Mam wrażenie, że Konfederacja bardziej świętuje to swoje 12% niż KO 38% xD Przypominam, że w przypadku Konfy linia u buków była na poziomie 11%, a KO 32,5% xD Więc ja nie wiem, kto się powinien bardziej cieszyć, ale chyba jednak KO xD

#polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem tych zachwytów nad wynikiem Konfederacji. Przecież to powinien być taki domyślny wynik dla antyeuropejskiej partii przy niskiej frekwencji. Już nie wspomnę o wydarzeniach, które skrajnie im pomagały. Taki wynik zdecydowanie na plus dla nich to byłoby coś ok. 15-16% co najmniej.

Na teraz realnie mają może 9-10%. W prezydenckich za rok gdy będzie wysoka frekwencja zejdą na ziemię. Tutaj zanotowali zwykły, solidny wynik. Ale ja go de facto oceniam podobnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: a to niby czemu? przecież największa frekwencja była w dużych miastach a oni głównie czerpią siłę z małych miasteczek, bardzo dobry wynik a prezydenckich nigdy nie wygra ktoś inny oprócz dwójki PO-PIS także xd
  • Odpowiedz
Straszenie, że Rosja wygrała te wybory u nas czy we Francji... Przypominam, że za poprzedniej kadencji
Sześciokrotnie odrzucono prośbę o debatę w PE o Gazpromie i wpływie NS2 na Europie.
Ale rzekomo to ci ludzie przeciwstawiają się wpływom rosyjskim :)

#wybory #polska #4konserwy #konfederacja #neuropa #europa
SawyerJ - Straszenie, że Rosja wygrała te wybory u nas czy we Francji... Przypominam,...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SawyerJ: mądrzejsza o tym nie wspominać, wiele polityków zachodu dostało ciepłą emeryturkę w rosyjskich spółkach jak Gazprom właśnie
  • Odpowiedz
Konfa w wyborach do Parlamentu: TANIE PIWKO, DLA WSZYSTKICH! PODATKI MAJĄ BYĆ ŁATWE I PROSTE (dla gejów też)

Wynik: 7%

Konfa w wyborach do Europarlamentu: CZŁOWIEKU PROSTY, NIEŚWIADOMY SWOICH KRZYWD! CODZIENNIE GNĄCY KARK PRZED ŻYDOKOMUNY ŚMIERDZĄCYM SPISKIEM! WE WŁASNYM KRAJU SAM NĘDZARZEM STANIESZ SIĘ, GDY LIBERALNY TRĄD NA MIAZGĘ TWĄ ROZGNIECIE PRZYSZŁOŚĆ.

Wynik:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzutKamieniem: W parlamentarnych była rekordowo wysoka frekwencja, teraz rekordowo niska. Wiele "lemingów" zostało w domach(lub są na wakacjach) więc Konfa procentowo wypadła lepiej.
  • Odpowiedz
Naprawdę ciekawi mnie jaka będzie ostatecznie frekwencja u młodych bo wyniki zdecydowanie inne od ostatnich wyborów. Konfa zdecydowanie najbardziej zmobilizowała swój elektorat, młodych mężczyzn do tych wyborów a cała reszta niezbyt zdołała ludzi ruszyć, chyba szczególnie młode köbiety. W parlamentarnych na konfe głosowało 26% mężczyzn w wieku 18-29 i... 6% köbiet. Te 94% nie za bardzo chyba zebrało się na te wybory

Exit poll Ipsos, wiek 18-29:

- Konfederacja 30,1%
- Koalicja Obywatelska 25,8%
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: Bo mężczyzn z Polsce obchodzi polityka zagraniczna, imigranci, bezpieczeństwo, zielony ład, gospodarka, regulacje.\
A kobiety aborcja, kościół i lgbtq+
  • Odpowiedz
@Kagernak:

Konfa zdecydowanie najbardziej zmobilizowała swój elektorat,


Bardzo życzeniowe myślenie, biorąc pod uwagę, wynik KO i porównując go do wyborów samorządowych oraz parlamentarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że obecny wynik Konfederacji to głównie rozczarowanie Trzecią Drogą. Ja sam się dałem nabrać i w parlamentarnych głosowałem na 3D. Hołownia, Kosiniak i Kamysz ukradli też Konfederacji postulat dobrowolnego ZUS (który oczywiście już dobrowolnym zusem nie był, ale ukradli nazwę). Myślę, że duża część elektoratu 3D to elektorat Konfederacji, ale po ponad pół roku rządów Hołownia udowodnił, że nie są żadną alternatywą dla POPiSu. #wybory #konfederacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@falden akurat ja się cieszę z wejścia Brauna, będzie kwik tam taki że niejeden się posra. A z wykorzystania obrazka smiechłem, dobre.
PS co z tego jak EPL wzmocni się chyba o 10 mandatów a oni mają wpływ na wszystko. Czarno widzę naszą przyszłość w Unii, chociaż Grzegorz będzie jakimś jasnym punktem.
  • Odpowiedz
Bosak w Polsat News: Wydaje się, że Lewica jako formacja pro kobieca nie wprowadzi do parlamentu europejskiego żadnej kobiety, ale wprowadzi za to dwóch partnerów homoseksualnych, co się poobstawiali przed kobietami

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#polityka #wybory #konfederacja #bekazlewactwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach