Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest za gorąco, żeby się uczyć, więc postanowiłem sobie zagrać w FIFĘ 13. Po jednym meczu musiałem ją wyłączyć, bo podzespoły laptopa zaczęły osiągać temperatury krytczne... (nie muszę chyba dodawać, że normalnie nie wysilają się one praktycznie wcale przy tak mało wymagającej grze).

#jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: Czyszczenie już od jakiegoś czasu planuję, no ale myślę, że fakt, że w pokoju jest co najmniej 30 stopni musi na to wpływać.

A propo czyszczenia - sprężone powietrze daje zadowalające efekty, czy jednak koniecznie all inclusive z rozkręcaniem?
  • Odpowiedz
@Sebeq92: Ma ale naprawdę minimalny, nie do tego stopnia żeby podzespoły się przegrzewały. Będzie ok ale wiadomo, że to nie będzie to samo jakbyś go rozkręcił całego. Przy okazji wymienisz pastę termo-przewodzącą i powyciągasz łoniaki spod klawiatury :P
  • Odpowiedz
skończyłem przeglądać internet, a na mirko tak mało śmieszków dzisiaj :<, chyba trzeba będzie wziąć się do pracy. #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedW: Kliku znajomych ma serwer... głównie torrent ;p

/data/u01: Free/Total: 1.6T/21T (93% usage)

/data/u03: Free/Total: 440G/17T (98% usage)

/data/u02: Free/Total: 22T/41T (47% usage)
  • Odpowiedz
#jakzyc

Niedawno miałem rozkminę, m.in. na mikroblogu, jaki język wybrać sobie na studiach - zastanawiałem się pomiędzy chińskim a rosyjskim. Na rosyjski było jedno wolne miejsce. Zdecydowałem jednak, że pójdę na chiński, tak więc zapisałem się. Teraz dostaję mejla, że chiński odwołany (a było z jakieś 15 osób/30), a od jutra rusza rejestracja uzupełniająca, z której rosyjski jest wyłączony...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od pewnego czasu po moim miescie grasuje koles z zoltymi papierami. Zaczepia kazdego i chce sie lac. Dostal wpie#%#l trylion razy i nic to nie dalo. Policja,karetka - nic nie robia. Zglaszane to bylo milion razy, praktycznie codziennie i nic to nie daje. Co robic?

#pomocy #polska #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megan_: A jakim celu truje? Jak nie jest psycholem, to odpisz aha, nie używaj emotek, a potem olej (tj. nie klikaj w wiadomość, żeby nie zobaczył daty odbioru, żeby nigdy jej nie zobaczył).

Mnie potrafią niektóre dziewczyny na bezczela olewać (co rozumiem, bo jak po pijaku piszę do byłobyłej sprzed 10 lat :P).
  • Odpowiedz
Karta graficzna się przegrewa przez te upały! Jak żyć?!? Jak tylko zarzucę na warsztat coś bardizej skomplikowanego niż mirko i wypok, to jej zaczyna odwalać po 10 minutach ;_;

#krakow

#goraco

#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sad_Statue: GTX460. Ale ta sytuacja chyba byłą spowodowana tym, że miałem ustawiony dość oszczędny profil jeśli chodzi o moc wentylatorków. Teraz jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz