porównania, Bosak dostał na Podlasiu (wysokie poparcie dla Konfy) jesienią 44k.
#heheszki #stulejacontent #seks #p0lka #rozowepaski































#wybory #polityka #konfederacja #neuropa
źródło: patriota
Pobierz