#kawatime #kawa #pytaniedoeksperta #pytanie
Pytanie do wszystkich Mirków kawoszy. Na chyba wszystkich opakowaniach kaw ziarnistych jest z przodu takie okrągłe zgrubienie, coś jakby guzik. Co to jest i po co? Często wpada to nawet na środku nazwy kawy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@finestcoffee_pl: dziękuję, choć dziwi mnie, że zawsze znajduje się to z przodu opakowania. A waszą stronę finestcoffee sprawdzę, bo ostatnio rodzice kupili sobie młynek więc zacząłem się interesować kawa ziarnistą :)
  • Odpowiedz
@PiterCK: Nas różni od innych palarni to, że wypalamy kawę na zamówienie. Nie magazynujemy wypalonej kawy, nie leży u nas na półkach, aż być może ktoś ją kupi. Tj. składasz zamówienie, a my dopiero wrzucamy zielone ziarna do pieca. Cieszysz się z mega świeżej i pachnącej kawy.
Zapraszam :-)
  • Odpowiedz
Szukam ekspresu do kawy. Z młynkiem (ekspres na ziarna) i tym czymś do mleka(( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Pytanie: Czym się różnią takie za np. 700zł od tych za 2000? Warto przepłacać?
Jakiś model ktoś poleca?
#kawatime #kawa #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, czy kawa jest nieodzownym elementem waszego poranka? Chciałem przestać pić kawę ale nie jestem w stanie funkcjonować bez niej. Czy znacie może jakieś substytuty małej czarnej? #kawatime #nalog
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Miruny z #tarnow ale też ogólnie spod tagu #kawa i #kawatime , orientujecie się gdzie (Tarnów, lub jakaś sieciówka: Alma, Carrefour, Real, Simply, Kaufland...) dostanę dużą ilość naraz kawy 100% arabica cebuladeals, żeby tanio i dużo i smacznie w miarę. W pracy postawili ekspres, jest nas 4 chłopa i mamy resztkę jakiejś mielonki Lavazzy z domu + resztkę jakiegoś gunwa ziarnistego. Pójść i
zolwixx - Hej Mirki i Miruny z #tarnow ale też ogólnie spod tagu #kawa i #kawatime , ...

źródło: comment_AMuTHV8U9uMB2MIuKYmZFyZbmOhOAOs1.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: nie byłem jeszcze nigdzie, temat świeży tak jak świeży jest ekspres do kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) obadam w wolnej chwili, ale zdecyduje się chyba na jednego człowieka z Allegro, który jest niemal na miejscu.
  • Odpowiedz
Kawa. Nie znam się na kawie. Nie pijam, ale będę potrzebował dobry ekspres do swojego małego biznesu.
Około 20 kaw dziennie.

W #korposwiat miałem np. coś takiego jak na obrazku - Saeco. Dziennie w firmie pili z tego pewnie ponad 200 kaw.

Wrzućcie namiary na ekspresy z najlepszą kawą wg. Was + dobre ziarno.
D3lt4 - Kawa. Nie znam się na kawie. Nie pijam, ale będę potrzebował dobry ekspres do...

źródło: comment_ycnU1OudY0q0MxmmOKhDnyNvbg0adL5v.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach