#rekojmia #gwarancja #reklamacja #prawokonsumenckie
Jeśli w drogich słuchawkach padł głośnik następnego dnia po ich zakupie to oddając na rękojmi w sklepie (MediaMarkt) powiedzieć, że głośnik nie działał po wyjęciu z pudełka czy padł po 1 godzinie grania. Czy nie ma to znaczenia bo chciałbym zwrot pieniędzy.
Jeśli w drogich słuchawkach padł głośnik następnego dnia po ich zakupie to oddając na rękojmi w sklepie (MediaMarkt) powiedzieć, że głośnik nie działał po wyjęciu z pudełka czy padł po 1 godzinie grania. Czy nie ma to znaczenia bo chciałbym zwrot pieniędzy.




























#pytanie #prawo #gwarancja #kiciochpyta