• 4
Uwielbiam jak ktoś mi pouklada rzeczy w pokoju. Wręcz ubóstwiam szukać okularów na rower przez p--------e 30 minut i nie znaleźć..

#k------c #jakzyc #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@xpt: jest zawsze ogarniety. Tylko zawsze się znajdzie jakiś dobry stwór, który pouklada wszystko tak, by było ładnie...
  • Odpowiedz
>>> Running pre-merge checks for app-office/libreoffice-4.0.4.2


* Checking for at least 512 megabytes RAM ... [ ok ]

* Checking for at least 6 gigabytes disk space at "/tmp/portage/app-office/libreoffice-4.0.4.2/temp" ... [ !! ]
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dajcie tytuł jakiejś gierki która pójdzie mi na ciulatym netbooku z Atomem 1,67GHz i zintegrowaną grafiką przy której jutjub się tnie :<

Najlepiej strategia która zabije najbliższe 4h nudy w robocie :P

Hirołsy, Settlersy i Civkę przerobiłem,

#wykoppomaga #gry #jakzyc
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zainstalowałem Dropboxa na komputerze a na dolnym prawym rogu ekranu pojawiło mi się.

"Ta wersja sytemu nie jest oryginalna"

#jakzyc #windows
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133: taaa... za dyplom 6 dyszek za odpis w języku angielskim 4, dobrze że nie mam pracy licencjackiej tylko sam egzamin to tutaj przynajmniej nie mam żadnych kosztów (nie licząc ksera za notatki od kumpla xD).
  • Odpowiedz
Polaki cebulaki do jasnej cholery. Jak smutno.

Wszedłem na forum najpopularniejszego portalu w moim mieście. Znalazłem temat "Hałasujący samolot akrobacyjny nad Krosnem". No fakt, od niecałego miesiąca ktoś lata dość głośnym samolotem sportowym i kręci różne akrobacje. O ile wiem, trenuje na imprezy i konkursy akrobatyczne. Normalka, w moim mieście jest lotnisko, z którego Krośnianie chcą być dumni. Gdzieś się nauczyć musi, w końcu jest lotnisko.

Przeglądam temat. JAKIM CUDEM DYSKUSJA W NECIE MOŻE
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak wchodzicie na jakieś lokalne forum Waszego miasta i czytacie komentarze, to też macie wrażenie, że tam są najwięksi idioci w Polsce, gorsi niż na Onecie? ;_;

#jakzyc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kielce #klerykow #uklad #jakzyc

Odechciewa się żyć w tym beznadziejnym mieście. Wąsaty imperator wyciął większość zieleni i zabetonował całe miasto. Ostatnio jeszcze nadał honorowe obywatelstwo biskupowi lexusowi ryczanowi, za to, że ten kazał na niego głosować podczas wyborów. Jedne wielkie układy. Jak żyć?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach