Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
Jak znaleźć sobie fajną pracę na wakacje?
Nie jestem jakoś szczególnie wymagający - zadowoli mnie powiedzmy te 7zł/h. Jestem chętny, żeby pracować fizycznie. Mam 21 lat, robię dziennie studia techniczne i prawie rok jeździłem jako dostawca pizzy. To praktycznie całe moje kwalifikacje. A że teraz mam wakacje, to przydałoby się nie siedzieć w domu i zarobić jakiś grosz. W Internecie trudno jest znaleźć cokolwiek wartego zainteresowania, a jak ogłoszenie wydaje się ok,
Nie jestem jakoś szczególnie wymagający - zadowoli mnie powiedzmy te 7zł/h. Jestem chętny, żeby pracować fizycznie. Mam 21 lat, robię dziennie studia techniczne i prawie rok jeździłem jako dostawca pizzy. To praktycznie całe moje kwalifikacje. A że teraz mam wakacje, to przydałoby się nie siedzieć w domu i zarobić jakiś grosz. W Internecie trudno jest znaleźć cokolwiek wartego zainteresowania, a jak ogłoszenie wydaje się ok,
- 6
@WesolyMorswin: No to podobnie do mnie :P Ja co prawda rower mam ale tylnego koła brak ;]
- 5
- 5
Musze dziś jechać po moją wypłate za granice do Sosnowca ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jako najrozsądnieszy transport wydaje mi się pociąg. Wbijam na strone PKP i szukam połączenia. Znajduje i sprawdzam cene biletu. 6.2zł w jedną strone. P------o ? Kiedyś za 4 złote mogłem jeździć po prawie całym śląsku przez 2 godziny a teraz takie coś o.O
#jakzyc #oswiadczenie #kolej #
#jakzyc #oswiadczenie #kolej #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Qfarcowy: obrzućcie ich gruzem, beda w siodmym niebie
- 7
Cały rok akademicki praktycznie zero ćwiczeń tylko rower. Przyjechałem do rodziców, koszenie trawy kosą spalinową i zwykłą, rąbanie drewna, wożenie go i układanie - teraz boli mnie kręgosłup :C Co oprócz usuwania konta polecacie na ból kręgosłupa?
#jakzyc #medycyna #takbardzozle #chybaumieram
#jakzyc #medycyna #takbardzozle #chybaumieram
Jutro Silesia in Love, bilety kupione, transport załatwiony, ekipa jest a ja dzisiaj od rana co? Ból gardła, złe samopoczucie, czuje, że mnie bierze, łagodnie bo łagodnie ale jednak. Jak to dziadostwo wyleczyć bym jutro był pełny sił? #jakzyc #gorzkiezale #przeziebienie
Myślałem, ze kupuje pasztet z czosnkiem a to był z pieczarkami :/ #jakzyc
- 2
@Sergeant_Matt_Baker: Ale z czosnkiem lepszy :)
- 2
- 2
- 3
Dzisiaj i mnie dopadł problem z YT na Neostradzie #jakzyc jutro to zgłaszam zobaczymy co wymyślą na infolinii
- 1
@DzordzioRomani: Zgłaszałeś reklamacje czy olałeś?
@kynx: Olałem i jakoś się samo naprawiło
- 5
Heh, jakieś 5-6 lat temu nagrałem do samochodu rodziców płytkę z trójkową listą wszechczasów. Przez cały ten czas nikt nie wyjmował jej nawet z radia. Myślałem, że coś do nich dotarło z tego; ale niestety :|
W nowym samochodzie ojciec puszcza teraz coś w stylu disco polo ;___;
#gorzkiezale #jakzyc
W nowym samochodzie ojciec puszcza teraz coś w stylu disco polo ;___;
#gorzkiezale #jakzyc
@NuGuns: Przełóż płytę
- 2
@Felonious_Gru: To jakiś taki fikuśny odtwarzacz co sobie sam zmienia płytki w środku :^ Nie wiem ile tego tam nawkładał nawet, ale no w sumie nie zaszkodzi dorzucić coś swojego :p
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Analityk: to powodzenia w używaniu zmiennych lokalnych jako volatile.
- 0
@miszczo997: To nie była zmienna lokalna tylko argument dla funkcji. Jeśli kompilator uzna, że nic się z nią nie dzieje, uzna, że jest nieistotna. Dla kodu:
while(i){i--;};
jeśli i nie będzie volatile w ogóle tą funkcję ominie. I to zależy też od poziomu optymalizacji, bo dla poziomu -00 wszystko będzie działać a dla -0s już nie będzie. Z delayms też za bardzo nie widzi mi się korzystać, bo konfiguruje ona
while(i){i--;};
jeśli i nie będzie volatile w ogóle tą funkcję ominie. I to zależy też od poziomu optymalizacji, bo dla poziomu -00 wszystko będzie działać a dla -0s już nie będzie. Z delayms też za bardzo nie widzi mi się korzystać, bo konfiguruje ona
#praca #mlm #jakzyc
Miałem dzisiaj spotkanie o pracę. Na miejscu okazał się, że to mlm :/ Kurde, Jacy Ci ludzie są zmanipulowani! W kółko, pierdzielenie o mercedesach, które można dostać w leasing przy dobrym obrocie i mi pokazują zdjęcia tych szczęśliwców (oczywiście są to osoby stojące na szczycie tej piramidki). Mówili, że dopiero teraz w Gdańsku to rozwijają, więc może dałoby się coś zarobić robiąc siatkę,
Miałem dzisiaj spotkanie o pracę. Na miejscu okazał się, że to mlm :/ Kurde, Jacy Ci ludzie są zmanipulowani! W kółko, pierdzielenie o mercedesach, które można dostać w leasing przy dobrym obrocie i mi pokazują zdjęcia tych szczęśliwców (oczywiście są to osoby stojące na szczycie tej piramidki). Mówili, że dopiero teraz w Gdańsku to rozwijają, więc może dałoby się coś zarobić robiąc siatkę,
@KartaSieciowa: Jakbyś się zastanawiał czy brać maca czy magazyn to bierz to drugie. Przynajmniej sobie łapska zrobisz.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
epeto się wyładowało a nie mam fajek :< #gorzkiezale #jakzyc
@Lukas77986: czytam mikrobloga
- 1
@Lukas77986: Czytam głupie pytania na mirko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nie_policjant: przejrzyj wpis o tej mafii, jest już konto staszka będą i inne
@nie_policjant: "Ahoj kamrati! Eldorado i tak nie ma konca!"
- 4
- 2
@inqwertyk: po braku tagów, najczesciej zielony nick, miljon wpisow, zero akcji, rządzi się na NASZYM mirko
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























#jakzyc #tyleprzegrac #firstworldproblems