Jest w Katowicach jeszcze jakiś klub wpuszczający od 16 wzwyż, czy tylko energy prowadzi taka polityke.?

Druga sprawa, to jakie kluby polecacie w kato? Energy zamknięte w ten weekend, ale z tego co widzę, to nie wszyscy się zamykają. Znam jeszcze spiż i pomarańczę. Coś wiecej?

Albo może ktoś wie coś o jakichś otwartych domówkach? Nie mieszkam w Polsce od paru lat, więc nie mam o niczym bladego pojęcia.

#katowice
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja mam bekę z tych "vixiarzy" ? XD
Zawsze mnie to jakos r---------a XD
Te białe rekawiczki z głupimi hasłami i koszulki typu "vixiarskie siły specjalne" XD
I do tego wszędzie podniecanie się jacy to klubowicze XDD
sam lubię się jechać czasem pobawić do klubu, ale żeby aż tak się z tym utożsamiać to wydaje się śmieszne
#vixa #imprezowajulka #impreza #kluby #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam klubu (najlepiej po lewej stronie Wisły, więc z Hydrozagadką raczej słabo), w którym leciałaby muzyka w stylu lat 80/90/wczesnych 2000. Michael Jackson, Whitney Houston, Manaam itd. Do tej pory tak bylo w Klubo, ale zlikwidowali, a w Weselu się pogorszyła i jest więcej Disco Polo. Jakieś pomysły?
#warszawa #kluby #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskins: raczej wątpie w mafijną intrygę i zatrudnienie się jako szatniarz u konkurencji i rozpracowywanie działania klubu od kuchni (szatni) xd wybieram sie tam niedlugo i zobaczymy
  • Odpowiedz
  • 14
Dziewczyny co robicie jak jesteście w klubie/pubie/whatever i nie chcecie żeby żaden samiec się do was nie dostawiał? Poza ubiorem, bardziej chodzi mi o mowę ciała czy zachowanie. Nie chcę być chamska, tylko normalne dawanie sygnału że nie jestem zainteresowana jakimkolwiek bliższym kontaktem niż zwykła rozmowa

#rozowepaski #mirabelkopomusz #mirabelki #kluby #weekend
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom, stawiasz browar i nie bedziesz samotny, chetnie potowarzysze. Z tym ze uprzedzam ze jestem z tych szczerych, ale z dobrym sercem, wiec jak zauwaze ze "cos robisz nie tak", albo rzucasz cringowymi zartami to Ci o tym powiem. Jezeli chcesz faktycznie poznac laske i Ci na tym zalezy to moze wyciagniesz jakis wniosek z lekcji od " pol amatora". Moze klub 30tka? Sam tam nie bylem, ale podobno
  • Odpowiedz
Mirki kolega mnie wystawił i nie mam gdzie iść na sylwestra. Dynamiczny 21 latek here, lubię poznawać ludzi i się napić. Ogarnia ktoś jakieś spoko miejscem na sylwestra ? Dodam że nie za miliony bo przed wypłata jestem( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś z Mirko coś ogarnia i przygarnie?
#sylwester #impreza #pomocy #samotnymirek #kluby#impreza #sylwesterzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim zdaniem aktualnie do klubów chodzą tylko chady, oskary i płodne julki


@Der_Deutscher_Kaiser: Moim nie. Chadów i płodnych julek jest za mało żeby takie przybytki miały rentowność, chodzi tam masa normików i innych sebków którzy są złudzeni wizją że w klubie coś wyrwą, są pod presją rówieśników, albo sami przed sobą chcą się usprawiedliwić.
  • Odpowiedz