• 6
Wczoraj zadzwoniłem do ZUOK (wysypisko miejskie) jak mam wyrzucić śmieci po zmarłym wujku elektryku. Trochę izolatorow, laminat, ebonit, stare bezpieczniki, kontakty. Nowa ustawa miała przez to że każdy będzie płacił miała umożliwić wyrzucanie kazdych odpadow, a oni do mnie że będę musiał dodatkowo za to zaplacić. Bo np jako elektrosmieci przyjmowane są tylko rzeczy "z wtyczką". Oszukali nas, banda, zlodziei...

#ustawasmieciowa #jakzyc #oszukujo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roszej: tak czy inaczej w wolnej chwili możesz zrobić jakieś zdjęcie, a nuż „dorobisz się” na jakimś „skarbie”. W każdym razie ja chętnie bym zobaczył
  • Odpowiedz
Mieszkam w trzypokojowym mieszkaniu. Wyprowadził się chłopak z jednego pokoju, a na jego miejsce właściciel znalazł dzisiaj... 50 letniego łysego kawalera. Nawet nie zdążył wnieść toreb i bagaży swoich, a już planuje przez mój pokój prowadzić długi kabel do jego anteny satelitarnej. Tak więc będzie łaził mi po pokoju, pierniczył się z kładzeniem kabla, pierniczył z montażem anteny, ech. Moja prywatność będzie pogwałcona. Nawet się nie wprowadził, a już go mam dosyć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegoś czasu czekałam na swój rower (mili panowie przy okazji mieli mi go podrzucić). Czekałam, czekałam... W końcu dostaję maila, że juupi przywiozą w poniedziałek (podrzucą i jadą dalej). No fajnie, ale od poniedziałku cały tydzień mnie nie będzie...

#coteras #jakzyc #gorzkiezale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedziałem sobie na stacji czekając na pociąg, gdy przyszły dwie klasyczne moherki.

Oczywiście naperfumowane typowym moherowym perfumem tak że muchy padają.

Takich głupich tematów jak one to nawet dresy nie mają.

#jakzyc #mochery #starebaby #kolej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nie lubię fotoradarów, tak dwa powinny być postawione w mojej okolicy.

Przy szkole, gdzie debile na ścigaczach testują swoje przecinaki (Albo chociaż próg zwalniający, żeby sobie któryś wybił zęby)

Przy domu. Mam 50 metrów do ronda i jedyne co słychać, to jak kierowca przecinaka wrzuca dwójkę po zamknięciu obrotomierza.

#policja #jakzyc #wiecejniepije #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogłoszenia o pracę wyglądają teraz nawet tak

Poszukujemy w okolicach Kalisza osoby z doświadczeniem do zbioru czereśni[...]


z doświadczeniem do zbioru czereśni

do
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach