Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@steemm: A takiego muzycznego :D
- 3
@GraveDigger: @ericcartman: ;)
Ja p------e znów to samo. Spałem od 15 do 22, próbowałem zasnąć koło 4 i teraz znów wstałem z łóżka. #jakzyc
@mrmydlo: moze kup melatonine bez recepty nie uzaleznia w aptece za okolo 25zł 30 tabletek, potrafi zwalic z nóg słonia :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@FlaszGordon: Jesteś facetem, nie pisz mi takich rzeczy :O
- 0
@FlaszGordon: Taaaa... kurde, nie mam zamiaru się dołować:]
sopcasty mi nie działają #jakzyc
- 1
- 0
właśnie one mi nie działają
p.s super internet 2megabitsy /s here
p.s super internet 2megabitsy /s here
zniknęła mi ikona od smsów w blackberry. nie mogę ich przejrzeć, wysłać ani odebrać.
wyjąłem i włożyłem baterię, nie pomogło; nie mam w ukrytych. o co może chodzić?
#blackberry #jakzyc
wyjąłem i włożyłem baterię, nie pomogło; nie mam w ukrytych. o co może chodzić?
#blackberry #jakzyc
- 1
- 0
- 2
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@steemm: to im szybciej sie położysz, tym szybciej paczka dojdzie. Prosty rachunek.
- 0
@Deszczowy_Smok: to pewnie zadziała tak że jak juz będę smacznie spał to on przyjedzie :(
Kurczę, mam zaproszenia na trzy popijawy majówkowe ale na żadną nie chce mi się iść. Dziczeje coraz bardziej.
#jakzyc
#jakzyc
- 1
@Lukas77986: raczej starzejesz się. Norma. A będzie coraz gorzej...
- 1
@Lukas77986: bordo zobowiązuje
- 10
Nie ma to jak wrócić do domu po 2 tygodniach nieobecności i usłyszeć na przywitanie "Cześć, fajnie że jesteś bo nie ma kto skosić trawnika"...
#whocares #gorzkiezale #jakzyc
#whocares #gorzkiezale #jakzyc
- 1
@dzangyl: Eee. Ja przyjechałem na święta wielkanocne, po miesiącach nie obecności w domu to mnie zagonili odśnieżania. :P #gorzkiezale
@dzangyl: Jest jedno miejsce gdzie ucieszyłbym się z tego.
- 8
Stoje w Skarbowce. Drugi raz w kolejce bo ksero nie mialem. #jakzyc
- 2
#jakzyc Postanowiłam wyjść z domu i w kinie trafiłam na jakiegoś cebulaka ;__; Już nie popełnię tego błędu.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@sens: Słoma z butów wystaje
- 5
- 6
@bagi1: na pamięć
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@franaa: Sam mam zamiar wyjechać do Niemiec jak nabiore troszkę doświadczenia w wykonywanym zawodzie. Nie ma co siedzieć w kraju w którym bez łapówek niczego nie załatwisz, do lekarza trzeba czekać miesiącami/latami, wszedzie na ulicach widac smutne twarze, emerytury są bardzo małe, przez co w wieku 67 lat będziemy wegetować a nie normalnie żyć itp.
- 0
#gorzkiezale #jakzyc Licbaza i gimbaza wyszła ze szkoły i mi piszczo pod oknem. No Chryste Panie, nawet się nie drą, nawet nie przeklinają. Tylko piszczą!!! WTF?! CZO TO JEST ._.
- 1
@Johny_Locke: SWAG SWAG , czy jakoś tak
- 0
@gwynebleid: Gdybym miał cukierki to bym je jadł :/
- 8
Komentarz usunięty przez moderatora























"Oszukany przez byłych kompanów i pozostawiony na pewną śmierć, zawodowy złodziej powraca do gry planując rewanż."
Obok opisu powinien być licznik wyświetlający ilość filmów z tym samym opisem :)
#filmweb #filmy #jakzyc
Wiem o co chodzi, nieraz z iście debilnym opisem się tam spotkałem.