Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#oswiadczenie #jakzyc Włączam filmik na youtube w HD. Ściągam okulary, obraz jak w 360 p ;_; Słabą mam grafikę w oczach.
@Johny_Locke: Znam to. Krótkowidzem jestem. Jak kupiłem sobie okulary to przez tydzień oglądałem non stop widoki z szkolnych okien.
Nienawidzę windowsa. Ustawiam sciaganie Doty ze steama. Wracam za pol godziny, a tu bluescreen.
#jakzyc
#jakzyc
Nie lubię uczucia kiedy po zajebistej domówce, na którą sprasza się mnóstwo zajebistych ludzi, trzeba w końcu się rozstać. Porozwalane butelki tłoczą się po podłogach, ludzie trzeźwieją i zaczynają się odnajdywać w nowej rzeczywistości. Zawiązują się nowe znajomości. Czasem spotykamy drugą połówkę. Wszyscy są zmęczeni ale w dobrym nastroju. W domu zostaje coraz mniej ludzi (elita), która zaczyna wszystko ogarniać, znosząc do kuchni kubki, talerzyki, sztućce... Jedna zupełnie wycięta z czasu noc,
@green2211: Elita nieogarnia. Elita pije dalej.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#firstworldproblems #jakzyc UPDATE w wojnie z migreną. Jakimś cudem internetowe sposoby zadziałały. Kubek kawy, opaska na głowę i po oznakach migreny nie ma śladu (polecam sposób). Ale zaczynam czuć dziwną ciężkość w niektórych częściach mózgu. Co robić? Profilaktycznie następna kawa i zawał, czy olać i zaryzykować nawrót migreny?
@Johny_Locke: Istnieją różne rozwiązania, towarzyszu.
źródło: comment_akcawjA7LI6AacVoPlXZb38ZUwzRJ2hM.jpg
Pobierz- 1
@Baron_Al_von_PuciPusia: Mam kogoś zastrzelić? To pomaga?
- 2
nie spie, bo pisze programy ;\ #nocnazmiana #jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Johny_Locke: Mojej matce pomagała aspiryna i strasznie narzekała, że nie może jej brać z powodu trombocytozy.
- 0
@Johny_Locke:
Idziesz do lekarza, najlepiej do neurologa i prosisz o coś doraźnego (rozumiem, że ibuprofen itp niewiele dają) - ja mam coś, co się nazywa Cinie i działa dobrze. Jeżeli masz napady bardzo często, dobrze jest brać coś prewencyjnie - w tym celu zazwyczaj przerabia się atlas leków: beta-blokery, przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe. Wszystko po to, żeby dobrać optimum skuteczności / natężenie skutków ubocznych. Jak nie ma nic pod ręką, dobrze jest
Idziesz do lekarza, najlepiej do neurologa i prosisz o coś doraźnego (rozumiem, że ibuprofen itp niewiele dają) - ja mam coś, co się nazywa Cinie i działa dobrze. Jeżeli masz napady bardzo często, dobrze jest brać coś prewencyjnie - w tym celu zazwyczaj przerabia się atlas leków: beta-blokery, przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe. Wszystko po to, żeby dobrać optimum skuteczności / natężenie skutków ubocznych. Jak nie ma nic pod ręką, dobrze jest
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@piotreek88: żeby przeciętny zjadacz chleba przeglądając miał możliwość wyboru czegoś, na co faktycznie go stać -_-
- 1
@bohemot44: jak chce sobie przeglądać, to niech wchodzi w kwarcowe. Ja chcę mechanika, automat lub nie, a tutaj większość bateryjek. Czy sprzedający są tak zidiociali, że nie potrafią zrozumieć, że fakt posiadania wskazówek nie czyni zegarka zegarkiem mechanicznym.
- 44
- 2
@keram244: ale nie czaje po co n---------ć tak mocno w te kotlety (pewnie zamach biorą na 5 metrów) i n----------ą w nie, zamiast delikatnie, nisko przy kotlecie i szybko bić w nie, wtedy tak nie słychać a i lepiej jest ubity ;|
- 1
@keram244: http://www.youtube.com/watch?v=b5FKnK7TaUc to Ty? :]
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
internet p------i sprawe. Kiedys sie robiło interesy, autogiełga była grubsza, były wkręty... Teraz to jeden klik i wszystko wiesz. #jakzyc
- 0
@NieznanyAleAmbitny: Dawno nie byłem w Słomczynie, ale kiedyś to było piekne miejsce, światowe centrum cebulactwa i januszostwa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Lukas77986: Człowieku, dzwoń! Godzina 0 :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeszcze 1,5h do fajrantu a już przeczytałam cały internet z dwa razy i się nudzę.
#jakzyc #gorzkiezale
#jakzyc #gorzkiezale
- 0
@Amfidiusz: bardzo interesująca, zgrałam ją sobie na dyskietkę
- 0
@marek_antoniusz: @sens: zawsze :)
- 6
#jakzyc #jakjezdzic #rower
Jak jeździć szosówką po mieście skoro dziury wielkości paznokcia czuć pod kołem :<
Jak jeździć szosówką po mieście skoro dziury wielkości paznokcia czuć pod kołem :<
No to mam p--------e. Jutro bardzo ważna laborka, a mi wyłączyli prąd. Nie mam jak się nauczyć, w dodatku zostało mi zaledwie 20% baterii laptopa.
Co robić? Doradźcie coś!
#jakzyc
Co robić? Doradźcie coś!
#jakzyc
@Onoki: Świetnie wykorzystujesz ostatnie 20% baterii.
- 1
@Onoki: idź do sąsiada pożyczyć sztrom ;) najlepiej całe wiadro sztromu #slaskisuchar
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























#jakzyc :(