Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazprawactwa #wojna #inflacja #gospodarka #finanse #polska #pis #neuropa #4konserwy #prawica #lewica #oswiadczenie #pieniadze #ekonomia #tvpis #putinflacja

Rok temu, inflacja w styczniu wyniosła już ~9%. Wojna na/w Ukrainie zaczęła się miesiąc później.

Pamiętajcie o tym. Szczęśliwego Nowego Roku, Mirasy i Mirabelki.

GUS: Inflacja w styczniu [2022] wyniosła 9,2 proc.
https://forsal.pl/gospodarka/inflacja/artykuly/8357654,gus-inflacja-w-styczniu-wyniosla-92-proc.html (15 lutego 2022, 10:17)
LoginZajetyPrzezKomornika - #bekazpisu #bekazprawactwa #wojna #inflacja #gospodarka #...

źródło: comment_1672538809b4JLg8PnBXZ41b7qg6HaiL.jpg

Pobierz
  • 11
no to źle pamiętasz, bo już w 2015 i jakoś do covidu turbulencji nie było. ¯\(ツ)/¯


@TheOneWhoKnocks: 2015-2019 było piękną jazdą na koniunkturze socjalistycznych populistów PiSowskich, udając dobrobyt w państwie, transferując publiczne pieniądze na programy socjalne za oddychanie i kilka procent poparcia. Kiedy przyszedł realny problem w 2020, PiSowcy dopiero zaczęli się "bawić" gospodarką i efekty mamy widoczne dzisiaj ¯\_(ツ)_/¯.
wolę populistów realizujących swoje obietnice


Domyślam się, niezbyt lotny obskurancie, wierzący w dobrobyt na "chwilówkę" ¯\_(ツ)_/¯. Następnym razie się uda ;-).

niż kłamców złodziei którzy sprzedadzą własną matkę za garść srebrników


@TheOneWhoKnocks: :-))))))). Nawet śmieszny bełkot. A trzymałeś poziom rozmowy, socjalistyczny, populistyczny klaunie ;-).
xD ja staram się zniżac się do twojego poziomu (lubisz się spierać na ogólniki), a Ty go i tak jeszcze obnizasz w dodatku mnie wyzywasz xD


Zaniżyłeś SWÓJ poziom, gdy zabrakło ci argumentów, a go utrzymywałeś, bełkoczący, socjalistyczny klaunie ;-). Potrafiłeś wcześniej napisać, nawet z sensem, kilka zdań podrzędnie złożonych, ale ostatecznie z naturą swojego obskuranckiego bełkotania nie wygrasz ;-). Co zrobić.
@TheOneWhoKnocks:

no to źle pamiętasz, bo już w 2015 i jakoś do covidu turbulencji nie było


Inflacja przebiła poziom 4,5% jeszcze przed covidem i była w wyraźnym trendzie rosnącym.

a to chyba zapomniałeś kiedy terorysta putin zaczął bawić się kurkiem od gazu? To ja Ci przypomnę że już w sierpniu 2021


Skoro to ceny gazu tak wpływają na ceny to czemu w 2020 nie mieliśmy deflacji, gdy notowania gazu były rekordowo