• 176
@duszan_z_kapitana_d--y I powiedz mi jeszcze że masz serce brać od niego pieniądze na koniec miesiąca? Ja bym tak nie umiał. Człowiek uczy cię pracy, pokazuje nowe rzeczy, a ty tylko na wypłatę czekasz, nie ładnie
  • Odpowiedz
Kiedy tłumaczysz swojej dziewczynie / konkubinie / żonie, że KONIECZNIE potrzebujecie ten TV za 6k, ale widząc Jej reakcję uświadamiasz sobie, że macie trójkę dzieci i robisz w fabryce smrodu na 3 zmiany za lekko ponad minimalną krajową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #pilkanozna #pracbaza #heheszki #humorobrazkowy #januszex
M.....S - Kiedy tłumaczysz swojej dziewczynie / konkubinie / żonie, że KONIECZNIE pot...

źródło: Screenshot 2023-07-11 at 09-03-50 Profil @M4ci3jS

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim! Chciałbym podzielić się z Wami moimi odczuciami i doświadczeniami związanych z moją obecną sytuacją zawodową. Mam 26 lat i przez ostatnie lata życie mnie dosłownie wykańcza.

Na papierze wydawało się, że mam wszystko - ukończone studia, certyfikaty Agile, PMP, FCE, SAP - wszystko to, co powinno mi otworzyć drzwi do satysfakcjonującej kariery zawodowej. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Pracuję w miejscu, które śmiało można nazwać kołchozem. Wszyscy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smasher69: miej wyjabane na to kto ją j---ł. Zapytaj jak minął urlop ale przygotuj się na grę pozorów i podchodów w stylu polowania na czerwony październik. Jak Ci walnie że świetnie się bawiła odpowiedz jej z uśmiechem "Miło", spójrz na telefon i się uśmiechnij, kobieca ciekawość, zapyta o co kamon, powiedz "no no, zapytaj czy kiedyś była "tu wstaw jakieś fajne miejsce".... no dalej sam kombinuj. Jest jeszcze opcja że
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@HaremFrajerski: Bo wole gnic w M3 wracając do willi z basenem niż piwnicy 4 na 4 jak masz tylko problem z laskami to masz stosunkowo łatwe zycie ze wszystkich którzy byli na tagu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@HaremFrajerski: Bo masz wtedy komfort z zycia jakie by nie bylo chyba ze masz konczyny u-----e albo chorobe typu lamliwosc kosci. Tez bys sobie przy takiej klasie znalazl jakas, ale z czego to by wynikalo to sam wiesz i nie ludzilbys się ze te 100k na koncie zrobilo z ciebie z dnia na dzien chada, ale wtedy by nie bylo mowy o wegetacji gdybys z biedronki wjeżdżał i wyjeżdżal z
  • Odpowiedz
@Lambo994: jak ktoś nie ma kwalifikacji i chce zarobić dużo, to jedyną opcją jest praca przez wiele godzin. A nawet mając kwalifikacje jak chce się odłożyć większą sumę pieniędzy, nie jest niczym nietypowym praca w kilku miejscach na raz/dodatkowe projekty po pracy. Jak ktoś potrzebuje pieniędzy, ma czas i energię, to co komu do tego, że dobrowolnie pracuje dłużej?
  • Odpowiedz
@goferek: Niech sobie pracuje ile chce. Bardziej mam bekę z samgo mechanizmu myślenia tego typu ludzi. Taki robol, dla którego jedyną szansą na przyzwoity zarobek jest tyranie jak Filipińczyk z dalekiej emigracji, napisze Ci potem, że prawo pracy i 8-godzinny czas albo płatne L4 to "socjalistyczne przywileje". Bo dostał 6-7 kafelków pensji po całomiesięcznym zapierdzielu od 7 do 21 i doznał szoku cywilizacyjnego XDD
Nie dziwne, że Januszom biznesu potem
  • Odpowiedz
Nie dziwie się, że Julki są wściekłe jak subchadlity do niech się uśmiechają albo co gorsza zagadują.


@BlackpillRAW: Taka forma zagadania sugeruje, że jesteście na tym samym poziomie a to wywołuje obrzydzenie u atrakcyjniejszej osoby.
  • Odpowiedz