Chciałem dodać znalezisko, ale był by to duplikat i to jaki oryginał:

Dodany 5 lat 8 mies. temu


#jakzyc :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Nienawidzę windowsa. Ustawiam sciaganie Doty ze steama. Wracam za pol godziny, a tu bluescreen.

#jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie lubię uczucia kiedy po zajebistej domówce, na którą sprasza się mnóstwo zajebistych ludzi, trzeba w końcu się rozstać. Porozwalane butelki tłoczą się po podłogach, ludzie trzeźwieją i zaczynają się odnajdywać w nowej rzeczywistości. Zawiązują się nowe znajomości. Czasem spotykamy drugą połówkę. Wszyscy są zmęczeni ale w dobrym nastroju. W domu zostaje coraz mniej ludzi (elita), która zaczyna wszystko ogarniać, znosząc do kuchni kubki, talerzyki, sztućce... Jedna zupełnie wycięta z czasu noc,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firstworldproblems #jakzyc UPDATE w wojnie z migreną. Jakimś cudem internetowe sposoby zadziałały. Kubek kawy, opaska na głowę i po oznakach migreny nie ma śladu (polecam sposób). Ale zaczynam czuć dziwną ciężkość w niektórych częściach mózgu. Co robić? Profilaktycznie następna kawa i zawał, czy olać i zaryzykować nawrót migreny?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nadrill: śpisz i tak określoną ilość czasu, więc o ile nie masz deadline'u na 7.30 to idź spać, wstań wypoczęty i dokończ ;)

Programowanie to nie kopanie rowu, nic z tego nie będzie jak będziesz się zmuszać ;)
  • Odpowiedz
@Johny_Locke:

Idziesz do lekarza, najlepiej do neurologa i prosisz o coś doraźnego (rozumiem, że ibuprofen itp niewiele dają) - ja mam coś, co się nazywa Cinie i działa dobrze. Jeżeli masz napady bardzo często, dobrze jest brać coś prewencyjnie - w tym celu zazwyczaj przerabia się atlas leków: beta-blokery, przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe. Wszystko po to, żeby dobrać optimum skuteczności / natężenie skutków ubocznych. Jak nie ma nic pod ręką, dobrze jest
  • Odpowiedz
@bohemot44: jak chce sobie przeglądać, to niech wchodzi w kwarcowe. Ja chcę mechanika, automat lub nie, a tutaj większość bateryjek. Czy sprzedający są tak zidiociali, że nie potrafią zrozumieć, że fakt posiadania wskazówek nie czyni zegarka zegarkiem mechanicznym.
  • Odpowiedz
@keram244: ale nie czaje po co n---------ć tak mocno w te kotlety (pewnie zamach biorą na 5 metrów) i n----------ą w nie, zamiast delikatnie, nisko przy kotlecie i szybko bić w nie, wtedy tak nie słychać a i lepiej jest ubity ;|
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

internet p------i sprawe. Kiedys sie robiło interesy, autogiełga była grubsza, były wkręty... Teraz to jeden klik i wszystko wiesz. #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to mam p--------e. Jutro bardzo ważna laborka, a mi wyłączyli prąd. Nie mam jak się nauczyć, w dodatku zostało mi zaledwie 20% baterii laptopa.

Co robić? Doradźcie coś!

#jakzyc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach