Wpis z mikrobloga

Właśnie wracałem z sylwestra, pomyślałem że zatankuje (jak jechałem na sylwestra cena diesla była ok 7,69-7,76). Wracam i chce zatankować, każda stacja po drodze dieselek 7,99, każda dosłownie każda, patrzę jeden orlen 7,84, mowie spoko dziwne ale jadę dalej… kolejne stacje 7,99. W końcu Orlen najbliżej mojego domu, 7,62! Skąd ta cena? Dlaczego wszystkie stacje ta sama cena a Orlen prawie 40 groszy taniej?
#orlen #obajtek #inflacja #paliwo #samochody
Pobierz Lordon - Właśnie wracałem z sylwestra, pomyślałem że zatankuje (jak jechałem na sylwe...
źródło: comment_16725497813wN8eikC34usTWZYRuZPdl.jpg
  • 12
@Lordon: dziwne we Wrocławiu na ul. Plac Grunwaldzkijest na przeciwko jest BP i Orlen. Przejeżdżając zerknąłem na cenę benzyny 95, na Orlenie 6,72zł na BP 6.69zł.

Tak samo na Al. Wiśniowej 3 stacje 2x Orlen i 1x Shell i wszystkie 3 stacje mają identyczne ceny paliw xd
@HlHl: no niestety spieszyłem się na sylwestra a potem aby ludzi odwieźć nie zdążyłem zrobić z reszta po co miałbym zmyślać


@Lordon: to pewnie kwestia tego, że zmiana ceny nastąpiła skokowo, jak jakaś stacja kupiła 30 grudnia to miała kilkanascie % drożej niż ci co kupili 31 grudnia i mają świeżą dostawę. Za kilka dni się ustabilizuje.