Jak znaleźć sobie fajną pracę na wakacje?

Nie jestem jakoś szczególnie wymagający - zadowoli mnie powiedzmy te 7zł/h. Jestem chętny, żeby pracować fizycznie. Mam 21 lat, robię dziennie studia techniczne i prawie rok jeździłem jako dostawca pizzy. To praktycznie całe moje kwalifikacje. A że teraz mam wakacje, to przydałoby się nie siedzieć w domu i zarobić jakiś grosz. W Internecie trudno jest znaleźć cokolwiek wartego zainteresowania, a jak ogłoszenie wydaje się ok,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze dziś jechać po moją wypłate za granice do Sosnowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jako najrozsądnieszy transport wydaje mi się pociąg. Wbijam na strone PKP i szukam połączenia. Znajduje i sprawdzam cene biletu. 6.2zł w jedną strone. P------o ? Kiedyś za 4 złote mogłem jeździć po prawie całym śląsku przez 2 godziny a teraz takie coś o.O

#jakzyc #oswiadczenie #kolej #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały rok akademicki praktycznie zero ćwiczeń tylko rower. Przyjechałem do rodziców, koszenie trawy kosą spalinową i zwykłą, rąbanie drewna, wożenie go i układanie - teraz boli mnie kręgosłup :C Co oprócz usuwania konta polecacie na ból kręgosłupa?

#jakzyc #medycyna #takbardzozle #chybaumieram
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro Silesia in Love, bilety kupione, transport załatwiony, ekipa jest a ja dzisiaj od rana co? Ból gardła, złe samopoczucie, czuje, że mnie bierze, łagodnie bo łagodnie ale jednak. Jak to dziadostwo wyleczyć bym jutro był pełny sił? #jakzyc #gorzkiezale #przeziebienie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj i mnie dopadł problem z YT na Neostradzie #jakzyc jutro to zgłaszam zobaczymy co wymyślą na infolinii
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heh, jakieś 5-6 lat temu nagrałem do samochodu rodziców płytkę z trójkową listą wszechczasów. Przez cały ten czas nikt nie wyjmował jej nawet z radia. Myślałem, że coś do nich dotarło z tego; ale niestety :|

W nowym samochodzie ojciec puszcza teraz coś w stylu disco polo ;___;

#gorzkiezale #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: To jakiś taki fikuśny odtwarzacz co sobie sam zmienia płytki w środku :^ Nie wiem ile tego tam nawkładał nawet, ale no w sumie nie zaszkodzi dorzucić coś swojego :p
  • Odpowiedz
@miszczo997: To nie była zmienna lokalna tylko argument dla funkcji. Jeśli kompilator uzna, że nic się z nią nie dzieje, uzna, że jest nieistotna. Dla kodu:

while(i){i--;};

jeśli i nie będzie volatile w ogóle tą funkcję ominie. I to zależy też od poziomu optymalizacji, bo dla poziomu -00 wszystko będzie działać a dla -0s już nie będzie. Z delayms też za bardzo nie widzi mi się korzystać, bo konfiguruje ona
  • Odpowiedz
#praca #mlm #jakzyc

Miałem dzisiaj spotkanie o pracę. Na miejscu okazał się, że to mlm :/ Kurde, Jacy Ci ludzie są zmanipulowani! W kółko, pierdzielenie o mercedesach, które można dostać w leasing przy dobrym obrocie i mi pokazują zdjęcia tych szczęśliwców (oczywiście są to osoby stojące na szczycie tej piramidki). Mówili, że dopiero teraz w Gdańsku to rozwijają, więc może dałoby się coś zarobić robiąc siatkę,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inqwertyk:

Należy odróżnić przybysza z blipa (który jest normalnym człowiekiem i potrafi rozmawiać i się przystosować do nowych zasad) od blipowca (takiego blipowego rurkowca).

Blipowiec rurkowiec popiera @szpro w sianiu pogardy na obecny ład.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach