Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Branża rozrywkowa bez rządowego wsparcia? Właściciele klubów nie mają złudzeń

Choć przedstawiono już cztery etapy wchodzenia w "nową rzeczywistość gospodarczą", żaden z nich nie odnosi się do działalności branży rozrywkowej.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
365
Najdziwniejsze nazwy polskich klubów. Izolator Boguchwała to przy nich...

Zryw Bąków, Izolator Boguchwała, Iskra Stolec, Polonez Mordy a może Huragan Szczury :D Macie jeszcze jakieś ciekawe ze swoich miejscowości?
z- 207
- #
- #
- #
- #
- #
wykop14
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Felixu
- 11
@wykop14: mogłeś powiedzieć że wolisz WOLMO

BetoniarkaWood
- 9
@wykop14: az mi cie serio szkoda
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Nevada Nur, Scorpio Wnory-Wiechy, Speed Skierniewice, Manhatan Czekanów :D dużo tego, teraz tylko czekać na otwarcie :)
- 1
Jest w Katowicach jeszcze jakiś klub wpuszczający od 16 wzwyż, czy tylko energy prowadzi taka polityke.?
Druga sprawa, to jakie kluby polecacie w kato? Energy zamknięte w ten weekend, ale z tego co widzę, to nie wszyscy się zamykają. Znam jeszcze spiż i pomarańczę. Coś wiecej?
Albo może ktoś wie coś o jakichś otwartych domówkach? Nie mieszkam w Polsce od paru lat, więc nie mam o niczym bladego pojęcia.
#katowice
Druga sprawa, to jakie kluby polecacie w kato? Energy zamknięte w ten weekend, ale z tego co widzę, to nie wszyscy się zamykają. Znam jeszcze spiż i pomarańczę. Coś wiecej?
Albo może ktoś wie coś o jakichś otwartych domówkach? Nie mieszkam w Polsce od paru lat, więc nie mam o niczym bladego pojęcia.
#katowice
- 19
@Dorogon: Chłopie, siedź na dupie w domu...
- 3
Czy ktoś był w ostatnim czasie w New Orleans Gentlemen Club i może coś powiedzieć o atmosferze? Może jakiś #rozowepaski znają tam pracę od wewnątrz?
#praca #kluby #nightclub #pracbaza #warszawa #divyzwykopem
#praca #kluby #nightclub #pracbaza #warszawa #divyzwykopem
- 3
@piotr-roladynski: 300 plusów
@Agatk: łoo panii, za 300 plusow, to FBG i hipszan minimum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy tylko ja mam bekę z tych "vixiarzy" ? XD
Zawsze mnie to jakos r---------a XD
Te białe rekawiczki z głupimi hasłami i koszulki typu "vixiarskie siły specjalne" XD
I do tego wszędzie podniecanie się jacy to klubowicze XDD
sam lubię się jechać czasem pobawić do klubu, ale żeby aż tak się z tym utożsamiać to wydaje się śmieszne
#vixa #imprezowajulka #impreza #kluby #
Zawsze mnie to jakos r---------a XD
Te białe rekawiczki z głupimi hasłami i koszulki typu "vixiarskie siły specjalne" XD
I do tego wszędzie podniecanie się jacy to klubowicze XDD
sam lubię się jechać czasem pobawić do klubu, ale żeby aż tak się z tym utożsamiać to wydaje się śmieszne
#vixa #imprezowajulka #impreza #kluby #
@Krzysio_misio12: generalnie banda brudasow
8
Walka z ochroną w klubie

Sytuacja z soboty w pewnym Suwalskim klubie Ochroniarz oglądał zbyt dużo WWE
z- 4
- #
- #
- #
- #
Szukam klubu (najlepiej po lewej stronie Wisły, więc z Hydrozagadką raczej słabo), w którym leciałaby muzyka w stylu lat 80/90/wczesnych 2000. Michael Jackson, Whitney Houston, Manaam itd. Do tej pory tak bylo w Klubo, ale zlikwidowali, a w Weselu się pogorszyła i jest więcej Disco Polo. Jakieś pomysły?
#warszawa #kluby #kiciochpyta
#warszawa #kluby #kiciochpyta
@Praemislia: dekada?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Praemislia: ale kutasówa :|
- 5
Dziewczyny co robicie jak jesteście w klubie/pubie/whatever i nie chcecie żeby żaden samiec się do was nie dostawiał? Poza ubiorem, bardziej chodzi mi o mowę ciała czy zachowanie. Nie chcę być chamska, tylko normalne dawanie sygnału że nie jestem zainteresowana jakimkolwiek bliższym kontaktem niż zwykła rozmowa
#rozowepaski #mirabelkopomusz #mirabelki #kluby #weekend
#rozowepaski #mirabelkopomusz #mirabelki #kluby #weekend
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@kukurydziany lusterko
- 0
@rebelyell: może potem ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: albo idź po prostu do pubu posiedzieć przy barze, wypić sobie na spokojnie piwko, poobserwować.
Ja, jak trafiałem do spokojniejszego pubu, to wyciągałem książkę i sobie czytałem do piwka.
Ja, jak trafiałem do spokojniejszego pubu, to wyciągałem książkę i sobie czytałem do piwka.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom, stawiasz browar i nie bedziesz samotny, chetnie potowarzysze. Z tym ze uprzedzam ze jestem z tych szczerych, ale z dobrym sercem, wiec jak zauwaze ze "cos robisz nie tak", albo rzucasz cringowymi zartami to Ci o tym powiem. Jezeli chcesz faktycznie poznac laske i Ci na tym zalezy to moze wyciagniesz jakis wniosek z lekcji od " pol amatora". Moze klub 30tka? Sam tam nie bylem, ale podobno
4
Miał być najbardziej ekskluzywnym klubem w Polsce. Spłonął tuż przed otwarciem

Trzy lata pieczołowitego remontu i miliony złotych włożone w wystrój i meble. Gala otwarcia ekskluzywnego klubu w centrum Warszawy miała ściągnąć gwiazdy z całego świata. Ale tuż przed nią wybuchł ogromny pożar. Czy do Warszawy powróciły gangsterskie metody pozbywania się konkurencji, znane z lat 90
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
@wlodi0412: Ja mam bilety do hydrozagadki ale to totalnie ślepy strzał, zobaczę jutro
@szyszynka7 Chyba tam wpadnę jutro. W szoku jestem, że tak ciężko dostać jakąkolwiek sensowną rekomendację na sylwestra w Warszawie ;v
Mirki kolega mnie wystawił i nie mam gdzie iść na sylwestra. Dynamiczny 21 latek here, lubię poznawać ludzi i się napić. Ogarnia ktoś jakieś spoko miejscem na sylwestra ? Dodam że nie za miliony bo przed wypłata jestem( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś z Mirko coś ogarnia i przygarnie?
#sylwester #impreza #pomocy #samotnymirek #kluby#impreza #sylwesterzwykopem
#sylwester #impreza #pomocy #samotnymirek #kluby#impreza #sylwesterzwykopem
- 3
- 9
konto usunięte via Zakop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@karatekid18: taki troche alfons
@karatekid18: ja kiedyś wiozlem takie 3 wiesniry co zrobiły sobie jakąś melina z mojego samochodu w połowie kursu się zatrzymałem i kazałem szmaciura w--------c bo głośno były i syf robiły suki grube.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 6
Moim zdaniem aktualnie do klubów chodzą tylko chady, oskary i płodne julki
@Der_Deutscher_Kaiser: Moim nie. Chadów i płodnych julek jest za mało żeby takie przybytki miały rentowność, chodzi tam masa normików i innych sebków którzy są złudzeni wizją że w klubie coś wyrwą, są pod presją rówieśników, albo sami przed sobą chcą się usprawiedliwić.























