38 stopni w pokoju! #jakzyc #gorzkiezale
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Misq
- 2

kokosowaPrzygodaMisiaKoala
- 0
@Misq: Wyjdź z pokoju!
Misq
- 0
@kokosowaPrzygodaMisiaKoala: Siedzę na balkonie, ale kiedyś tam będę musiał wrócić :(
Żeby używać tych śmiesznych mikrobkowych emotek muszę scrollować mikro w poszukiwaniu jakiejś bo nie mam ich w jakimś notatniku :( #jakzyc
@Matijas912: jak chrome to ściągnij z marketu Tampermonkey
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nadrill: lepsze
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@GRlMES997: że ja na to nie wpadłam:p #tyleprzegrac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@nie_policjant: tyle pieniędzy śmiechłem XD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jest za gorąco, żeby się uczyć, więc postanowiłem sobie zagrać w FIFĘ 13. Po jednym meczu musiałem ją wyłączyć, bo podzespoły laptopa zaczęły osiągać temperatury krytczne... (nie muszę chyba dodawać, że normalnie nie wysilają się one praktycznie wcale przy tak mało wymagającej grze).
#jakzyc
#jakzyc
- 0
@Zakakaikane: Czyszczenie już od jakiegoś czasu planuję, no ale myślę, że fakt, że w pokoju jest co najmniej 30 stopni musi na to wpływać.
A propo czyszczenia - sprężone powietrze daje zadowalające efekty, czy jednak koniecznie all inclusive z rozkręcaniem?
A propo czyszczenia - sprężone powietrze daje zadowalające efekty, czy jednak koniecznie all inclusive z rozkręcaniem?
@Sebeq92: Ma ale naprawdę minimalny, nie do tego stopnia żeby podzespoły się przegrzewały. Będzie ok ale wiadomo, że to nie będzie to samo jakbyś go rozkręcił całego. Przy okazji wymienisz pastę termo-przewodzącą i powyciągasz łoniaki spod klawiatury :P
- 2
Co za pogoda. 31st.C w cieniu, nawet 6 kostek lodu rozpuszcza się już po drugim nalaniu Pepsi,a szklanka ma tylko 300ml :O
Wypad na #rower sobie daruję, bo trzeba #uczycsie na poprawkę kola :/
#jakzyc #nabijamwpisytylkotroche #niechcemisie #nudzimisie
Wypad na #rower sobie daruję, bo trzeba #uczycsie na poprawkę kola :/
#jakzyc #nabijamwpisytylkotroche #niechcemisie #nudzimisie
skończyłem przeglądać internet, a na mirko tak mało śmieszków dzisiaj :<, chyba trzeba będzie wziąć się do pracy. #jakzyc
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wrednota: No to może na hbo go jest, ale to byś musiała zapłacić..
http://www.hbogo.pl/redirect/11838
http://www.hbogo.pl/redirect/11838
- 0
@Bunis: dostępne tylko jak się ma wykupione HBO :P
- 1
% df -h /home
System plików rozm. użyte dost. %uż. zamont. na
/dev/sda8 434G 433G 57M 100% /home#komputery #dysk #tyleprzegrac #jakzyc
#jakzyc
Niedawno miałem rozkminę, m.in. na mikroblogu, jaki język wybrać sobie na studiach - zastanawiałem się pomiędzy chińskim a rosyjskim. Na rosyjski było jedno wolne miejsce. Zdecydowałem jednak, że pójdę na chiński, tak więc zapisałem się. Teraz dostaję mejla, że chiński odwołany (a było z jakieś 15 osób/30), a od jutra rusza rejestracja uzupełniająca, z której rosyjski jest wyłączony...
Niedawno miałem rozkminę, m.in. na mikroblogu, jaki język wybrać sobie na studiach - zastanawiałem się pomiędzy chińskim a rosyjskim. Na rosyjski było jedno wolne miejsce. Zdecydowałem jednak, że pójdę na chiński, tak więc zapisałem się. Teraz dostaję mejla, że chiński odwołany (a było z jakieś 15 osób/30), a od jutra rusza rejestracja uzupełniająca, z której rosyjski jest wyłączony...
konto usunięte via Android
- 1
Ja jeti, pierwszy raz doznałam takiego bólu jak...
#taktyk #jakzyc #dropskypiwosz #poziomatencjispada
#taktyk #jakzyc #dropskypiwosz #poziomatencjispada
@dropsky: Z chłopakiem zerwałaś i swoje rzeczy zabrał?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
kurde właśnie na fb mi truje dupę koleś z którym kiedyś pracowałam i nie cierpię go do bólu :( za jakie grzechy #jakzyc #firstworldproblems
- 1
@megan_: Napisz że musisz kończyć bo właśnie prąd odłaczyli.
@megan_: A jakim celu truje? Jak nie jest psycholem, to odpisz aha, nie używaj emotek, a potem olej (tj. nie klikaj w wiadomość, żeby nie zobaczył daty odbioru, żeby nigdy jej nie zobaczył).
Mnie potrafią niektóre dziewczyny na bezczela olewać (co rozumiem, bo jak po pijaku piszę do byłobyłej sprzed 10 lat :P).
Mnie potrafią niektóre dziewczyny na bezczela olewać (co rozumiem, bo jak po pijaku piszę do byłobyłej sprzed 10 lat :P).
- 4
- 1
- 2
- 0
@Sad_Statue: GTX460. Ale ta sytuacja chyba byłą spowodowana tym, że miałem ustawiony dość oszczędny profil jeśli chodzi o moc wentylatorków. Teraz jest całkiem spoko.
- 0
@Sad_Statue: A jeszcze jakbym wyczyścił budę, to pewnie by było jeszcze lepiej. Ale mi się nie chce.
- 2

















