Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Jade: Dzięki
@Prophet1111 do tego warunki gwarancji ustala gwarant i są zawarte w karcie, a rękojmia jest w kodeksie cywilnym i w każdym sklepie taka sama
- 1
- 1
Cześć potrzebna porada, kupiłem kino domowe w rtv euro agd i będę je musiał oddać na gwarancji a nie mogę znaleźć paragonu... Wiem, że na podstawie wyciągu z karty, który też jest potwierdzeniem transakcji można zrobić reklamację. Ktoś takiego czegoś próbował? Duże są problemy z tym?
#elektronika #rtveuroagd #rtv #prawokonsumenckie #gwarancja i #krakowkrakow bo tutaj sytuacja miała miejsce
#elektronika #rtveuroagd #rtv #prawokonsumenckie #gwarancja i #krakowkrakow bo tutaj sytuacja miała miejsce
@angelNH: Ale wtedy kserują i dołączają kopię do Zgłosenia Reklamacynjego PORK. A tak to kierownik spisze reklamację a potem będzie kazał kasjerce znaleźć paragon w rolkach sprzed roku. Chyba, że będzie miała farta i sklep wyposażono już w drukarkę fiskalną z elektroniczną pamięcią to wtedy go sobie po prostu wydrukuje jeszcze raz z kasy.
Ogólnie nie będzie problemu z reklamacją.
Ogólnie nie będzie problemu z reklamacją.
- 1
@Zelazko_MPM
@michau92 dzięki Panowie, ochlonalem trochę z nerwów i zadzwoniłem na infolinię i rzeczywiście problemu nie będzie
@michau92 dzięki Panowie, ochlonalem trochę z nerwów i zadzwoniłem na infolinię i rzeczywiście problemu nie będzie
Tyle czytałem o problemach z reklamacją sprzętu że spodziewałem się rozstania z ekspresem do kawy na miesiąc albo i więcej. A tu #amica i #mediaexpert ogarnęli temat w 3 dni. :D Myślę że dobre przykłady warto chwalić.
#reklamacja #gwarancja
#reklamacja #gwarancja
10
Jak nas wyzyskują producenci AGD?

Czy AGD musi działać tylko dzień dłużej niż gwarancja? Jak poskromić ogromny apetyt producentów AGD? Przeczytaj to zanim kupisz kolejne żelazko!
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mama kupiła tydzień temu ekspres do kawy Amica Espriss w sklepie Media Expert. Okazuje się że ekspres ma jakąś nieszczelność - ciśnienie jest bardzo małe, a zza tylnej ścianki leci woda. Co w takiej sytuacji najlepiej wybrać - oddać do sklepu w którym się kupowało i żądać rękojmi czy gwarancji?
#prawo #zakupy #gwarancja #rekojmia
#prawo #zakupy #gwarancja #rekojmia
@HDMI: Ja bym oddał do serwisu producenta pomijając zupełnie sklep. Oni i tak to odsyłają do producenta :)
Serwis #lg nie chce mi naprawić #nexus 5x z bootloopem ponieważ mój telefon posiada uszkodzenia mechaniczne (zniszczona obudowa i pęknięta szybka) plus niby jakieś zalanie i musiałbym najpierw odpłanie naprawić te uszkodzenia. Czy nie można zmusić ich by wymienili tylko wadliwa płytę głowna powodujaca bootloop?
#pytanie #gwarancja
#pytanie #gwarancja
Czy zna ktoś numer do tego s---------o Lenovo? Szukam numeru do kontaktu od 10 minut i znalazłem dwa numery NIEDOSTĘPNE, chce skorzystać z gwarancji. C
#informatyka #gwarancja #ubezpieczenia #laptopy #komputery #pcmasterrace
#informatyka #gwarancja #ubezpieczenia #laptopy #komputery #pcmasterrace
@painstream: http://pcsupport.lenovo.com/bo/pl/
wybierasz sprzet, i tam dalej będzie chyba możliwość napisania na czacie do nich
wybierasz sprzet, i tam dalej będzie chyba możliwość napisania na czacie do nich
mirki, przyszedł mi telefon z naprawy to już 3 raz, i dalej nie działa teraz przycisk ściszania głośności. Jestem w trakcie wypełniania tym razem formularza z tytułu rękojmi, czym mam uzasadnić aby zwrócili kasę bądź dali nowy tel? Bo po 3 razie mi to przysługuje chyba? #prawo #reklamacja #gwarancja #pytanie
- 0
@Matis666: i na tej podstawie wymienią mi tel na nowy? ... super
@przemek1259 możesz dodać że przyszedł z naprawy już trzeci raz
- 1
@enteroff: ok !
- 1
@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: @enteroff: Op nic nie pisał, to ja napiszę ;)
W maju Cortland wymienił mi wyświetlacz z powodu kurzu pod ekranem. Ale jak pisałem wyżej, mój 6s miał także problem z baterią - po 11 miesiącach miał 89-90% pojemności i trzymał 3-3,5h (telefon nie łapał się na wymianę z tytuły programu wymiany baterii) oraz wklęsły Home button (dwuklik; jakby touch id odklejał się od guzika).
W poniedziałek oddałem
W maju Cortland wymienił mi wyświetlacz z powodu kurzu pod ekranem. Ale jak pisałem wyżej, mój 6s miał także problem z baterią - po 11 miesiącach miał 89-90% pojemności i trzymał 3-3,5h (telefon nie łapał się na wymianę z tytuły programu wymiany baterii) oraz wklęsły Home button (dwuklik; jakby touch id odklejał się od guzika).
W poniedziałek oddałem
- 3
Kupiłem Jabra Step Wireless ponad rok temu w xkomie. Po około roku wyrobiły się przyciski w pilocie, tak, że komfort ich użytkowania był żaden. Zebrałem się wkońcu, żeby skorzystać z gwarancji, a na stronie sklepu widniało 24 miesiące. Chcąc skrócić czas realizacji zlecenia gwarancyjnego odezwałem się bezpośrednio przez formularz do Jabry Polska w celu ustalenia adresu do wysyłki urządzenia. Stwierdziłem, że miło będzie odciążyć xkom i zaoszczedzić dzięki temu kilka dni organizacyjnych.
@wiceqq: Również nie mam dobrych doświadczeń z ich słuchawkami. Dostałem Jabra Sport Pace. Po pół roku użytkowania padły kompletnie. Reklamacja uznana - przysłali nowe. Po roku użytkowania akumulator trzyma około 30 minut - chyba będzie kolejna gwarancja. Oby już nie mieli ich w sprzedaży i oddali kasę.
Kupiłem od kogoś z olx używaną płyte główną, którą on kupił z amazon.
Mam fakture, problem w tym,że nie mam dostępu do konta amazon.Czy jest możliwosc wysłania jej jakoś na gwarancje?
#gwarancja #amazon #pcmasterrace #olx
Mam fakture, problem w tym,że nie mam dostępu do konta amazon.Czy jest możliwosc wysłania jej jakoś na gwarancje?
#gwarancja #amazon #pcmasterrace #olx
Rok temu z hakiem kupiłem przez neta szczoteczkę soniczna, teraz mam problem z bateria, ładuje się kilka godzin a trzyma zamiast tydzień jak było pierwotnie to maksymalnie dwa umycia zębów. Z tego co jest napisane na stronie sklepu de facto z perfumami gwarancja producenta tylko 12 miesięcy. Czy mogę ją jeszcze jakoś zareklamować? Czy już po ptokach?
#kiciochpyta #prawo #rekojmia #gwarancja
#kiciochpyta #prawo #rekojmia #gwarancja
#morelenet #gwarancja #msi
Cześć mam problem z morele.Wysłałem karte graficzną na gwarancję i dostałem wiadomość że karta jest w centrum reklamacyjnym.Następnie dali status "Wysłano do Producenta/Dystrybutora ,wiecie ile taka operacja trwa? Złożyłem gwarancję
12 kwietnia a 13 kwietnia przesyłka już była u nich.
Cześć mam problem z morele.Wysłałem karte graficzną na gwarancję i dostałem wiadomość że karta jest w centrum reklamacyjnym.Następnie dali status "Wysłano do Producenta/Dystrybutora ,wiecie ile taka operacja trwa? Złożyłem gwarancję
12 kwietnia a 13 kwietnia przesyłka już była u nich.
Hej,
Prosilbym o pomoc w interpretacji sytuacji reklamacyjnej.
Laptop ma uszkodzona matryce lub komponent zwiazany z tym. Matryca się wyłącza lub miga. Dwa razy wyladowal juz u sprzedawcy.
Raz wrocil bo jakims cudem nie zreprodukowano problemu, ok. Drugi raz wyslalem juz im nagranie z problemem i pojechalem do sprzedawcy w celu pokazania 'paluchem' co sie dzieje.
No i po 3 tygodniach wymienili płyte główna wraz z prockiem i grafika. Zabralem laptopa. Tylko po to
Prosilbym o pomoc w interpretacji sytuacji reklamacyjnej.
Laptop ma uszkodzona matryce lub komponent zwiazany z tym. Matryca się wyłącza lub miga. Dwa razy wyladowal juz u sprzedawcy.
Raz wrocil bo jakims cudem nie zreprodukowano problemu, ok. Drugi raz wyslalem juz im nagranie z problemem i pojechalem do sprzedawcy w celu pokazania 'paluchem' co sie dzieje.
No i po 3 tygodniach wymienili płyte główna wraz z prockiem i grafika. Zabralem laptopa. Tylko po to
Spaliła mi się ładowarka od laptopa
Kupiłem używana,pół roku temu
Mogę ją reklamować?
#prawo #reklamacja #gwarancja #komputery
Kupiłem używana,pół roku temu
Mogę ją reklamować?
#prawo #reklamacja #gwarancja #komputery
- 1
Mirki, nadszedł sądny dzień, że muszę zgłosić reklamację w sklepie morele.net. Przy składaniu wniosku należy określić, czy ma to być zrealizowane z tytułu *gwarancji* lub *rękojmi* - jakie macie z tym doświadczenie? Która opcja wydaje się być bardziej sensowa?
#gwarancja #rekojmia #kiciochpyta #morele
#gwarancja #rekojmia #kiciochpyta #morele
konto usunięte via Android
- 0
@kraluk i ja sytuacja, bo właśnie też muszę coś zareklamować w morele?
- 0
@dluto: zaryzykowałem i poszedłem w gwarancję (trochę znajomych tak zrobiło i nie mieli problemów) - póki co, sprzęt jest już u producenta w serwisie i czekam na rozwój wypadków...
- 1
czy jeżeli kupiłem coś w sklepie internetowym i przyszło to do domu i chcę to zwrócić powołując się na rękojmię, to czy muszą mi to po wysłać kuriera czy coś?
#rekojmia #gwarancja #prawakonsumenta #kiciochpyta
#rekojmia #gwarancja #prawakonsumenta #kiciochpyta























#prawokonsumenckie #prawo #gwarancja #reklamacja