nie mam pojecia czytak moge sobie z jakims ksiedzem porozmawiac itp


@Linux_Zamiast_Windows: tak z ulicy moze byc dosc ciezko, bo wbrew opinii niektorych maja oni wiecej zajec niz msza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej jakbys wyczail jakis lubiany kosciol [albo taki co ma dobre opinie] albo zakon, zerknal na ich strone www, powinna byc podana "zaloga", wybierasz komu dobrze z oczu patrzy i wysylasz maila /
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach