Ach te opisy na filmweb:

"Oszukany przez byłych kompanów i pozostawiony na pewną śmierć, zawodowy złodziej powraca do gry planując rewanż."

Obok opisu powinien być licznik wyświetlający ilość filmów z tym samym opisem :)

#filmweb #filmy #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zniknęła mi ikona od smsów w blackberry. nie mogę ich przejrzeć, wysłać ani odebrać.

wyjąłem i włożyłem baterię, nie pomogło; nie mam w ukrytych. o co może chodzić?

#blackberry #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PO CO MIRKI NA WYKOPIE HOSTUJĄ SWOJE PLIKI Z KOMPA TAKIE JAK SCREENY CZY COŚ CO CHCĄ DODAĆ TYLKO NA WYPOK NA ZEWNĘTRZNYCH SERWERACH JAK MOŻNA OD RAZU DODAĆ TO NA WYPOK Z KOMPA? #jakzyc #wypok #mirki #janusze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#jakzyc Postanowiłam wyjść z domu i w kinie trafiłam na jakiegoś cebulaka ;__; Już nie popełnię tego błędu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franaa: Sam mam zamiar wyjechać do Niemiec jak nabiore troszkę doświadczenia w wykonywanym zawodzie. Nie ma co siedzieć w kraju w którym bez łapówek niczego nie załatwisz, do lekarza trzeba czekać miesiącami/latami, wszedzie na ulicach widac smutne twarze, emerytury są bardzo małe, przez co w wieku 67 lat będziemy wegetować a nie normalnie żyć itp.
  • Odpowiedz