Wpis z mikrobloga

kto to kupi? xD


@Suheil-al-Hassan: Ja jadłem ale akurat słabe połączenie. Trąci przypalonym tłuszczem.

@korbixon: Właśnie sieciówki nie tną cen, patrz: mak, kfc, bk, max, telepizza, dominos i tak dalej. Nawet dagrtasso dziś ktoś tam wrzucał na wykop, że drogo.
  • Odpowiedz
  • 44
@korbixon pierwszy raz w życiu 40 PLN dalem w 2000 roku, 1. stycznia za największą super supreme. Jeszcze 2-3 lata temu można było kupić to samo po 35-45 PLN.

Potem nastał pisowski dobrobyt.
  • Odpowiedz
@Reevder: u mnie pizzahut jest w galerii w której często bywam i widzę tam ruch. Sam nie przepadam za pizzahut, smakuje mi tylko po pijaku na jakiejś domówce - idzie się tym zapchać. Znajomi lubią i często też zamawiają przy takich okazjach. A edycja z laysami jest bardzo słaba.
  • Odpowiedz
możliwe ale parę czipsów w brzegu i tak nie uzasadnia tej ceny xD


@korbixon no nie uzasadnia, ale co roku Pizza Hut wypuszcza jakąś specjalną pizzę na 2-3 miesiące, cena z dupy, promocje jej nie obejmują. Natomiast na normalne pizze masz tak jak w każdej sieciówce wieczne promocje i przez większość tygodnia prawie każda, zwykła duża pizza jest za 35-40 zł.
  • Odpowiedz
@korbixon: Znalazłem zdjęcie z 2017 (końcówka) Pizza Hut w Częstochowie duża pizza Americana 36.95 lub 39.95 (zależnie od ciasta). Tutaj ceny są niemal x2 a warto dodać że jakiekolwiek restauracja z pizzą > pizza hut więc ceny odklejone od rzeczywistości
  • Odpowiedz