Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Przemek2197
- 1

Przemek2197
- 0
@11mariom: Nie jest czysty bo za późno schowałem go do garażu i jest pełny zacieków.

11mariom
- 0
@Przemek2197: ;<
- 7
>>> Running pre-merge checks for app-office/libreoffice-4.0.4.2
* Checking for at least 512 megabytes RAM ... [ ok ]
* Checking for at least 6 gigabytes disk space at "/tmp/portage/app-office/libreoffice-4.0.4.2/temp" ... [ !! ]- 1
#@%!#% @#%$!@#%$ youtube zrywa #gorzkiezale #jakzyc
@hqvkamil: Idź obierać cebulę.
- 0
Dajcie tytuł jakiejś gierki która pójdzie mi na ciulatym netbooku z Atomem 1,67GHz i zintegrowaną grafiką przy której jutjub się tnie :<
Najlepiej strategia która zabije najbliższe 4h nudy w robocie :P
Hirołsy, Settlersy i Civkę przerobiłem,
#wykoppomaga #gry #jakzyc
Najlepiej strategia która zabije najbliższe 4h nudy w robocie :P
Hirołsy, Settlersy i Civkę przerobiłem,
#wykoppomaga #gry #jakzyc
@Zakakaikane: Knights and Merchants
- 2
@Zakakaikane: Planescape Torment, Icewind Dale I & II i masz roboty na tygodnie.
Nie strategie ale warto ;)
Nie strategie ale warto ;)
Spalem 7h a jestem bardziej zmeczony niz gdy spie 4-5. #jakzyc
@Sergeant_Matt_Baker: To jak będziesz spał godzinę albo wcale - to dopiero będziesz wypoczęty! (ʘ‿ʘ)
- 0
"No i czemu ta ładowarka nie ładuje? Może wyłączyć blutacza?"
Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w sprawach, o których nie ma pojęcia.
#jakzyc #humor #nieznamsietosiewypowiem
Uwielbiam jak ktoś się wypowiada w sprawach, o których nie ma pojęcia.
#jakzyc #humor #nieznamsietosiewypowiem
@bagi1: To Ty nie wiesz, że fale radiowe blutacza zakłócają swobodny przebieg prądu w kablu od ładowarki? :D
@blackvanilla: @bagi1: I tak lepszy blutacz niż pentelka na kablu..
Prąd sobie p--------a od gniazdka a potem trafia w pentelkę I tak sobie w niej lata aż się pogubi i wraca z powrotem. Masakra wtedy jest. : /
Prąd sobie p--------a od gniazdka a potem trafia w pentelkę I tak sobie w niej lata aż się pogubi i wraca z powrotem. Masakra wtedy jest. : /
http://www.wykop.pl/ramka/1564797/rozdroza-sprawiedliwosci-czyli-o-dylematach-etycznych/
Długie ale bardzo ciekawe.
#mikroreklama #jakzyc #ekonomia #sprawiedliwosc
Długie ale bardzo ciekawe.
#mikroreklama #jakzyc #ekonomia #sprawiedliwosc
- 1
Dziwiłem się dlaczego niektóre gry mi wolniej chodzą niż zwykle i okazało się, że po aktualizacji sterowników wyłączyło mi się SLI i trzeba je było włączyć ;____;
#jakzyc #firstworldproblems
#jakzyc #firstworldproblems
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@nobody_here: @RedRon: Wszystko zależy od kart jakich się używa, gier i ustawień. Dużo się na ten temat naczytałem ale na szczęście jeszcze mnie to nie dotknęło :D
10
Jak przeżyć w upalne dni w mieście bez pieniędzy?

W TV radzą jak przetrwać upał w mieście, ile pić wody jak się chłodzić, jakie prawa mają pracownicy. Nuda! Dziennikarz obywatelski spędził upalne popołudnie z Panem Kazimierzem, który próbuje przetrwać zbierając puszki i butelki. Przeczytajcie jak on sobie radzi.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@Wandsbeker: cosięstao?...nah żartuje
źródło: comment_oAjrMxbcxQxY4Layhs4k42zuhXxcPaz0.jpg
Pobierz- 0
@bledzioch: i tak miałem wyjechać a tam każdy będzie miał dyscyplinarkę w dupie ale jest trochę smutno :<
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzangyl: no, a mogłeś za to kupić koszulki z demlandu
- 3
@anonim1133: taaa... za dyplom 6 dyszek za odpis w języku angielskim 4, dobrze że nie mam pracy licencjackiej tylko sam egzamin to tutaj przynajmniej nie mam żadnych kosztów (nie licząc ksera za notatki od kumpla xD).
- 3
Polaki cebulaki do jasnej cholery. Jak smutno.
Wszedłem na forum najpopularniejszego portalu w moim mieście. Znalazłem temat "Hałasujący samolot akrobacyjny nad Krosnem". No fakt, od niecałego miesiąca ktoś lata dość głośnym samolotem sportowym i kręci różne akrobacje. O ile wiem, trenuje na imprezy i konkursy akrobatyczne. Normalka, w moim mieście jest lotnisko, z którego Krośnianie chcą być dumni. Gdzieś się nauczyć musi, w końcu jest lotnisko.
Przeglądam temat. JAKIM CUDEM DYSKUSJA W NECIE MOŻE
Wszedłem na forum najpopularniejszego portalu w moim mieście. Znalazłem temat "Hałasujący samolot akrobacyjny nad Krosnem". No fakt, od niecałego miesiąca ktoś lata dość głośnym samolotem sportowym i kręci różne akrobacje. O ile wiem, trenuje na imprezy i konkursy akrobatyczne. Normalka, w moim mieście jest lotnisko, z którego Krośnianie chcą być dumni. Gdzieś się nauczyć musi, w końcu jest lotnisko.
Przeglądam temat. JAKIM CUDEM DYSKUSJA W NECIE MOŻE
- 0
@Migfirefox: 3-4 razy w tygodniu po parę godzin.
@kontra: Hmm. Oni najpierw powinni kupić sobie słowniki. Ciężko się to czyta przez błędy.
- 9
Czy jak wchodzicie na jakieś lokalne forum Waszego miasta i czytacie komentarze, to też macie wrażenie, że tam są najwięksi idioci w Polsce, gorsi niż na Onecie? ;_;
#jakzyc
#jakzyc
@kontra: absolutnie tak.
- 1
#kielce #klerykow #uklad #jakzyc
Odechciewa się żyć w tym beznadziejnym mieście. Wąsaty imperator wyciął większość zieleni i zabetonował całe miasto. Ostatnio jeszcze nadał honorowe obywatelstwo biskupowi lexusowi ryczanowi, za to, że ten kazał na niego głosować podczas wyborów. Jedne wielkie układy. Jak żyć?
Odechciewa się żyć w tym beznadziejnym mieście. Wąsaty imperator wyciął większość zieleni i zabetonował całe miasto. Ostatnio jeszcze nadał honorowe obywatelstwo biskupowi lexusowi ryczanowi, za to, że ten kazał na niego głosować podczas wyborów. Jedne wielkie układy. Jak żyć?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Lysy_z_Oporowa: w ciąży jesteś
- 5
- 1
Chciałem być uczciwy i jako sprzedający wystawiałem pierwszy komentarz po otrzymaniu pieniędzy, do tej pory jeszcze nie dostałem ani jednego zwrotnego... :(
#jakzyc #allegro #uczciwoscniepoplaca
#jakzyc #allegro #uczciwoscniepoplaca




























