#kawatime #kawa #pytaniedoeksperta #pytanie
Pytanie do wszystkich Mirków kawoszy. Na chyba wszystkich opakowaniach kaw ziarnistych jest z przodu takie okrągłe zgrubienie, coś jakby guzik. Co to jest i po co? Często wpada to nawet na środku nazwy kawy.
Pytanie do wszystkich Mirków kawoszy. Na chyba wszystkich opakowaniach kaw ziarnistych jest z przodu takie okrągłe zgrubienie, coś jakby guzik. Co to jest i po co? Często wpada to nawet na środku nazwy kawy.




























Wybaczcie tag, ale jeszcze nie podbiłem karty u @Lookazz, więc trochę dzienna dla mnie, choć jestem spóźniony.