Wczoraj zadzwoniłem do ZUOK (wysypisko miejskie) jak mam wyrzucić śmieci po zmarłym wujku elektryku. Trochę izolatorow, laminat, ebonit, stare bezpieczniki, kontakty. Nowa ustawa miała przez to że każdy będzie płacił miała umożliwić wyrzucanie kazdych odpadow, a oni do mnie że będę musiał dodatkowo za to zaplacić. Bo np jako elektrosmieci przyjmowane są tylko rzeczy "z wtyczką". Oszukali nas, banda, zlodziei...
#ustawasmieciowa #jakzyc #oszukujo
#ustawasmieciowa #jakzyc #oszukujo

























Edit: byłbym zapomniał. Od początku sezonu kibicuję Rosbergowi. Piękny wyścig jak dla mnie. #tylwygrac