Hahaha kobiety wolały głosować na "szowinistyczną" konfederację niż na pro kobiecą lewicę xDDD #!$%@? co za nieudacznicy nawet ich elektorat ma ich w dupie, a Biedroń powiedział, że zmian nie będzie i dalej będą robić to samo mimo tragicznego wyniku xD #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #4konserwy #polityka
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Polnischefuhrer: Odpowiedz czemu tak jest
źródło: Zrzut ekranu 2024-05-27 154330
Pobierz- 2
@megszy: co?! Czyli kobiety są gorsze od mężczyzn? I mówią o tym sami lewacy? O #!$%@? co za fikołek xDDD
@danni12: Lubiłem go jak był młodszy, ostatnio oglądałem z nim wywiad to ma mniej energii niż Korwin, który ma 80 lat.
- 5
Mam wrażenie, że Konfederacja bardziej świętuje to swoje 12% niż KO 38% xD Przypominam, że w przypadku Konfy linia u buków była na poziomie 11%, a KO 32,5% xD Więc ja nie wiem, kto się powinien bardziej cieszyć, ale chyba jednak KO xD
#polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
#polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
Pszepraszam @Moderacja
#polityka #wybory #sejm #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #braun
#polityka #wybory #sejm #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #braun
źródło: 1717964856680984
Pobierz- 7
źródło: b1e419098b98c56f53fcdd580f21
Pobierz- 49
Ciekawostka. Konfederacja wprowadza do PE więcej kobiet niż Lewica.
#polityka# #konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #lewica
#polityka# #konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #lewica
- 1
Nie rozumiem tych zachwytów nad wynikiem Konfederacji. Przecież to powinien być taki domyślny wynik dla antyeuropejskiej partii przy niskiej frekwencji. Już nie wspomnę o wydarzeniach, które skrajnie im pomagały. Taki wynik zdecydowanie na plus dla nich to byłoby coś ok. 15-16% co najmniej.
Na teraz realnie mają może 9-10%. W prezydenckich za rok gdy będzie wysoka frekwencja zejdą na ziemię. Tutaj zanotowali zwykły, solidny wynik. Ale ja go de facto oceniam podobnie
Na teraz realnie mają może 9-10%. W prezydenckich za rok gdy będzie wysoka frekwencja zejdą na ziemię. Tutaj zanotowali zwykły, solidny wynik. Ale ja go de facto oceniam podobnie
@Gours: Zwykły solidny wynik? W ostatnich wyborach do europarlamentu nie przekroczyli nawet progu, ale copuj dalej
@Gours: a to niby czemu? przecież największa frekwencja była w dużych miastach a oni głównie czerpią siłę z małych miasteczek, bardzo dobry wynik a prezydenckich nigdy nie wygra ktoś inny oprócz dwójki PO-PIS także xd
- 68
Straszenie, że Rosja wygrała te wybory u nas czy we Francji... Przypominam, że za poprzedniej kadencji
Sześciokrotnie odrzucono prośbę o debatę w PE o Gazpromie i wpływie NS2 na Europie.
Ale rzekomo to ci ludzie przeciwstawiają się wpływom rosyjskim :)
#wybory #polska #4konserwy #konfederacja #neuropa #europa
Sześciokrotnie odrzucono prośbę o debatę w PE o Gazpromie i wpływie NS2 na Europie.
Ale rzekomo to ci ludzie przeciwstawiają się wpływom rosyjskim :)
#wybory #polska #4konserwy #konfederacja #neuropa #europa

- 38
Konfa w wyborach do Parlamentu: TANIE PIWKO, DLA WSZYSTKICH! PODATKI MAJĄ BYĆ ŁATWE I PROSTE (dla gejów też)
Wynik: 7%
Konfa w wyborach do Europarlamentu: CZŁOWIEKU PROSTY, NIEŚWIADOMY SWOICH KRZYWD! CODZIENNIE GNĄCY KARK PRZED ŻYDOKOMUNY ŚMIERDZĄCYM SPISKIEM! WE WŁASNYM KRAJU SAM NĘDZARZEM STANIESZ SIĘ, GDY LIBERALNY TRĄD NA MIAZGĘ TWĄ ROZGNIECIE PRZYSZŁOŚĆ.
Wynik:
Wynik: 7%
Konfa w wyborach do Europarlamentu: CZŁOWIEKU PROSTY, NIEŚWIADOMY SWOICH KRZYWD! CODZIENNIE GNĄCY KARK PRZED ŻYDOKOMUNY ŚMIERDZĄCYM SPISKIEM! WE WŁASNYM KRAJU SAM NĘDZARZEM STANIESZ SIĘ, GDY LIBERALNY TRĄD NA MIAZGĘ TWĄ ROZGNIECIE PRZYSZŁOŚĆ.
Wynik:
@RzutKamieniem: W parlamentarnych była rekordowo wysoka frekwencja, teraz rekordowo niska. Wiele "lemingów" zostało w domach(lub są na wakacjach) więc Konfa procentowo wypadła lepiej.
@RzutKamieniem: tyle warte było pieprzenie, że konfa jest zbyt skrajna
- 8
Naprawdę ciekawi mnie jaka będzie ostatecznie frekwencja u młodych bo wyniki zdecydowanie inne od ostatnich wyborów. Konfa zdecydowanie najbardziej zmobilizowała swój elektorat, młodych mężczyzn do tych wyborów a cała reszta niezbyt zdołała ludzi ruszyć, chyba szczególnie młode köbiety. W parlamentarnych na konfe głosowało 26% mężczyzn w wieku 18-29 i... 6% köbiet. Te 94% nie za bardzo chyba zebrało się na te wybory
Exit poll Ipsos, wiek 18-29:
- Konfederacja 30,1%
- Koalicja Obywatelska 25,8%
Exit poll Ipsos, wiek 18-29:
- Konfederacja 30,1%
- Koalicja Obywatelska 25,8%
@Kagernak: Bo mężczyzn z Polsce obchodzi polityka zagraniczna, imigranci, bezpieczeństwo, zielony ład, gospodarka, regulacje.\
A kobiety aborcja, kościół i lgbtq+
A kobiety aborcja, kościół i lgbtq+
@Kagernak:
Bardzo życzeniowe myślenie, biorąc pod uwagę, wynik KO i porównując go do wyborów samorządowych oraz parlamentarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Konfa zdecydowanie najbardziej zmobilizowała swój elektorat,
Bardzo życzeniowe myślenie, biorąc pod uwagę, wynik KO i porównując go do wyborów samorządowych oraz parlamentarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 22
#heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #wybory #konfederacja #bekazpisu
Ja to jestem ciekaw czy ten gościu nie dostał czasem "wizy Wawrzyka" XD
Ja to jestem ciekaw czy ten gościu nie dostał czasem "wizy Wawrzyka" XD
źródło: temp_file5227439530800889177
PobierzKonfederacja dostała więcej głosów kobiet niż Lewica XD
#konfederacja #wybory #polska #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
#konfederacja #wybory #polska #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
źródło: temp_file7098284851526437542
Pobierz@WykopowyInterlokutor lewica kiedyś zniknie
@WykopowyInterlokutor lewica nienawidzi kobiet, uważa je za gorsze i głupsze wymagające „opieki” politycznej.
- 136
Tłumacz w parlamencie europejskim kiedy Grzegorz Braun po raz trzydziesty tego samego dnia zgłasza się do wypowiedzi
#konfederacja #4konserwy #polityka #wybory #bekazlewactwa
#konfederacja #4konserwy #polityka #wybory #bekazlewactwa
źródło: cover2
Pobierz@Nighthuntero szczęść boże XD
@Nighthuntero: weź przetłumacz jego skomplikowane konstrukcje gramatyczne i tę kwiecistą polszczyznę :)
Mam wrażenie, że obecny wynik Konfederacji to głównie rozczarowanie Trzecią Drogą. Ja sam się dałem nabrać i w parlamentarnych głosowałem na 3D. Hołownia, Kosiniak i Kamysz ukradli też Konfederacji postulat dobrowolnego ZUS (który oczywiście już dobrowolnym zusem nie był, ale ukradli nazwę). Myślę, że duża część elektoratu 3D to elektorat Konfederacji, ale po ponad pół roku rządów Hołownia udowodnił, że nie są żadną alternatywą dla POPiSu. #wybory #konfederacja
@USSCallisto: W dużej mierze masz rację, ale sporo też konfa odgryzła i PiSowi i PO
@USSCallisto: Ja też byłem bliski głosowania na 3D. Ale na szczęście ktoś mnie wyrywał z letargu.
- 16
#konfederacja Uśmiechniętym POlaczkom pięknie dupy pękają #wybory
- 355
źródło: GPp5HIuWoAAr_YK
Pobierz@falden akurat ja się cieszę z wejścia Brauna, będzie kwik tam taki że niejeden się posra. A z wykorzystania obrazka smiechłem, dobre.
PS co z tego jak EPL wzmocni się chyba o 10 mandatów a oni mają wpływ na wszystko. Czarno widzę naszą przyszłość w Unii, chociaż Grzegorz będzie jakimś jasnym punktem.
PS co z tego jak EPL wzmocni się chyba o 10 mandatów a oni mają wpływ na wszystko. Czarno widzę naszą przyszłość w Unii, chociaż Grzegorz będzie jakimś jasnym punktem.
będzie kwik tam taki że niejeden się posra
@Odbytko_ze_Zwieracza: te wasze nadzieje na te bajki są tak nudne, że aż zasnąć idzie
- 251
Bosak w Polsat News: Wydaje się, że Lewica jako formacja pro kobieca nie wprowadzi do parlamentu europejskiego żadnej kobiety, ale wprowadzi za to dwóch partnerów homoseksualnych, co się poobstawiali przed kobietami
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#polityka #wybory #konfederacja #bekazlewactwa
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#polityka #wybory #konfederacja #bekazlewactwa
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop
- 29
@Kopyto96: przecież żona Śmieszka będzie.
- 224
Wykopki sie ciesza z 12% konfedeRosji i wygranej le putin we Francji xD Kreml juz wygral wojne hybrydowa, przynajmniej tutaj #konfederacja #ukraina #wybory #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy

































#wybory #konfederacja #polityka #neuropa #europa #bekazlewactwa