Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka miesięcy temu to była super promka: za 17,98 była DOWOLNA średnia pizza (30cm jak dobrze pamiętam) na wynos. Teraz średnia na wynos jest za 19,98 ale już nie dowolna, tylko te podstawowe, z małą ilością składników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kfc #mcdonalds #pizza #pizzahut #dominospizza #gotujzwykopem #jedzenie #inflacja
Pobierz Miguelos - Jeszcze kilka miesięcy temu to była super promka: za 17,98 była DOWOLNA śr...
źródło: comment_1672083049n7IFZU8EomFopXbAwdidNc.jpg
  • 16
@Miguelos: I tak to czytam i patrze na ten ból którego sam doświadczam (a mam ekstra lokalną pizze dosłownie 1 minute z buta od domu gdzie 30cm jest za 25zł)
A potem sobie przypominam że taką samą mogę sobie sam zrobić za 10zł
Co prawda muszę sam robić ale sorry jak te same składniki mnie kosztują razem 10zł a walić 25zł w pizzerii to jednak wole pykać sobie sam
I mało
@pazdzioch564: Czemu ludzie uważają ze promocje na wynos to jakiś argument, czy wy wszyscy mieszkacie blisko / macie auta / jecie w sieciówkach na mieście? Dla mnie to jest typowo i jedynie żarcie do zamówienia do domu, pojechać mogłabym najwyżej tramwajem w Warszawie i te promocje tylko mnie irytują :DD
@chcemisiespac: Tak, mam Domino po drodze jak jadę do mojej dziewczyny. Dokładnie 1,5 kilometra od jej domu. Więc było mi zajebiście wygodnie przejazdem kupić takie dwie pizze. Ale zdradzę Ci sekret! Kiedyś zamówiłem w Domino ta pizzę na wynos i... nie uwierzysz... Pan Pizzerman zgodził się i zjadłem na miejscu! XD Serio, oni mają w dupie to czy usiądziesz i tam zjesz czy weźmiesz to XD